Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

-> dosyć ważne dla mnie <-

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
~black~angel~
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 25.07.2005
-> dosyć ważne dla mnie <-

Postnapisał(a) ~black~angel~ » 25.07.2005 19:26

Witam,
w sierpniu (dokładniej 12) jadę do miejscowości Brela. Będę tam z rodzicami, ciocią i wujkiem i dlatego nie jestem pewna czy będzie ciekawie ;/ Już 2 razy tak byłam i siedziałam w apartamencie, albo sama gdzieś chodziłam...
Do Chorwacji jadę 9 raz.
Jeżeli ktoś jedzie tam gdzie ja w tym samym czasie (czyli między 12.08 a 27.08 ) niech napisze, proszę!

Ps. Dopiero dzisiaj weszłam na to forum, wcześniej o nim nie wiedziałam. Z tego co widzę są tu sami dorośli... Zresztą się nie dziwię... Więc chciałam się zapytać: czy jest tu ktoś kto ma -naście lat? :lol:

Proszę o odpowiedzi, to dla mnie ważne!!!
Pozdrawiam
:smo:
DJ Bobo
Croentuzjasta
Posty: 208
Dołączył(a): 01.04.2005

Postnapisał(a) DJ Bobo » 25.07.2005 19:36

~black~angel~ napisał(a):Witam,
w sierpniu (dokładniej 12) jadę do miejscowości Brela. Będę tam z rodzicami, ciocią i wujkiem i dlatego nie jestem pewna czy będzie ciekawie ;/ Już 2 razy tak byłam i siedziałam w apartamencie, albo sama gdzieś chodziłam...
Do Chorwacji jadę 9 raz.
Jeżeli ktoś jedzie tam gdzie ja w tym samym czasie (czyli między 12.08 a 27.08 ) niech napisze, proszę!

Ps. Dopiero dzisiaj weszłam na to forum, wcześniej o nim nie wiedziałam. Z tego co widzę są tu sami dorośli... Zresztą się nie dziwię... Więc chciałam się zapytać: czy jest tu ktoś kto ma -naście lat? :lol:

Proszę o odpowiedzi, to dla mnie ważne!!!
Pozdrawiam
:smo:

O aniele spod znaku tasaka.Ja mam dla Ciebie naście lat.Jak chcesz przywiozę do Breli kolekcję znaczków z trupią główką.Bedziemy razem motylkom wyrywać skrzydła.Razem będziemy topić jeżowce i wybijemy wszystkie cykady.O księżniczko zła juz tankuje swojego rumaka. :D
~black~angel~
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 25.07.2005

Postnapisał(a) ~black~angel~ » 25.07.2005 19:44

DJ Bobo napisał(a):
~black~angel~ napisał(a):Witam,
w sierpniu (dokładniej 12) jadę do miejscowości Brela. Będę tam z rodzicami, ciocią i wujkiem i dlatego nie jestem pewna czy będzie ciekawie ;/ Już 2 razy tak byłam i siedziałam w apartamencie, albo sama gdzieś chodziłam...
Do Chorwacji jadę 9 raz.
Jeżeli ktoś jedzie tam gdzie ja w tym samym czasie (czyli między 12.08 a 27.08 ) niech napisze, proszę!

Ps. Dopiero dzisiaj weszłam na to forum, wcześniej o nim nie wiedziałam. Z tego co widzę są tu sami dorośli... Zresztą się nie dziwię... Więc chciałam się zapytać: czy jest tu ktoś kto ma -naście lat? :lol:

Proszę o odpowiedzi, to dla mnie ważne!!!
Pozdrawiam
:smo:

O aniele spod znaku tasaka.Ja mam dla Ciebie naście lat.Jak chcesz przywiozę do Breli kolekcję znaczków z trupią główką.Bedziemy razem motylkom wyrywać skrzydła.Razem będziemy topić jeżowce i wybijemy wszystkie cykady.O księżniczko zła juz tankuje swojego rumaka. :D

Fantastycznie :|
Dobra, idę stąd :roll:
DJ Bobo
Croentuzjasta
Posty: 208
Dołączył(a): 01.04.2005

Postnapisał(a) DJ Bobo » 25.07.2005 20:03

No dobra .Cykady zostawimy w spokoju.9 raz w cro?
a gdzie to bywałaś?
~black~angel~
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 25.07.2005

Postnapisał(a) ~black~angel~ » 25.07.2005 20:30

DJ Bobo napisał(a):No dobra .Cykady zostawimy w spokoju.9 raz w cro?
a gdzie to bywałaś?

1. Rab
2. Tiesno (nie pamiętam jak to się pisze)
3. Brodarica ( - | | - )
4. Wyspa Pag - Novalja
5. Tučepi
6. Mali Lošinj
7. Podgora
8. Rab, drugi raz

i teraz
9. Brela


Mieliśmy jechać na Hvar, ale coś nie wypaliło, w przyszłym roku być może do Czarnogóry.
DJ Bobo
Croentuzjasta
Posty: 208
Dołączył(a): 01.04.2005

Postnapisał(a) DJ Bobo » 25.07.2005 21:09

~black~angel~ napisał(a):
DJ Bobo napisał(a):No dobra .Cykady zostawimy w spokoju.9 raz w cro?
a gdzie to bywałaś?

1. Rab
2. Tiesno (nie pamiętam jak to się pisze)
3. Brodarica ( - | | - )
4. Wyspa Pag - Novalja
5. Tučepi
6. Mali Lošinj
7. Podgora
8. Rab, drugi raz

i teraz
9. Brela


Mieliśmy jechać na Hvar, ale coś nie wypaliło, w przyszłym roku być może do Czarnogóry.

To motylki tez zostawimy w spokoju.
Napisz ,,coś'' o swoich wakacjach w cro.
ooloo
zbanowany
Posty: 143
Dołączył(a): 25.07.2005

Postnapisał(a) ooloo » 25.07.2005 21:40

~black~angel~ napisał(a):... jadę do miejscowości Brela. Będę tam z rodzicami, ciocią i wujkiem i dlatego nie jestem pewna czy będzie ciekawie ;/ Już 2 razy tak byłam i siedziałam w apartamencie, albo sama gdzieś chodziłam...
Jeżeli ktoś jedzie tam gdzie ja w tym samym czasie (czyli między 12.08 a 27.08 ) niech napisze, proszę!
Ps. Dopiero dzisiaj weszłam na to forum, wcześniej o nim nie wiedziałam. Z tego co widzę są tu sami dorośli... Zresztą się nie dziwię... Więc chciałam się zapytać: czy jest tu ktoś kto ma -naście lat?


Witaj Czarny Aniele!
Mam na imię Wojtek i też mam 12 lat. Chętnie się z Tobą spotkam w Breli, wybieram się tam 13 sierpnia. Przyjdź najlepiej z ciocią, bo mój tata też czuje się samotny :P ... Albo w ostateczności przyślij samego wujka, to przynajmniej będzie się z kim napić... (jeśli wujek nietrunkowy :( - przyślij tatusia :? )

Czekam niecierpliwie spotkania,
Twój Wojtek :lol:
~black~angel~
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 25.07.2005

Postnapisał(a) ~black~angel~ » 25.07.2005 22:07

ooloo napisał(a):
~black~angel~ napisał(a):... jadę do miejscowości Brela. Będę tam z rodzicami, ciocią i wujkiem i dlatego nie jestem pewna czy będzie ciekawie ;/ Już 2 razy tak byłam i siedziałam w apartamencie, albo sama gdzieś chodziłam...
Jeżeli ktoś jedzie tam gdzie ja w tym samym czasie (czyli między 12.08 a 27.08 ) niech napisze, proszę!
Ps. Dopiero dzisiaj weszłam na to forum, wcześniej o nim nie wiedziałam. Z tego co widzę są tu sami dorośli... Zresztą się nie dziwię... Więc chciałam się zapytać: czy jest tu ktoś kto ma -naście lat?


Witaj Czarny Aniele!
Mam na imię Wojtek i też mam 12 lat. Chętnie się z Tobą spotkam w Breli, wybieram się tam 13 sierpnia. Przyjdź najlepiej z ciocią, bo mój tata też czuje się samotny :P ... Albo w ostateczności przyślij samego wujka, to przynajmniej będzie się z kim napić... (jeśli wujek nietrunkowy :( - przyślij tatusia :? )

Czekam niecierpliwie spotkania,
Twój Wojtek :lol:


No cóż, są ludzie i parapety... Myślałam, że to fajne forum z rozgarniętymi ludźmi - chyba się pomyliłam (nie mówię o wszystkich)
A tak w ogóle 12 lat to ja miałam dosyć dawno.

DJ Bobo napisał(a):To motylki tez zostawimy w spokoju.
Napisz ,,coś'' o swoich wakacjach w cro.

Ale co konkretnie?
Kiedyś jeździłam z rodzicami, bratem, ciocią i wujkiem i jeszcze kuzynem i jeszcze jedną ciocią... itd. znaczy w 4 rodziny. Przez pierwsze kilka lat w ciemno, ale potem daliśmy sobie spokój, bo trudno było znaleźć apartament na tyle osób. Zwykle przynajmniej pół dnia w upale. Teraz mój wujek załatwia kwatery przez internet - umie mówić po Chorwacku. Co roku jest coraz więcej turystów. Gdy byłam pierwszy raz to było mało, ponieważ jeszcze było niebezpiecznie.
Teraz jeździmy w 2 rodziny, do tego mój kuzyn i brat nie, bo są już dorośli, zostałam tylko ja... ;/ Czuję, że nie będą to ciekawe wczasy. Gdyby nie to, że po prostu kocham Chorwację, nie wytrzymałabym tam dłużej niż 3 dni. Jednak ja uwielbiam cro i wszystko co z tym krajem związane, nawet te zawodzące, stare babcie ;) Nie wiem czy mieliście kiedys okazję być na występie tych dziewuszek :P [tak na nie mówimy :D]
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Postnapisał(a) Plumek » 25.07.2005 23:13

ooloo napisał(a):Witaj Czarny Aniele!
Mam na imię Wojtek i też mam 12 lat. Chętnie się z Tobą spotkam w Breli, wybieram się tam 13 sierpnia. Przyjdź najlepiej z ciocią, bo mój tata też czuje się samotny :P ... Albo w ostateczności przyślij samego wujka, to przynajmniej będzie się z kim napić... (jeśli wujek nietrunkowy :( - przyślij tatusia :? )

Czekam niecierpliwie spotkania,
Twój Wojtek :lol:


Tym Wojtusiem się nie przejmuj - widać człek ma kompels niższości, albo jakiś niedorozwinięty orgań :) Szkoda tylko, że moderatorzy tudzież admin śpią. Niebawem zapewne odezwą się do Ciebie poważni, młodzi ludzie, z którymi będziesz mogła nawiązać sensowny kontakt. A jest tu trochę takich :) Tylko podpowiedz, czy Twoje "naście" oscyluje w granicach 11 czy 19 - bo to zasadnicza róźnica... ;)

Poza tym widzę, że jesteś prawdziwą "weteranką" wyjazdów do Cro! Tylko pozazdrościć!

Plumek
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Postnapisał(a) krakuscity » 26.07.2005 00:33

Witaj Czarny Aniele i nie przejmuj się różnymi postami. Plumek Ci dobrze napisał, że pewnie tu też poznasz młodych cro-forumowiczów. No a w HR to dużo razy byłaś. :!:


Pozdrawiam
Finestra
Croentuzjasta
Posty: 470
Dołączył(a): 11.06.2005

Postnapisał(a) Finestra » 26.07.2005 09:59

Niebawem zapewne odezwą się do Ciebie poważni, młodzi ludzie, z którymi będziesz mogła nawiązać sensowny kontakt.


mam pokrwawiony język, tak się gryzę w niego co chwilę, żeby z czymś głupim nie wyskoczyć.

Ale:
Jesteśmy z żoną od 12-27 na Hvarze, możemy Cię w trasie gdzieś zgarnąć, olej rodzinę jedź z nami, będzie weselej, znamy fajny klub z fajną muzą w Jelsie. Mamy jeszcze syna, chłop jak się patrzy! (ma 6 lat).

:) Marcin
ooloo
zbanowany
Posty: 143
Dołączył(a): 25.07.2005

Postnapisał(a) ooloo » 26.07.2005 10:29

No właśnie! Finestra "zajarzył", a chłopaki z Krakowa nie!!! Wstyd mi za Was, bo ja też Krakus. Nie pamiętacie akcji "Stop dla pedofilii w Internecie". W moim poście ironicznie nawiązałem do tej akcji, bo smarkula pisze tak infantylnie jakby miała 8 lat, a uważa się za dorosłą i oczekuje "propozycji" jak miło spędzić czas w Cro bez mamusi, tatusia i wujków. A przed komputerami ślinią się 50-letni Wojtusie z wyłażącymi z majtek tłustymi pośladkami i zwisającymi spod podkoszulków brzuchami i pewnie marzą o "pomocy" Czarnemu Aniołkowi.
Aniołku! Na razie słuchaj mamusi, a wieczorem paciorek, siusiu i spać.

ooloo :lol:
DJ Bobo
Croentuzjasta
Posty: 208
Dołączył(a): 01.04.2005

Postnapisał(a) DJ Bobo » 26.07.2005 10:52

ooloo napisał(a):No właśnie! Finestra "zajarzył", a chłopaki z Krakowa nie!!! Wstyd mi za Was, bo ja też Krakus. Nie pamiętacie akcji "Stop dla pedofilii w Internecie". W moim poście ironicznie nawiązałem do tej akcji, bo smarkula pisze tak infantylnie jakby miała 8 lat, a uważa się za dorosłą i oczekuje "propozycji" jak miło spędzić czas w Cro bez mamusi, tatusia i wujków. A przed komputerami ślinią się 50-letni Wojtusie z wyłażącymi z majtek tłustymi pośladkami i zwisającymi spod podkoszulków brzuchami i pewnie marzą o "pomocy" Czarnemu Aniołkowi.
Aniołku! Na razie słuchaj mamusi, a wieczorem paciorek, siusiu i spać.

ooloo :lol:

Słuchaj ooloo parapecie 50 letni Wojtusiu z tłustym brzuchem.Dziewczyna ma ciekawy awatarek i okazuje się ,że była 9 razy w cro.Szuka rówieśnika co od razu napisała.
I co mógł zajarzyć Finestra?Twoj nik ooloo powstał tylko do tej pogaduszki.
ooloo
zbanowany
Posty: 143
Dołączył(a): 25.07.2005

Postnapisał(a) ooloo » 26.07.2005 11:35

DJ Bobo napisał(a):Dziewczyna ma ciekawy awatarek...Szuka rówieśnika co od razu napisała


No, jeśli widziałeś jej "awatarek" i jest ciekawy, to ja się wycofuję :lol: , życzę sukcesów i jak napisałeś "tankuj swego rumaka" (śmietaną 8O :?: )
A jeśli szuka rówieśnika, to niech przynajmniej poda ile ma lat: 11 czy 19.


ooloo :lol:
Prot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 843
Dołączył(a): 30.01.2005

Postnapisał(a) Prot » 26.07.2005 11:39

,,Stamtąd gdzie śmierć trzyma tasak zamiast kosy i ma czerwony kapturek...''
ciekawe gdzie to?
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
-> dosyć ważne dla mnie <-
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone