Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Miejsce stacjonowania Vinisce - plus okolica 2009

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009
Miejsce stacjonowania Vinisce - plus okolica 2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 05.02.2012 13:40

Tak sobie pomyślałam, ze gdzieś tam relacja była, ale może ktoś sobie zechce pooglądać parę fotek, więc zacznę tworzyć nową fotogalerię :D

to były limonki przy tarasie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:)
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 05.02.2012 14:03

Zastanawiamy się gdzie warto jechać: Marina czy Vinisce? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat? Może napiszesz o różnicach i podobieństwach :D
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 05.02.2012 14:43

To zależy, czy wolisz ciszę i spokój, czy wolisz bardziej ruchliwą okolicę. Decydując się na Marinę, dobrze jest sprawdzić jak położony jest apartament, żeby np. nie był położony przy drodze Trogi Szybenik, bo wtedy trzeba do brzegu przejść przez drogę. W Vinisce jest natomiast bardzo spokojnie.
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 05.02.2012 22:25

Szczerze mówiąc marzę o spokoju, w ubiegłym roku byłem w Kastel Kambelovac i było bardzo spokojnie. Wybrałem się na wycieczkę do Makarskiej i Ciovo i chociaż same plaże były bardziej atrakcyjne to te tłumy trochę mnie przerażały. Masz może jakiś namiar na miły apartament w Vinisce? Interesuje mnie 2+1?
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 05.02.2012 22:31

KRK wszędzie są, ale teraz będą z mojej perspektywy - jak ktoś wytrzyma

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

to na rozgrzewkę :D
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 05.02.2012 22:35

rafalisko30 napisał(a):Szczerze mówiąc marzę o spokoju, w ubiegłym roku byłem w Kastel Kambelovac i było bardzo spokojnie. Wybrałem się na wycieczkę do Makarskiej i Ciovo i chociaż same plaże były bardziej atrakcyjne to te tłumy trochę mnie przerażały. Masz może jakiś namiar na miły apartament w Vinisce? Interesuje mnie 2+1?


My byliśmy większą ekipą, dlatego niestety nie mam namiarów na coś mniejszego. Rozejrzyj się po forum albo rozpytaj - ktoś może mieć jakiś namiar. Szkoda, że nie mogę pomóc w tej kwestii.
Powodzenia :D
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 06.02.2012 21:55

Ale fajne fotki :)

Most nad Krka oglądałem dotychczas z innej perspektywy - od strony autostrady, patrzyłem na Skradin :)

Skardinski Buk - znajome miejsce - widzę, że tłumy jak zawsze :)

Fajnie tak zimą powspominać.... jeszcze sto siedemdziesiąt parę dni.... i obrazki z Vinisce będę oglądał na własne oczy!!!!!
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 06.02.2012 21:57

Pasjonat Chorwacji napisał(a):Ale fajne fotki :)

Most nad Krka oglądałem dotychczas z innej perspektywy - od strony autostrady, patrzyłem na Skradin :)

Skardinski Buk - znajome miejsce - widzę, że tłumy jak zawsze :)

Fajnie tak zimą powspominać.... jeszcze sto siedemdziesiąt parę dni....


Ach, liczysz dalej :!: :D
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 06.02.2012 21:58

liczę a cóż mi zostało :)
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 06.02.2012 22:01

Pasjonat Chorwacji napisał(a):liczę a cóż mi zostało :)


Możesz siedzieć i patrzeć sobie na fotki powyżej :D i wyobrażać sobie, że już tam jesteś, koło kościółka :D
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 06.02.2012 22:05

Zastanawiam się właśnie gdzie będzie moje lokum - adres to Viniski Mul 2, podobno gdzieś blisko Kaktusa.
Cóż, w sierpniu się przekonam. A może wpadło Ci w oko to miejsce:
http://www.apartmani-crikvenica.com/Apa ... _Marin/en/
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 06.02.2012 22:13

Pasjonat Chorwacji napisał(a):Zastanawiam się właśnie gdzie będzie moje lokum - adres to Viniski Mul 2, podobno gdzieś blisko Kaktusa.
Cóż, w sierpniu się przekonam. A może wpadło Ci w oko to miejsce:
http://www.apartmani-crikvenica.com/Apa ... _Marin/en/


Toż Ty na czterech na plaże dotrzesz :!:
Z tego co widzę to w samym centrum lokalka, do Kaktusa też na czterech, albo raczej w drugą stronę :lol: :lol: :lol:
My akurat na centralnej ie urzędowaliśmy, raczej patrząc z Twojej kwaterki, na lewo. W samym centrum za "tłoczno" nam było, a, że i nas grupka 8 sztuk to tym większy tłok był. :lol: :lol: :lol:
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 06.02.2012 22:20

hehehehehe....
na czterech mówisz.... ok
a jakby tak wystarczyło z plaży wydrzeć się "KARLOVACKOOOOOO...!!!"
i żeby ktos przyniósł to bym nie musial tak dzielnie sie trzymać, by na czterech chodzić, to by był RAJ :)

A tak na serio, to patrząc od strony zatoki na ląd, to moje lokum bedzie mniej, więcej w środku zatoki? A kościół będzie po lewej?
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 06.02.2012 22:24

grzejemy się dalej :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a to dla Pasjonata Chorwacji

Obrazek
poznajesz Jacku :lol: :lol: :lol:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 06.02.2012 22:28

Pasjonat Chorwacji napisał(a):hehehehehe....
na czterech mówisz.... ok
a jakby tak wystarczyło z plaży wydrzeć się "KARLOVACKOOOOOO...!!!"
i żeby ktos przyniósł to bym nie musial tak dzielnie sie trzymać, by na czterech chodzić, to by był RAJ :)

A tak na serio, to patrząc od strony zatoki na ląd, to moje lokum bedzie mniej, więcej w środku zatoki? A kościół będzie po lewej?


Potrzebują czasu, bo coś ten Twój link nie chce mi się odpalić, ale mam wrażenie - tak po pierwszym rzucie oka - że kościół raczej gdzieś lekko z tylca powinieneś mieć :D
A co do Twoich wrzasków, myślę, że jakbyś się troszkę rozdarł - to może ktoś by Ci podrzucił to Kstlovacko :D
Następna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Miejsce stacjonowania Vinisce - plus okolica 2009
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone