Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

spokój i cisza

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bjk
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 02.03.2006
spokój i cisza

Nieprzeczytany postnapisał(a) bjk » 02.03.2006 22:27

Pierwszym razem byliśmy na Pagu - polecam klimat turystyczny, ale nie za tłoczno, sama miejscowość Pag - małe uliczki, stare miasteczko budziło się około 20 do życia ( noclegi raczej drogie). W zeszłym roku rezerwowaliśmy wcześniej i mieszkaliśmy w fajnym aparamencie w Poljanie z widokiem na morze na pierwszym piętrze, jak znajdę zdjęcia to prześlę ( 40 euro).Poljana to miejscowość, z której większa część ludności wyemigrawała do USA w czasie wojny, na tej uliczce, gdzie mieszkaliśmy tylko 5 domów było całorocznych, reszta opustoszała, ale widoki wspaniałe, klimat wieczorny - dancing w knajpie tylko sobota i niedziela, poza tym spokój i cisza, widok na Zadar, Pag. Przejechaliśmy całą wyspę Uglian i Pasman - można znaleść miejsca typowo turystyczne, ale nam te klimaty ubocza baaaaaaaaardzo odpowiadają, czy ktoś zna coś podobnego? Może wymienimy się adresami, moje gg:2922082.
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 03.03.2006 01:52

Tucepi we wrzesniu:)superrr:)



http://www.wakacje.ao.pl/
bjk
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 02.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bjk » 03.03.2006 10:32

Dziękuję, ale szukam czegoś w terminie 24.06 do 15.07, pocztątek sezonu. we wrześniu to chyba wszędzie jest mniej ludzie niż w sezonie.Czy ktoś ma fajnie namiary??
jacek77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 369
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek77 » 03.03.2006 12:45

http://www.dalmatianet.com/kozina/eng/index.htm polecam super sprawdzone cisza spokój i piekne widoki i super gospodarze i i i....
Pozdrawiam Jacek
mirek109
Cromaniak
Posty: 652
Dołączył(a): 27.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek109 » 03.03.2006 14:33

bjk napisał(a): Przejechaliśmy całą wyspę Uglian i Pasman


Pięknie tam jest. Zatzrymywaliśmy się we wszystkich miejscowościach po drodze od Tkon po sam cypel i wracając wsiedliśmy na prom do Zadaru i lądem do Biogradu.
Cudowna całodniowa wycieczka :)))
Jak przywrócą mi (syn) dostęp do serwera to podam linki do fotek :)
czasem na cudzych fotkach widzi się to czego osobiście się nie zauważyło :):):)

Powodzenia
bjk
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 02.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bjk » 04.03.2006 00:16

Do Jacek77: Dziękuję za namiary,niewiem czy skorzystam, ale dodoałam do ulubionych - ten region Chorwacji mi odpowiada na tegoroczne wakacje. Czy można do tego apartamentu załadować się w piątkę, tzn. jesteśmy rodziną z czteroletnim synem, no a w drugim pokoju spaliby nasi znajomi - bez dzieci, czy możesz mi odpowiedzieć? Serdeczne dzięki. Czy ktoś ma coś jeszcze?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 04.03.2006 10:36

Polecam Pakostane.
http://www.pakostane.hr/
Cisza, spokój, doskonała baza wypadowa nawet do dość odległych miejscowości dzięki autostradzie. Klimatyczne uliczki, słabo zaludnione plaże. Jednocześnie kilkanaście sympatycznych knajpek z bardzo miłą obsługą, wycieczki na Kornati, etc. Kwatery blisko morza. Około 10 euro za osobę. Czasami mniej, czasami więcej.

Polecam

FUX
pawel_46
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 04.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel_46 » 04.03.2006 14:51

Polecam Privlaka mieszkaliśmy u b. sympatycznych ludzi niedaleko od morza ok 200 m łąki , ale z dala od centrum , na p[laży(dzikiej) poza nami może były jeszcze 2-3 rodziny. Byliśmy w lipcu.
jacek77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 369
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek77 » 04.03.2006 19:35

bjk napisał(a):Do Jacek77: Dziękuję za namiary,niewiem czy skorzystam, ale dodoałam do ulubionych - ten region Chorwacji mi odpowiada na tegoroczne wakacje. Czy można do tego apartamentu załadować się w piątkę, tzn. jesteśmy rodziną z czteroletnim synem, no a w drugim pokoju spaliby nasi znajomi - bez dzieci, czy możesz mi odpowiedzieć? Serdeczne dzięki. Czy ktoś ma coś jeszcze?

W jednym z pokoji są dwa pojedyncze łóżka plus duży rozkładany fotel, a w drugim łóżko małżeńskie.Więcej info pisz na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub GG 6601157
Pzdr Jacek
farenhajt
Odkrywca
Posty: 99
Dołączył(a): 20.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) farenhajt » 07.03.2006 18:13

Cisza i spokój oraz ładna piaszczysta plaża jest w Sabunike koło Nin.Nin jest dodatkowo uroczym miasteczkiem i można tam spędzać miło czas popołudniami i wieczorami.
pawel_46
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 04.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel_46 » 07.03.2006 20:11

Zgadza się Sabunike to dobry wybor blisko tam z Privlaki i z Ninu :) Polecam
bjk
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 02.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bjk » 07.03.2006 22:46

Dziekuję za zainteresowanie tym tematem, sęk w tym ,że wolałabym coś niżej, za Trogirem z przed Dubrownikiem. Czy mogę na Was - Szanowni Forumowicze liczyć?
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 07.03.2006 23:23

bjk napisał(a):Dziekuję za zainteresowanie tym tematem, sęk w tym ,że wolałabym coś niżej, za Trogirem z przed Dubrownikiem. Czy mogę na Was - Szanowni Forumowicze liczyć?


Makarska Riwiera :) Każda z mniejszych miejscowości jest taka troche zapomniana...
roj29
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 18.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) roj29 » 14.03.2006 17:08

pawel_46 napisał(a):Polecam Privlaka mieszkaliśmy u b. sympatycznych ludzi niedaleko od morza ok 200 m łąki , ale z dala od centrum , na p[laży(dzikiej) poza nami może były jeszcze 2-3 rodziny. Byliśmy w lipcu.


Czy mógłbyś przesłać mi namiary na kwaterę, na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

farenhajt napisał(a):Cisza i spokój oraz ładna piaszczysta plaża jest w Sabunike koło Nin.Nin jest dodatkowo uroczym miasteczkiem i można tam spędzać miło czas popołudniami i wieczorami.


farenhajt Ciebie również proszę o namiary na kwatery w Sabunike, a jak tam jest z nurkowaniem jakie widoki pod wodą, bo to mnie najbardziej interesuje.
farenhajt
Odkrywca
Posty: 99
Dołączył(a): 20.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) farenhajt » 16.03.2006 18:35

Adresu niestety nie mam, ale z tego co pamiętam apartamenty są w każdym domu i mie było problemu.Widoki pod wodą w samym Sabunike średnie jak na standardy chorwackie, ale my buszowaliśmy po okolicy.
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone