Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

14.09 WYJAZD DO CRO Z POZ, ktoś chętny?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
malka
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.08.2007
14.09 WYJAZD DO CRO Z POZ, ktoś chętny?

Nieprzeczytany postnapisał(a) malka » 10.08.2007 13:18

Witam,

wybieramy sie z chlopakiem do Chorwacji, w ciemno, autem, bierzemy namiot i śpiwory i heja na przygode! Moze ktoś sie przylaczy (najlepiej para, my mamy 22 i 24 lata), a razem zawsze podroz wyjdzie taniej! Jedziemy na tydzien! :D
maciogg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 26.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciogg » 10.08.2007 13:30

malka napisał(a):Witam,

wybieramy sie z chlopakiem do Chorwacji, w ciemno, autem, bierzemy namiot i śpiwory i heja na przygode! Moze ktoś sie przylaczy (najlepiej para, my mamy 22 i 24 lata), a razem zawsze podroz wyjdzie taniej! Jedziemy na tydzien! :D


My jedziemy (para po 30-ce) na 95% 14-go wieczorem z Wrocławia. Wyjazd na 5 dni (do niedzieli). Też pod namiot i w ciemno. Ze względu na długość wyjazdu raczej gdzieś blisko na Istrii. Mam tam sprawdzone campingi.
Co do jazdy jednym autem to raczej odpada; dla nas oszczędność żadna, a zabiera swobodę. Możemy natomiast jechać razem na dwa samochody i poimprezować na miejscu :)

pozdro
Maciek
maciogg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 26.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciogg » 10.08.2007 13:32

tak to jest jak się w biegu coś pisze ... my w sierpniu a nie wrześniu :)
olunia
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) olunia » 10.08.2007 14:12

Witam serdecznie ja dopiero wróciłam właściwie 6.08.2007 r. I też byłam w ciemno nie wiem gdzie planujecie wyjazd, ale polecam wam szukać apartamentu. Byłam dwa dni na Puli (nie polecam) pod namiotem i płaciliśmy za namiot + 4 os. + samochód 33 euro. Natomist później pojechaliśmy do Zadaru, a właściwie do Sabunike(Privlaka) 25 km od Zadaru i za apartament dwa pokoje, kuchnia, łazienka, telewizor, taras. Cena myślę , że bardzo kusząca 40 euroza apartament czyli 10 euro za osobę. Pozdrawiam i życzę udanych wakacji, jeżeli chcecie uzyskać informacje odnośnie aktualnych cen w Chorwcji, winiet i opłat autostradowych piszcie, a udzielę informacji.
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 10.08.2007 14:48

Byłam dwa dni na Puli (nie polecam)


Jak to jest będąc "na Puli" :?: :?: :D
maciogg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 26.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciogg » 10.08.2007 15:37

olunia napisał(a):polecam wam szukać apartamentu. Byłam dwa dni na Puli (nie polecam) pod namiotem i płaciliśmy za namiot + 4 os. + samochód 33 euro.


Raz w życiu byłem w cro w apartamentach ... wytrzymałem 2 dni :)
Nie jadę pod namiot dlatego, że jest taniej (bo na porządnym campingu wcale nie jest) ale dlatego, że lubię taką formę wypoczynku :)
olunia
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) olunia » 13.08.2007 12:58

Witam!
Pula jest to miasto położone na Istrii. Miasto jest bardzo zaniedbałe niedbają tutaj o zabytki. Amfiteatr rzeczywiście robi wrażenie, wstęp jest płatny ale wszystko (bez wnoszenia opłaty) bardzo dokładnie można zobaczyć idąc uliczką w lewo od wejścia głównego. Jest tylko ok 50 cm odległości od murów amfiteatru i idąc w górę można zobaczyć jak wygląda od środka, a nawet zrobić ładne zdjęcia. Odważniejsi mogą wejść do środka. Miasto jest zanieczyszczone, szare i ponure. Polecam Zadar jest tam piękna starówka otoczona jeszcze murami i tam można poczuć prawdziwy klimat Chorwacji.
Pozdrawiam
tomasz szydzikowski
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 22.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz szydzikowski » 13.08.2007 22:24

szalona ta młodziesz ,fajnie ,przygody ,ale trzeba miec dużo odwagi ,żeby zabrac praktycznie obce osoby , no dobra pomijajac ryzyko ,ze mogą trafić sie nienajlepsi pasażerowie i ta podróz może stać się prawdziwą udreką , to jest tez bardzo zoobowiazujące posunięcie wobec współtowarzyszy wyprawy i do kóńca im dotzymać towarzystwa .
no ale niebędę juz takim pesymista .pozatym ,jak ktoś lubi przygody,powodzenia ,brakuje może juz takich ludzi jak Wy.
pozdrawiam i szczęścia
malka
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) malka » 14.08.2007 11:21

i tak pewnie pojedziemy sami, wiec nie musisz juz tak straszyc "dorosly" Kolego!

Olunia jesli mozesz podaj orientacyjne opłaty za drogę! Jaką trasą Wy jechaliście?
tomasz szydzikowski
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 22.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz szydzikowski » 14.08.2007 12:37

przepraszam za brak luzu i optymizmu .powodzenia
adriada
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 18.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) adriada » 14.08.2007 16:03

maciogg napisał(a):
Raz w życiu byłem w cro w apartamentach ... wytrzymałem 2 dni :)
Nie jadę pod namiot dlatego, że jest taniej (bo na porządnym campingu wcale nie jest) ale dlatego, że lubię taką formę wypoczynku :)


A my odwrotnie, nie wyborazamy sobie pod namiotem :) Te cienkie scianki i chrapanie obcych ;(
maciogg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 26.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciogg » 14.08.2007 17:32

adriada napisał(a):
maciogg napisał(a):
Raz w życiu byłem w cro w apartamentach ... wytrzymałem 2 dni :)
Nie jadę pod namiot dlatego, że jest taniej (bo na porządnym campingu wcale nie jest) ale dlatego, że lubię taką formę wypoczynku :)


A my odwrotnie, nie wyborazamy sobie pod namiotem :) Te cienkie scianki i chrapanie obcych ;(


Ja dopiero pod namiotem czuję że jestem na wakacjach :)
Jak widać każdy ma swoje upodobania ... i dobrze.
A tak wogóle to ruszam dzisiaj o 22.00 :D
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 14.08.2007 20:16

Jesteś pokrewną duszą. :) Choć już dawno nie powinnismy spać w namiotach.Lecz coz moze być wspanialszego.Camp,namiot ,lub przyczepa metr od wody,bardzo mili towarzysze niedoli.Ostatni raz camp Perna/Orebicz.

Pozdrowienia. Wesołego urlopu :)
jimson
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.09.2007
My tez jedziemy z Poznania 14.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) jimson » 06.09.2007 22:53

Mamy autko pelne (tzn 4 osoby) i wyjezdzamy jakos 21.00-22.00 oczywiscie jak nie bedzie opoznien. Ale chcemy jechac do apartamentu nie pod namiot. Jesli chcecie miec towarzystwo w drodze to mozesz napisac adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl a jesli nie to zycze udanego wypoczynku

Powrót do Chorwackie ABC



cron
14.09 WYJAZD DO CRO Z POZ, ktoś chętny?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone