Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Od wczoraj Seget Vranjica..wreszcie :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pietja10
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 16.08.2011
Od wczoraj Seget Vranjica..wreszcie :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietja10 » 04.09.2011 13:10

Witam! Jesteśmy do wczoraj w Seget Vranjica koło Trogiru. Jechaliśmy przez Zwardoń, Bratysława, Budapest, potem nocleg w Balatonlelle (70Eryków za 5 osób nad tym kaczokiem to rozbój) Langoszy nie podjeliśmy bo było pusto i nie chciało im się grzać oleju dla kilku osób. Wypiliśmy Arany Aszok'a, zjedliśmy pizze, przespaliśmy i o 8 rano dalej na Zagrzeb. W Gorican korek przed granicą na jakieś 40 minut stania. Pełno aut z HU RO I i klilka PL. Na granicy z Chorwacją miałem już sucho LPG w zbiorniku i od jakichś 50 km już na benzynie. Do Zagrzebie nie ma stacji (jest jedna, ale trzeba zjechać z autostrady na jakieś 2,5 km) Pierwsza stacja to OMV zaraz za bramkami w Zagrzebiu, potem już luz na trasie co 80-100 km jakieś LPG aż do mojego zjazdu nr 23. Warto nabić więc gaz w okoicach Balatonlelle bo dalej na M7 też z tym lipa aż do granicy.
Trasę 560 km łyknęliśmy z 6 godzin z 4 przystankami na "tata kupę!".
Apartament mamy 10 m od morza, pogoda super, morze ciepłe, karlovacko zaliczone. Dziś pojeździmy autem po okolicy żeby wybadać teren. Będę w kontakcie, jeżeli ktoś ma jakieś pytania odnośnie okolicy albo coś....
pozdrawiam!!
Piotrek
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 04.09.2011 13:45

Pewnie niektórzy są zainteresowane cenami, pogodąi czy tłok jest na plażach.Czekam z ciekawością jak to wygląda we wrześniu.
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 04.09.2011 15:03

Kiedyś interesowałam się tą miejscowością, znalazłam nawet kilka apartamentów, więc pewnie kiedyś tam pojadę. Jak dodasz jakieś zdjęcia - będzie miło :lol:
pietja10
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 16.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietja10 » 04.09.2011 17:46

Karlovacko 17Kn w knajpie 8 kn w sklepie
Pizza 0d 30 Kn
Chleb 8 kn
Cola 2 l 12 kn
Parking 6 kn/h
LPG ok 5 Kn/l
obiad od 40 Kn
Dziś jadę do Lidla i zobaczę jak tam.
Na plażach publicznych 90% tłoku robią weekendujący chorwaci, podejrzewam że od poniedziałku się przerzedzi.
W sąsiedztwie mojej kwatery są jeszcze wolne pokoje, więc obłożenie średnie.
Pogoda jak dzwon. Dziś 32 st C w Seget Vr. woda ciepła. Noce trochę za ciepłe, klima musi chodzić. Ogólnie jest super.

Seget Vranjica ogólnie to jakby odłam (dzielnica?) Segetu Dolnjego. Do Trogiru jakieś 7 km. Jest port, długa plaża publiczna z kamyczkami i łagodnym zejściem oraz plaże betonowe przy apartmanach z ostrym zejściem i drabinkami dla umiejących pływać.
Widok na wyspy w koło, startujące i lądujące samoloty, jachty..bosko.
Uliczki wąskie i kręte. W trogirze stacja LPG. Domacne vino za 15Kn/l...jak coś ciekawego wykumam to napiszę.
POZDRAWIAM GORĄCO!!!
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 05.09.2011 07:11

Byłem w Seget bardzo ładna i spokojna miejscowośc.Super dla rodzin z dziećmi :P
zybi124
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 25.07.2009
byliśmy w Seget Vranica

Nieprzeczytany postnapisał(a) zybi124 » 05.09.2011 08:05

w 2009r. Jesteśmy tym miejscem zauroczeni.Spokojna miejscowość bez ruchliwych ulic, blisko do Trogiru i Splitu. Juz wam zazdroszczę życzę miłego wypoczynku
zybi124
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 25.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) zybi124 » 05.09.2011 08:07

PIETJA 10 napiczczy rezerwowałeś apartament czy jechałeś w ciemno.
pietja10
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 16.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietja10 » 05.09.2011 09:15

zybi124 napisał(a):PIETJA 10 napiczczy rezerwowałeś apartament czy jechałeś w ciemno.


Rezerwowałem przez Adriatic.hr i powiem że wszystko 100% zgodne z opisem i zdjęciami. Płaciłem kartą przed przyjazdem i po problemie.
Z tego co widzę to są tu wolne kwatery , ale raczej przy głównej drodze na Seget Donji, w pierwszej linii brzegowej większość niestety zajęta, choć tłumów nie ma.
W Trogirze za to strasznie tłoczno. Wczoraj pojechaliśmy autem na Ciovo, ale korki jak sto diabłów.

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Od wczoraj Seget Vranjica..wreszcie :)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone