Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pula

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fikus1975
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 11.01.2006
Pula

Nieprzeczytany postnapisał(a) fikus1975 » 11.01.2006 22:48

Wybieram sie w tym roku do Puli i prosze o jakes informacje o tej miejscowosci. Czyli o kwaterach , cenach i jak dojechac tam najszybciej i najkrócej. Jade pierwszy raz do Chorwacji i zbieram jak naj wiecej informacji. Wybieram sie samochodem z lpg . Jaka trasa najlepiej jechac?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 11.01.2006 23:19

fikus1975 napisał(a):Wybieram sie w tym roku do Puli i prosze o jakes informacje o tej miejscowosci. Czyli o kwaterach , cenach i jak dojechac tam najszybciej i najkrócej. Jade pierwszy raz do Chorwacji i zbieram jak naj wiecej informacji. Wybieram sie samochodem z lpg . Jaka trasa najlepiej jechac?


A z jakiej miejscowości jedziesz? Suwałki czy Baligród, Szczecin czy Turoszów. Wielu na tym Forum jest świętych ale jasnowidzów jakby mniej :lol: :lol:
:? Sugerowałbym wykazaniem się przez Ciebie odrobiną wysiłku i przeglądnięciem tego zacnego Forum. Tyle było już na ten i inne podobne tematy napisane, że szkoda miejsca na serwerze, aby to dublować. Jak już coś znajdziesz, to wtedy zadawaj pytania. Jestem przekonany, że wielu z nas Ci pomoże.
Pozdrawiam
FUX
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 12.01.2006 08:57

Spróbuj poczytać na mojej stronie internetowej
www.mojachorwacja.boo.pl
trochę informacji o Puli okolicy i namiary na apartamenty w m. Banjole - żabi skok od Puli.
fikus1975
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 11.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fikus1975 » 12.01.2006 21:47

Serdeczne dzieki . A jade ze Szczecina
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 13.01.2006 19:40

fikus1975 napisał(a):Serdeczne dzieki . A jade ze Szczecina


my z Torunia to pzez cieszyn, czechy, wieden, graz, maribor, slowenie, jlubljane, mozna postojna oblukac i wjezdzamy na istrie blisko morza, smigamy albo platnym kawalkiem albo blizej morza przez wioski na dol do Puli
kamil99
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 13.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil99 » 13.01.2006 23:12

Puli na wakacje nie polecam. Prócz miejscowego "Coloseum" nie ma nic w niej fajnego. Jeżeli chcesz jechać na Istrię to polecam Rovinji!!! Super miasteczko, a od Puli jakieś 30km. Rovinji ma swój niepowtarzalny klimat! Życzę milych wakacji:)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 13.01.2006 23:17

kamil99 napisał(a):Puli na wakacje nie polecam. Prócz miejscowego "Coloseum" nie ma nic w niej fajnego. Jeżeli chcesz jechać na Istrię to polecam Rovinji!!! Super miasteczko, a od Puli jakieś 30km. Rovinji ma swój niepowtarzalny klimat! Życzę milych wakacji:)


Zgadzam się w całej rozciągłości!!!

Z Puli dojechałem w ramach wycieczek nawet do Postojnej Jamy z 8-io miesięcznym synem.

Pozdrawiam

FUX
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 14.01.2006 12:45

kamil99 napisał(a):Puli na wakacje nie polecam. Prócz miejscowego "Coloseum" nie ma nic w niej fajnego. Jeżeli chcesz jechać na Istrię to polecam Rovinji!!! Super miasteczko, a od Puli jakieś 30km. Rovinji ma swój niepowtarzalny klimat! Życzę milych wakacji:)


faktycznie w puli jest duzo mocno starych akcentow lecz miasteczko na wakacje sienie nadaje. jednak w bezposrednich okolicach nawet kilku km jest sporo zacisznych wioseczek nad morzem. pula to dosc sopre miasto z maketem chyba GETRO gdzie ceny sa mocno normalne :)). jest blisko getro stacja z gazem gdzie mozna placic karta o ile dobrze pamietam a laseczka w spodenkach dlugosci 5-6 cm myla nam szyby w aucie. robila to tak wdziecznie, ze dostala 1-2 ojro za usluge ;))
fikus1975
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 11.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fikus1975 » 15.01.2006 22:39

dziekuje za informacje i teraz mam problem bo juz byłem pewien gdzie mam jechac a teraz tooooo nie wiem przeszukałem kilka stron o chorwacji i nie wiem gdzie jechac . kolega mi polecał Pule a drugi Brac nie wiem gdzie lepiej jest bo jade pierwszy raz widze ze jestescie fachowcami i chyba posłucham was bo wiecie co mówicie . Z pozdrowieniam :D i
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.01.2006 23:09

Mój "pierwszy raz z Chorwacją" to była Istria i mile ją wspominam.
Jeśli wybierzesz Istrię, to nie jedź na pobyt do Puli, ale w jej okolice.
http://www.tzom.hr/hr/guide-medulin/beaches/
fikus1975
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 11.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fikus1975 » 15.01.2006 23:56

medulin to miejscowosc . dzieki
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 16.01.2006 19:53

Janusz Bajcer napisał(a):Mój "pierwszy raz z Chorwacją" to była Istria i mile ją wspominam.
Jeśli wybierzesz Istrię, to nie jedź na pobyt do Puli, ale w jej okolice.
http://www.tzom.hr/hr/guide-medulin/beaches/


wlasnie tak zrob
MURTER
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 18.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) MURTER » 17.01.2006 19:49

fikus1975 napisał(a):dziekuje za informacje i teraz mam problem bo juz byłem pewien gdzie mam jechac a teraz tooooo nie wiem przeszukałem kilka stron o chorwacji i nie wiem gdzie jechac . kolega mi polecał Pule a drugi Brac nie wiem gdzie lepiej jest bo jade pierwszy raz widze ze jestescie fachowcami i chyba posłucham was bo wiecie co mówicie . Z pozdrowieniam :D i


Mój pierwszy raz do CRO także był na Istrię ale ja planowałem bardziej miejscowość turystyczno-wakacyją z możliwością wypadów. Wybrałem ją z przewodnika gdzie napisali tak: "Swym urokiem przyciąga leżąca nad samym morzem dawna wieś rybacka" Nie zawiodłem się. Może nawet byłem troszkę zszokowany że to nie taka całkiem mała wieś przerobiona na turystów. Na mnie miejscowość zrobiła bardzo pozytywne wrażenie. Jak zapytałem żony gdzie wtym roku. to usłyszłem Rabac albo nigdzie indziej.
Udało mi się ją przekonać że ciekawie może być także gdzie indziej w CRO i udało mi się. Ale nie było łatwo.
Pozdrawiam 8)
Ps. Mam jeszcze adres do kobiety u której mieszkaliśmy.
fikus1975
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 11.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fikus1975 » 18.01.2006 13:47

Dzieki ale co to za miejscowosc na Istrze i jak mozesz napisac adres kwatery . Z gory dziekuje
censor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) censor » 18.03.2006 15:38

Byłem w zeszłym roku na Istrii - też ze Szczecina. Trasa Szczecin - ring - Willah - Słowenia - Istria. Praktycznie cały czas autostrada (20 godz. jazdy - w tym 4 godz w korku pod Willach). Wybrałem wschodnie wybrzeże Istrii , wioska Ravni ( http://www.bellevue.250x.com/ ) 12 km od Labina. bardzo spokojna miejscowość z fajnymi plażami (jedna mała kameralna, druga duża 5 min jazdy od domku). Miejscowość jest bardzo dobrym punktem wypadowym do zwiedzenia całej Istrii, Plitwic, KRK-u, Cresu, Puli, Porycia, Limskiego kanału, Wenecji itp. – dwa tygodnie to za mało by zwiedzić okolice. Nie polecam znanych i dużych miejscowości wypoczynkowychna na pobyt na Istrii – straszne zatrzęsienie turystów – gorzej niż w sezonie w Międzyzdrojach . Powrót przez Klagenfurt – zero korków ale droga miejscami trudna – serpentyny w górach – za to mniejsze opłaty za tunele.
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone