Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Poljice - Marina - Medena- Trogir

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wakacje2010
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 16.08.2010
Poljice - Marina - Medena- Trogir

Nieprzeczytany postnapisał(a) wakacje2010 » 16.08.2010 13:10

MOJA RELACJA
Poljice ___ Trogir

Zacznę od tego, że to był nasz pierwszy raz................ w Chorwacji ....... i obawiam się jednak, że ostatni............. raczej na dłuższy czas się pożegnamy z Chorwacją.

Po pierwsze ____________ pogoda trochę nie pewna, zaliczyliśmy dwie gigantyczne burze, że prawie pod łóżkiem leżałam ze strachu, tak waliło piorunami po górach. Wrażenia na urlopie, że hoho..... no ale słoneczko tez było i grzało.

Po drugie___________kamyczki, żwir, grys... ... Jak kto to nazwie. Niby wiedzieliśmy, że nie ma tam piachu, ale nasz właściciel w mailach pisał, że w pobliżu jest jedna mała piaszczysto-żwirowa plaża_______ Nie znaleźliśmy. Szkoda, bo dzieciom bardzo zależało.
Z tego właśnie powodu Chorwacje pożegnamy jako miejsce naszych wakacyjnych uciech____. Dzieci wolą piasek ;-) (jak na razie)

Po trzecie___________w tym rejonie do morza wpada górski strumyczek jak zawieje od Mariny to woda brrrr zimna, chyba niewiele cieplejsza od Bałtyku ;-) mój szwagier stwierdził RZEŚKA ;-)))

Po czwarte_________ a tu już duży plusik Piękny TROGIR Zakochałam się tych budowlach, uliczkach, zakamarkach, targu .Warto zobaczyć, posmakować i rozmarzyć się.

Po piąte__________jeżowce, rozgwiazdy, ślimaki, ryby, kraby ___myślę, że to taki mały raj dla tych co nurkują , choćby tylko z maską i z rurką.

Po szóste___________ SPLIT ___ szkoda, że mieliśmy mało czasu na zwiedzenie, dzieci marudziły nam, poza tym było parno bo po burzy.
Tam pewnie kiedyś, kiedyś wrócimy. POLECAM!!!!

Ogólnie jestem zadowolona, bo widoki dookoła cudne, drogi fantastyczne, oznakowania bez zarzutu, jedzonko smaczne( porcje duże), mili ludzie, fajna wakacyjna atmosfera.

Poljice to dziura - wielka mała dziura ;-) w sam raz na nudzenie się na urlopie - błogie nudzenie się, nawet nie ma gdzie pieniędzy wydać ;-) wiec oszczędni śmiało mogą tam z dziećmi jechać, na pewno na nic Was dzieci nie naciągną. :D :D :D :P

Każdy na urlopie szuka czego innego, a nam Polakom trudno dogodzić. Każdy znajdzie jakieś ale, że cos jest nie tak.
My - a bylo nas 8 osób (4dor + 4dziec) - wróciliśmy, opaleni, usmiechnięci, wypoczęci i pomimo minusów, bawilismy sie świetnie - bo po to jechalismy.
Starałam sie pokazac i plusy i może minusy - bo dla innych minusy moga byc plusy i odwrotnie. :D Ocena nalezy do czytelnika :)

Kwaterę mieliśmy czystą, zadbaną, po tygodniu zmieniono nam pościel i wymieniono ręczniki.

Postaram się wrzucić fotki, jak je już posegreguje ;-)
:D



Obrazek

TROGIR
Obrazek

jezowce
Obrazek

Obrazek

Obrazek

zatoczki

[img]https://lh4.googleusercontent.com/-3II6IDeyY1M/TGmBU-2rUpI/AAAAAAAABRA/IjDsPkx-3-Q/s512/P8090239.JPG][/img][/color]
Ostatnio edytowano 20.06.2012 07:08 przez wakacje2010, łącznie edytowano 1 raz
wakacje2010
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 16.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wakacje2010 » 20.06.2012 07:07

zdjęcia rozku 2010

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

trogir widok z przystani na cześc zabytkową ;)
Obrazek

cuda techniki :)
Obrazek
Dudek2222
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5318
Dołączył(a): 02.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dudek2222 » 20.06.2012 07:42

Zdaje się, że jednak wracacie do Chorwacji :D
wakacje2010
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 16.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wakacje2010 » 20.06.2012 07:49

wracamy.....
cóz... wyjazd z biurem podrózy wersji ALL na 2 tyg. dla mojej family 2+2 :) w przyzwoitym hotelu to 11-14.000zł. :twisted:
oczywsicie bez luksusów.
zwariowali!!!!

mnie nie stac na taki "luksus" :(
Dudek2222
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5318
Dołączył(a): 02.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dudek2222 » 20.06.2012 07:55

Pal diabli takie luksusy, samodzielnie można zorganizować taki urlop, że wszystkie all wysiadają.
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 20.06.2012 09:40

Dudek2222 napisał(a):Pal diabli takie luksusy, samodzielnie można zorganizować taki urlop, że wszystkie all wysiadają.


podepnę się pod Dudka - po cholerę w Chorwacji takie cusie????
za dużo, dużo mniej, nie śpiąc w norze i nie głodując masz wakacje życia w Cro ... :)
wakacje2010
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 16.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wakacje2010 » 20.06.2012 10:17

zgadzam sie z Wami.

ale jak wspomnę samotne wyjady z mężusiem z All, zero gotowania, sprzatania. leżaczek, ksiazka, karty i scrable ;)

a teraz 2 małych maruderów, każdy co innego na śniadanie, kolacje....
na obiad.... marudzą
wiec wersja All - ma ta zalete, ze nic mnie interesuje - sami sobie wybierają ;))

na plażę nie tacham jak koń pociągowy całego dobytku....kocyka, parasole, materace, zabawki, wiaderka.....i co tam jeszcze im potrzebne. ach zapomnialam wspomniec o torbie jedzenia ;) bo akurat na plazy to zawsze głodni ;)))

no ale cos za cos.... wygodnictwo kosztuje

bedzie fajnie ;) to tak pół zartem pół serio :P
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 20.06.2012 10:38

wakacje2010 napisał(a):wiec wersja All - ma ta zalete, ze nic mnie interesuje - sami sobie wybierają ;))

no ale cos za cos.... wygodnictwo kosztuje


oj tam - zaletę :)
dla mnie zaleta to niezależność :)

i niezależność też ma swoją cenę i wygodę :)

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Poljice - Marina - Medena- Trogir
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone