Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Drasnice - potrzebna pilna wiadomość

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Beasza
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 23.02.2006
Drasnice - potrzebna pilna wiadomość

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beasza » 27.02.2006 21:06

Witam wszystkich forumowiczów, wybieram sie do Drasnic w miesiącu lipcu, moj apartament bedzie przy ul. Novi Put . Czytałam gdzieś, że fatalnie jest na plazy przy porcie - stojąca woda itp. Czy ktoś może mi pomóc w zlokalizowaniu tej ulicy i odleglosci od plazy przy porcie? Nie chiałabym się natknąć na przykre niespodzianki. Będę wdzięczna za każdą informację na ten temat.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.02.2006 23:10

Beasza,
jeśli klikasz z Bielska to znam tam co najmniej dwoje specjalistów od Drasnic :lol: ...jak juz walnęłas w stół...to nożyce się na pewno odezwą... :wink: :lol:...a jak na imię masz Beata, to możesz mieć nawet jakieś fory... :lol:
Pozdravki
Beasza
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 23.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beasza » 27.02.2006 23:32

Rzeczywiście klikam z Bielska i na imię mam Beata. :) Jeśli uważasz, że to mi pomoże - super, mam nadzieję, że przy negocjacjach cen również :) Mam nadzieję, że te nożyce szybko się otworzą - powinnam jutro dać odpowiedź co do apartamentu. Mam do wyboru Drasnice i Marusici. Zupełnie nie wiem gdzie sie udać :?
Beasza
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 23.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beasza » 27.02.2006 23:33

I również serdecznie Cię pozdrawiam.
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 28.02.2006 08:57

nazw ulic tam nie widzialem, postaram sie w wolnych chwilach popelnic jakis plan drasznic w tym roku, bezposrednio przy porcie to plazy wg mnie nie ma troszke dalej w strone hotelu jest super, tak samo z reszta jak w droga strone za falochronem kolo kafejki, nie dawno byly na forum fotki drasnic z lotu ptaka, popatrz i wszystko sie rozjasni
pozdrowienia

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
tu jest jedna fotka reszte na maila moge poslac tylko gdzie ?
antek
Cromaniak
Posty: 1031
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) antek » 28.02.2006 09:42

hehehe...
dzięki Slapol za pełna kontrolę sytuacji:)

Beasza...wrzuć tu jakiś kontakt mailowy to się odezwę na maila:)
Beasza
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 23.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beasza » 28.02.2006 12:34

Bardzo, bardzo Wam dziękuję :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Beasza
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 23.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beasza » 28.02.2006 12:44

Czy Waszym zdaniem, mam sobie jeszcze zawracać głowę Marusici, czy brać bez marudzenia Drasnice? Fotki są piękne, zresztą jak całej Chorwacji - już nie mogę doczekać się tych wakacji.
antek
Cromaniak
Posty: 1031
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) antek » 02.03.2006 10:19

odpowiedź na maila:)

i kawa w sferze:)
Bruno
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bruno » 02.03.2006 10:28

kawa powiadasz :D :D
...hym utne sobie dzisiaj pogawędkę z Twoją Beti ...
ciekawe co Ona na to :D :D :D

..no chyba że stawiawsz flaszkę
...wtedy milczę jak grób :D :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.03.2006 11:01

Właśnie nie za bardzo jarzyłem, czy ta sfera to jakaś bielska knajpka, czy Antek "przenośnią poleciał"... :wink:
Ostatnio edytowano 03.03.2006 00:50 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Beasza
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 23.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beasza » 02.03.2006 19:56

kawa powiadasz :?: oodpowiedź na meila :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.03.2006 23:40

Antek to ma farta do Beatek..już mu zazdroszczę... :oczko_usmiech:
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 03.03.2006 19:40

... a tak na marginesie to ... po tych wakacjach Drasnice chyba przestaną być małą, spokojną wioseczką :wink: :D
A slapol ze swego materaca będzie miał niezłe widoki :lol: :lol: :lol:
antek
Cromaniak
Posty: 1031
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) antek » 06.03.2006 16:18

slapol napisał(a):Antek to ma farta do Beatek..już mu zazdroszczę... :oczko_usmiech:


oj slapol, Slapol.....:):):)
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Drasnice - potrzebna pilna wiadomość
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone