Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przestrzegam przed chorwacka promocja T-Mobile

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
PaddyMalone
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 23.06.2011
Przestrzegam przed chorwacka promocja T-Mobile

Nieprzeczytany postnapisał(a) PaddyMalone » 08.05.2012 15:00

Przestrzegam przed utopieniem kasy w promocji T-Mobile pod nazwa: all inclusive double SIM pack, obiecujacej 30 minut do Europy, nielimitowane SMS i 2h rozmow z T-M za jedyne 50 kn.
Pogadalem jakies siedem minut, po czym dostalem informacje, o szlabanie na nastepne. Najdrozsza rozmowa w zyciu.
Paddy
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 08.05.2012 15:48

no to jakaś lipa!!!! fajnie by było jakby polski tmobile zrobił świetną ofertę jak rok temu "nielimitowane rozmowy z tmobile na całym świecie" nigdy w życiu nie byłem w tak dobrym kontakcie z rodzinką w polsce :D :D


p.s. sprawdziłem jest oferta "rozmawiaj wszędzie" niestety z tego co zauważyłem to tylko oferta obejmuje UE, 30minut za 9zł... marna oferta :cry:

poprzednia oferta "nielimitowane rozmowy..." kosztowała 9zł za 1000 minut i była do wszystkich sieci tmobile
Artur68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 671
Dołączył(a): 14.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur68 » 08.05.2012 16:14

Upon activation of SIM card please wait approximately 30 min for SMS notification with info that ALL INCLUSIVE option has been activated.

Po aktywacji karty SIM proszę czekać około 30 min do powiadomienia SMS z informacją, że ALL INCLUSIVE opcja została aktywowana.

PaddyMalone - może nie poczekałeś tych 30 minut i "wygadałeś" wszystkie środki przed aktywacją usługi ? :?
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2528
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 08.05.2012 20:17

Tak pewnie było.

Artur,
A gdzie w tym roku w Makarskiej się zatrzymujesz ? Na Zagrabackiej ? Czy gdzieś indziej ? bo widzę że w podobnym terminie jedziemy.
[/url][/code]
Artur68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 671
Dołączył(a): 14.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur68 » 08.05.2012 20:49

Witam pawelli - Zagrebacka - powrót na kwaterę z 2010.
:D
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 08.05.2012 23:16

telepol napisał(a):
poprzednia oferta "nielimitowane rozmowy..." kosztowała 9zł za 1000 minut i była do wszystkich sieci tmobile


masz racje telepol ale w zeszłym roku tmobile wykupiło Erę i żeby ludzie nie uciekali weszli z tzw. pompą walneli promocję, w tym roku już tak nie będzie więc zostaje branie telefonu bez simlocka i zakupienia np. Tomato albo inną sieć, robiłęm tak za Ery jak byłem w Cro albo w innym kraju i zawsze oddzwaniałem z drugiego telefonu gdzie była karta danego kraju. Wiem trochę to upierdliwe ale sieci komórkowe w ten sposób zarabiają kolosalne pieniądze pamiętam jak jakieś 10 lat temu byłem na szkoleniu w Szwajcarii (teraz już to koszty mniejsze są w roamingu) telefon był służbowy ale jak zobaczyłem rachunek za roaming to usiadłem tak samo w organizacyjnym u nas w firmie usiedli i zaczęli mi bzdury gadać że limit rozmów mam przekroczymy prawie 30 krotnie i mam to zapłacić dobrze że z bilingów wyszło ze wszystkie to były albo odbierane od firmowych naszych telefonów albo wykonywane na nie i mi to zapłaciła firma, w Polsce nie wyrabiam limitu i wszyscy znajomi znają mój służbowy więc prywatny mi nie potrzebny ale jak wyjeżdżam biorę 2 telefony(służbowy i bez simlocka) i zawsze w danym kraju wykupuje sobie startera tak samo z netem kupiłem modem bez simlocka i nie ma problemu a w zeszłym roku kolega z którym byliśmy w Hiszpanii zakupił chyba w Plusie startera doładował go za ponad 400zł i skończyło mu się szybciej niż mi mimo że ja sobie kupiłem w hiszpańskim chyba Vodafone startera wiec jakby nie patrzył kiedyś przebitka 10 krotna na rozmowach teraz na transferze danych.
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 08.05.2012 23:23

teraz jest oferta na rozmowy w roamingu w t-mobile za 49zł miesięcznie, tylko nie doczytałem czy nielimitowane rozmowy czy jest wyznaczona jakaś pula minut, ale nie będę brał "romansu"czytaj umowy na 24msc z tmobile żeby pobić pianę przez dwa tygodnie w roku jaka to jest piękna pogoda w cro
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 09.05.2012 08:17

telepol napisał(a):...żeby pobić pianę przez dwa tygodnie w roku jaka to jest piękna pogoda w cro


Najbliższych zabieram ze sobą, reszcie musi wystarczyć 1 SMS, że dojechaliśmy szczęśliwie. Potem naciskam na magiczny klawisz "off" i cieszę się urlopem :D

Ps. Pogodę mogą sobie sprawdzić w wiadomościach :twisted:
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2528
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 09.05.2012 09:07

Artur68 napisał(a):Witam pawelli - Zagrebacka - powrót na kwaterę z 2010.
:D


to moze się jakoś spikniemy w Makarskiej.
My będziemy na Masinarskiej - może nawet w barze Monaco :)
PaddyMalone
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 23.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) PaddyMalone » 09.05.2012 15:17

PaddyMalone - może nie poczekałeś tych 30 minut i "wygadałeś" wszystkie środki przed aktywacją usługi

Oczywiscie, ze tak. Tylko, skoro jak widze niezle sie poruszasz w rejonie dzialalnosci T-M, wyjasnij mi prosze, gdzie jest info o sposobie aktywacji.
Owszem, jest informacja, ze aktywacja jest "automatyczna".
Na zadanie sluze pelnym opisem pakietu.
Na moje oko to jednak zalosna proba naciagniecia naiwnych.
nigdy wiecej T-Mobile.

Paddy
PaddyMalone
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 23.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) PaddyMalone » 09.05.2012 15:19

Upon activation of SIM card please wait approximately 30 min for SMS notification with info that ALL INCLUSIVE option has been activated.


Skad taka informacja, bo na opakowaniu jej nie ma?

Paddy
Artur68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 671
Dołączył(a): 14.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur68 » 09.05.2012 16:13

Pady - spokojnie.Miałeś prawo nie wiedzieć o takiej formie aktywacji.
Może,była małym druczkiem,gdzieś dobrze ukryta na opakowaniu.Staram się tylko pomóc,aby inni nie mieli problemów.
Artur68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 671
Dołączył(a): 14.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur68 » 09.05.2012 16:17

Obrazek
By artur68 at 2012-05-09
Artur68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 671
Dołączył(a): 14.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur68 » 09.05.2012 16:19

pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2528
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 09.05.2012 19:35

czasami trzeba przeczytać ;-)
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Przestrzegam przed chorwacka promocja T-Mobile
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone