Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

piasek na plaży - gdzie polecacie??

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wakacje2010
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 16.08.2010
piasek na plaży - gdzie polecacie??

Postnapisał(a) wakacje2010 » 20.02.2011 19:07

Jeśli oczywiscie coś takiego jak piasek na plaży w Chorwacji można znaleźć.
Planujemy wybrac sie po raz drugi : 2+2 w dwie rodzinki
szukamy fajnych apartamentów - dwóch.

koniecznie z plażą piaszczystą - bo moje szkraby niestety były niepocieszone - na widok żwirku na morzem ;) z którego nijak nie dało sie babki zrobić :evil:

kłociło się im to wyobrażeniem morza, które wywiozły z Kołobrzegu ;) ;)

plissss polećcie coś fajnego - jakieś wyspy, miasteczka najlepiej nie dalej na południe niż Zadar.

Starszy syn ma chorobe lokomocyjną a i tak wyprawa kilkunastogodzinna to maraton dla zołądka, wiec sam dół Chorwacji odpada.

Licze na Wasze doświadczenie i dobre rady.

złośliwcom dziękuje za odpowiedzi ;) :P
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Postnapisał(a) weldon » 20.02.2011 19:19

Pod "best sandy beaches" - Croatia beaches.

Ale po piasek to do Kołobrzegu lepiej ...
Do Chorwacji to po czyste morze, po żwirek, po przejrzystą wodę.

Piasek mąci wodę ... :?


No wiem, złośliwiec jestem, ale ... :wink:

No cóż, o ile dobrze pamiętam, to Nin by ci pasował.
Chyba, że nie zapamiętałem dobrze :D
wakacje2010
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 16.08.2010

Postnapisał(a) wakacje2010 » 20.02.2011 19:22

Kocham Kołobrzeg całe dzieciństwo na wakacje tam jeździłam z rodzicami, a teraz moje chłopaki sie zakochały ;-) w piasku - zawet ziman woda im nie straszna....... tylko ta pogoda taka niepewna.

Jak sie ma 2 tyg. urlopu to chce sie je wykorzystac na maksa, a nie siedzieć w domu jak leje ;)

Wiem, że piasek mąci wodę ;) ale chciaż taki grybszy piasek......plizzz
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Postnapisał(a) weldon » 20.02.2011 19:30

Przecież masz w linku ...

Lopar, Murter, Nin, Lumbarda, Ston ...

Poszukaj przede wszystkim informacji o Nin.
O ile dobrze pamiętam, to tam jest piaszczysto, płytko i w ogóle fajnie dla dzieci.
wakacje2010
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 16.08.2010

Postnapisał(a) wakacje2010 » 20.02.2011 19:55

tak zaczełam czytać o tym Nin to faktycznie urocze miejsce, szukam dwóch apartemaentów dla dwóch rodzin 2+2, trochę problemu juz z dostepnościa miejsc....no ale moze blisko siebie znajdziemy cosik w wakacje :D
zmasz
Croentuzjasta
Posty: 263
Dołączył(a): 05.07.2007

Postnapisał(a) zmasz » 20.02.2011 21:02

Nie polecam piaszczystych plaż w Chorwacji.
Odwiedziłem w zeszłym roku miejscowość Nin i jej piaszczyste plaże. Rzeczywiście piasek na plaży, ale woda płytka, mętna, pełno glonów i krabów, woda ciepła jak zupa nie dająca ochłodzenia. Piasek gorący, parzący w stopy. Dzieci nie będą zadowolone z takiej plaży. Miejscowość mała, urokliwa – do zwiedzenia, na jeden dzień.
:D
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Postnapisał(a) consett0805 » 20.02.2011 23:57

Nie rozumiem czasami. Chorwacja ma swój urok i swój styl wybrzeża. Nie szukaj czegoś w kraju w którym to jest jak na lekarstwo lub wcale. Nie zaznasz radości takiej jak byś oczekiwał/ła. Chorwacja jest znana z tego co czytasz na tym forum na wszelkich zakładkach i informacjach google.
Jeśli szukasz plaż i stać Cie na Chorwację to szukaj czegoś np na Lazurowym Wybrzeżu tam i dojedziesz autem tak samo długo się jedzie jak i do Chorwacji, wszystko podobne tylko mają plaże i język inny, nawet rozliczasz się w tej samej walucie :)
Czy Ty i Twoje dzieci kiedyś były na takim wybrzeżu jak Chorwackie zwłaszcza te W Środkowej i Południowej Dalmacji? Jedź a rusz dzieciaki zmienią i Ty swoje podejście jak zobaczycie np coś takiego:

<script src='http://img213.imageshack.us/shareable/?i=dscf1011r.jpg&p=tl' type='text/java'></script><noscript>Obrazek</noscript>


Lub nie skromnie coś takiego

<script src='http://img263.imageshack.us/shareable/?i=dscf0983.jpg&p=tl' type='text/java'></script><noscript>Obrazek</noscript>
maska i płetwy obowiązkowo dzieciaki będą HAPPY
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Postnapisał(a) Roxi » 21.02.2011 08:08

Jedyna plaża piaskowa, na której byłam, to plaża w Ninie.

Obrazek

Fajnie dla maluchów, miasteczku bardzo urokliwe. Nawet planuję je w tym roku odwiedzić, jeżeli będziemy w pobliżu :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Postnapisał(a) Vjetar » 21.02.2011 09:38

wakacje2010
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 16.08.2010

Postnapisał(a) wakacje2010 » 21.02.2011 16:59

dzieki za info.

szukam teraz apartamentów w podanych lokalizacjach.

Bylismy w oklicach Trogiru - mnie osobiście ten zwirek az tak nie przeszkadza, ale dzieciom jednak brakowało piasku.
Za to krabów, rozgwiazd i jeżowców upolowani całą mase ;) i jeszcze jakies inne okropieństwo które kiedys wyłowili z wody. (slimak z kolcami fujjj) :D

Myslę, że Lazurowe wybrzeże cenowo odbiega od Chorwacji.... :?
[/img]
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Postnapisał(a) mkm » 21.02.2011 22:01

Tylko consett ma tutaj rację :D
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Postnapisał(a) witia » 21.02.2011 22:05

Fakt :)
eltechmont
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 23.06.2013

Postnapisał(a) eltechmont » 23.06.2013 14:14

NO NIE POWIEM
PIASEK JEST NA WYSPIE RAB ; NA WYSPIE HVAR W GRIDISCE ;I W UNIJ KOLO ZADARU
JB
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 29.05.2002

Postnapisał(a) JB » 27.06.2013 15:41

Piaszczyste plaże sa na wyspie Pag. W miejscowości Vlaśići jest piaszczysta plaża, łagodne zejście i piasek w morzu (fajnie się w piłke gra). W mieście Pag również, a także w miejscowości Povljana. Na północ od miasteczka Pag są zatoczki z piaszcystyki plażami, ale niektóre z bardzo stromym zejściem a do innych trzeba dojść, bo dojechać się nie da.
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Postnapisał(a) Rafał78 » 27.06.2013 17:56

Prapratno na półwyspie Pelješac.Zatoczka z piaskiem.
Na Korčuli w okolicach Lumbardy również są plaże z piaskiem.
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
piasek na plaży - gdzie polecacie??
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone