Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

5T + Pisa

We Włoszech znajduje się najstarszy na świecie uniwersytet, jest nim założony w 1088 roku Uniwersytet Boloński. Na terenie Włoch znajdują się 2 słynne wulkany: Etna i Wezuwiusz. We Włoszech trzykrotnie odbywały się igrzyska olimpijskie w latach 1956, 1960 i 2006. We Włoszech znajduje się 50 obiektów światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Modena we Włoszech to prawdziwa stolica samochodów sportowych, mieści się w niej 5 fabryk luksusowych samochodów sportowych: Ferrari, Maserati, Lamborghini, Pagani i De Tomasso.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11389
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 15.10.2024 19:04

walp napisał(a):Buongiorno a tutti. :)

Tak mi się porobiło, że rzadko tu ostatnio zaglądam. Dziś zajrzałem i wpadłem na 5T.

Ciao ;) tym bardziej mi miło i zaszczytnie :D no tak zapomniałem, że miałeś swoje włoskie tripy...

walp napisał(a):Ech, w 2020 była rezerwacja i mieliśmy tam świętować naszą rocznicę ślubu, no ale wiadomo...
Teraz z kolei "pokrzywiło" się w innych obszarach i nie wiadomo kiedy uda się to w ogóle zrealizować.

Czasem i tak bywa, że ściśnie z zupełnie innej strony :x
walp napisał(a):Patrząc z kolei na ostatnie odcinki, odżyły wspomnienia. To już 7 lat od naszej toskańskiej przygody.
Zawsze pozostanie w pamięci wejście przez Porta Nuova na Pole Cudów, a potem ekscytacja, kiedy wchodziliśmy na Krzywą Wieżę.

Będę śledził.
Pozdrawiam. 8)

I tak było z nami. Jeszcze dwa odcinki będą :czytaj:
megidh
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5105
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 15.10.2024 21:59

te kiero napisał(a):Do Pizy trafiliśmy przypadkowo i nie mieliśmy specjalnie wyznaczonych miejsc do odwiedzenia.
Ujrzeć jednak choć raz w życiu te znane kąty na pewno warto.

W Pizie nie byłam, a Twoje zdjęcia zachęcają do odwiedzenia tego miasta, więc będę je miała na uwadze.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11389
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 16.10.2024 12:09

megidh napisał(a):
te kiero napisał(a):Do Pizy trafiliśmy przypadkowo i nie mieliśmy specjalnie wyznaczonych miejsc do odwiedzenia.
Ujrzeć jednak choć raz w życiu te znane kąty na pewno warto.

W Pizie nie byłam, a Twoje zdjęcia zachęcają do odwiedzenia tego miasta, więc będę je miała na uwadze.

Witaj, warto tam wpaść nie tylko na pizzę ;)
Poprzednia strona

Powrót do Włochy - Italia


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
5T + Pisa - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone