Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Agencja ALUJEVIC - prośba o aktualny namiar

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bracik001
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1840
Dołączył(a): 06.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bracik001 » 21.03.2010 22:48

Witam,
Powinieneś dostać na e-maila voucher i opis dojazdu. Pocztą nic nie wysyłają.
Pozdrawiam
Andrzej
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 21.03.2010 23:20

Potwierdzam. E-mailem dostałem opis dojazdu oraz potwierdzenie zaliczki a w załączniku plik word z taką jakby umową. Jeśli dostałeś to samo, a z Twojego opisu tak wynika, to niczym bym się nie martwił. Wszystko powinno być o.k. :)

Ale jeśli chcesz miec pewność, to wykonaj jeden telefon i wówczas będziesz spal spokojnie :)
myck
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) myck » 22.03.2010 09:59

Cześć,
Dziękuję za informację.
Najbardziej pomogła mi wiedza na temat sposobu dostarczania Vouchera przez Jasną. Czekałem na pocztę - nie potrzebnie.
W ostatniej korespondencji dostałem jedynie potwierdzenie otrzymania zaliczki. Żadnych załączników i umów (jak pisał Viniu).
Zacząłem się martwić bo posłałem jej prawie 500 Eur. ;) Z drugiej strony nie chciałem być nachalny i wprowadzać nerwową atmosferę w tydzień po e-mailu.

Wysłałem jej dziś przypomnienie e-mailem. Myślę że jej po prostu umknęło. Zakodowała sobie że jakiegoś e-maila do mnie wysłała z potwierdzeniem - a że bez załączników - to już inna sprawa ;)
Jak to nie pomoże będę dzwonił.
Jeszcze raz dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam i miłych wakacji.
P.s. Ja wybieram się od 1-15 sierpnia. Wiem że temperaturowo to wybór nie najlepszy - ale takie możliwości urlopowe.
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 22.03.2010 11:03

myck napisał(a):Pozdrawiam i miłych wakacji.
P.s. Ja wybieram się od 1-15 sierpnia. Wiem że temperaturowo to wybór nie najlepszy - ale takie możliwości urlopowe.


Pozdrawiamy również :) A co do terminu, to ja bym wolał właśnie Twój... bo ja wracam już 5 lipca i będę po urlopie, a Ty będziesz dopiero jechał i tego Ci zazdroszczę.. :D
myck
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) myck » 22.03.2010 11:15

Viniu,
Wakacji nigdy dość. Zawsze będzie tak, że każdy wczesniejszy i późniejszy termin jest lepszy od swojego :).

Czekam teraz na odpowiedź od Jasnej - mam nadzieję że odpowiedź będzie jasna ;)
Kurczę, podjąłem się organizacji wyjazdu dla 8 osób - i dobrze byłoby żeby nie było problemów - znajomi mnie ukamienują ;) Żartuję.
To nasz pierwszy wyjazd do Cro i szczerze nie mogę się doczekać - cieszę się jak dziecko z cukierka. ;)
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 23.03.2010 09:28

myck ja tez pierwszy raz do Cro i z kuzynem (lecimy na dwa auta) wszystko planujemy juz od stycznia.. nasze żony mają nas powoli dość a do wyjazdu jeszcze 3 miesiące :D Jak do tego czasu się z nami nie rozwiodą to będzie dobrze :D
myck
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) myck » 23.03.2010 11:48

Cześć Chłopaki,

Dostałem Voucher.
Jasna go po prostu nie podpięła do e-maila potwierdzającego otrzymanie zaliczki. Instrukcję z fotkami jak dojechać też dostałem.

Dzięki za wszystko.
Pozdrawiam
Piotrek.
P.s. Viniu - ja się teraz kobietami nie martwię. Nie wiem tylko jak je przekonamy w Chorwcji żeby z nami pojechały autami na góre Św. Jurka w parku Biokovo.!!!
My też jedziemy na 2 autka. 8 osób w tym moja córa - 5 lat.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Agencja ALUJEVIC - prośba o aktualny namiar - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone