Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rekiny w Adriatyku atakują!

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003
Rekiny w Adriatyku atakują!

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 01.04.2005 00:36

"Jak podaje Instytut za Oceanografju i Ribarstvo w Splicie w tym roku będzie bardzo dużo niebezpiecznych rekinów przy brzegach Chorwacji. Już teraz można zobaczyć pojedyncze sztuki , które zaczynaja atakować amatorów zimnej morskiej kąpieli, ale w lecie ma ich być wyjątkowo dużo. Chorwaci aby nie stracić turystów budują przy swoich domach baseny ze słoną wodą . Najprawdopodobniej nie będzie można się kapać od maja do października 2005r przy brzegach Chorwacji. Jak podano w dzienniku w niemieckiej stacji telewizyjnej RTL wielu Niemców rezygnuje z dokonanych wcześniej rezerwacji w hotelach i apartamentach ."


Chyba to wszystko przez te zmiany klimatyczne? Idzie ocieplenie?

Pozdrawiam
HdoH
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 37
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) HdoH » 01.04.2005 00:54

pierwszy kwietnia...
spalilem zart...
pozdrawiam
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 02.04.2005 16:09

HdoH napisał(a):pierwszy kwietnia...
spalilem zart...
pozdrawiam


Potwierdzam, na szczęście to był żart.

Pozdrawiam
jacol8
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 541
Dołączył(a): 08.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacol8 » 02.04.2005 16:20

krakuscity napisał(a):Potwierdzam, na szczęście to był żart.

Pozdrawiam



Szkoda , bo już sie ucieszyłem , że zobaczę żywego rekina :lol:
plajster
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 18.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) plajster » 19.06.2005 01:52

no i dzieki bogu, bo juz chcialem odwolac rezerwacje
a tak na serio, zywe rekiny mozna zobaczyc w europie, polecam oceanarium w Barcelonie, w tym super ZOO jest wiele malych akwariow z egzotycznymi rybami, nastepnie sa plaszczki, az w koncu wchodzi sie do podziemi, aby na ruchomym chodniku wjechac pod akwarium (czesc morze srodziemnego) i ogladac zywe, plywajace i szlachetne rekiny. Jest och kilka, roznej wielkosci. Extra widok, to super ryby i nabralem do niech szcunku. W morzu wolalbym sie z nimi nie spotakac :(
aga.mac
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 22.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga.mac » 19.06.2005 07:14

Ale mnie wystraszyliście. Wszystko zaplanowane, wiem gdzie jadę, miejsca znajome - czyli zadnych niespodzianek - a tu taka bomba. Aż mi się łza z żalu zakręciła i ta pustka w głowie - tylko pytanie - gdzie my teraz pojedziemy. Bo jechać do Cro i stać na brzegu to raczej niemożliwe.
Adrenalina tak mi podskoczyła, że chyba zaoszczędzę na porannej kawie.
Pozdrawiam

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone