Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ilosc ludzi w Makarskiej - Sierpien

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ciuku83
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 14.08.2010
Ilosc ludzi w Makarskiej - Sierpien

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ciuku83 » 14.08.2010 12:42

Witam,

wybieram sie do Makarskiej 18 sierpnia i mam pytanie czy od 18 sierpnia jest tam duzo ludzi czy raczej malo? Ja w przeciwienstwie do wiekszosci tutaj na forum lubie tlok wiec dlatego pytam ;)
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 14.08.2010 13:13

Ciuku83 napisał(a):Witam,

wybieram sie do Makarskiej 18 sierpnia i mam pytanie czy od 18 sierpnia jest tam duzo ludzi czy raczej malo? Ja w przeciwienstwie do wiekszosci tutaj na forum lubie tlok wiec dlatego pytam ;)


Jeśli tłoku nie lubisz, to sama Makarska jest złym wyborem.
Pozdrawiam
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 14.08.2010 13:47

Ciuku83 napisał(a):Witam,
Ja w przeciwienstwie do wiekszosci tutaj na forum lubie tlok wiec dlatego pytam ;)


nie zawiedziesz się 8)
michalku
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalku » 14.08.2010 14:12

kor_nick napisał(a):
Ciuku83 napisał(a):Witam,
Ja w przeciwienstwie do wiekszosci tutaj na forum lubie tlok wiec dlatego pytam ;)


nie zawiedziesz się 8)


Potwierdzam. Jesli chodzi o sama starowke, to jest spokojnie. Tloczniej jest na promenadzie, przy porcie. Ale wystarczy, ze wybierzesz sie na jedna z plaz, to zobaczysz widok, jak z national geografic, w czasie krecenia programu o morsach.
Doslownie bylem w glebokim szoku. Jeden czlowiek przy drugim. Rowniutko, rowniutenko. Na przestrzeni calej plazy.

pzdr
Michał
eXtreme
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 06.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) eXtreme » 15.08.2010 12:00

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
Ciuku83 napisał(a):Witam,

wybieram sie do Makarskiej 18 sierpnia i mam pytanie czy od 18 sierpnia jest tam duzo ludzi czy raczej malo? Ja w przeciwienstwie do wiekszosci tutaj na forum lubie tlok wiec dlatego pytam ;)


Jeśli tłoku nie lubisz, to sama Makarska jest złym wyborem.
Pozdrawiam


Pani Katarzyna ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem :)

A co do tematu to Makarska zatłoczona jak zwykle o tej porze roku, tylko w Splicie i Dubrowniku widziałem więcej ludzi
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.08.2010 12:27

eXtreme napisał(a):Pani Katarzyna ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem :)


Ja Panią Kasię zrozumiałem bardzo dobrze :D
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 15.08.2010 12:56

eXtreme napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
Ciuku83 napisał(a):Witam,wybieram sie do Makarskiej 18 sierpnia i mam pytanie czy od 18 sierpnia jest tam duzo ludzi czy raczej malo? Ja w przeciwienstwie do wiekszosci tutaj na forum lubie tlok wiec dlatego pytam ;)

Jeśli tłoku nie lubisz, to sama Makarska jest złym wyborem.
Pozdrawiam

Pani Katarzyna ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem :)

Nie powiedziałabym.. Dałam odpowiedź poprzez odwróconą tezę.. O ile nie ma się problemów z podstawowym procesem myślowym (czyli wnioskowaniem), zrozumienie mojej odpowiedzi nie powinno sprawiać kłopotu.
Pozdrawiam
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5794
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 15.08.2010 13:54

Dla Ciebie to dobry wybór! Makarska jest zatłoczona od maja do końca wrzesnia. Znam ludzi, dla których Makarska to cała Chorwacja. Jeżdżą tam od lat i poza Makarską nic innego nie widzieli. Gdy im powiesz, że jedziesz do Chorwacji to dla nich znaczy, że jedziesz do Makarskiej :D
Ciuku83
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 14.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ciuku83 » 16.08.2010 16:58

Super.. Dzieki za informacje.. To juz moj 8 raz w Cro ale w Makarskiej jeszcze nie bylem wiec trzeba to nadrobic.
eXtreme
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 06.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) eXtreme » 17.08.2010 14:44

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
eXtreme napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
Ciuku83 napisał(a):Witam,wybieram sie do Makarskiej 18 sierpnia i mam pytanie czy od 18 sierpnia jest tam duzo ludzi czy raczej malo? Ja w przeciwienstwie do wiekszosci tutaj na forum lubie tlok wiec dlatego pytam ;)

Jeśli tłoku nie lubisz, to sama Makarska jest złym wyborem.
Pozdrawiam

Pani Katarzyna ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem :)

Nie powiedziałabym.. Dałam odpowiedź poprzez odwróconą tezę.. O ile nie ma się problemów z podstawowym procesem myślowym (czyli wnioskowaniem), zrozumienie mojej odpowiedzi nie powinno sprawiać kłopotu.
Pozdrawiam

Jeju naprawdę?! :)
A w szkole czy na studiach taki tekst z "odwróconą tezą" przechodził? czy cała aula szczała ze śmiechu :)

Bo ja się teraz skręcam ze śmiechu :lol:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 17.08.2010 14:58

Bo ja się teraz skręcam ze śmiechu

Ale zeszczałeś się także?
eXtreme
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 06.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) eXtreme » 17.08.2010 17:21

Bocian napisał(a):
Bo ja się teraz skręcam ze śmiechu

Ale zeszczałeś się także?

Następny z odwróconą tezą - czyli Bocian się zejszczał :lol:
PS
Jak bociany szczają ? :twisted:
PS 2
Zresztą koniec pieprzenia głupot bo nie chce mieć 3 czy 4 tysiące debilnych postów na forum

Kończąc temat Makarska nabita na maksa :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 17.08.2010 17:39

Ja to się mogę nawet extremalnie zejsrać...
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 17.08.2010 17:49

Bocian napisał(a):Ja to się mogę nawet extremalnie zejsrać...


Przy "odwróconej tezie" to się nawet boję zastanawiać co by to było :wink:
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 17.08.2010 22:29

eXtreme napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
eXtreme napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
Ciuku83 napisał(a):Witam,wybieram sie do Makarskiej 18 sierpnia i mam pytanie czy od 18 sierpnia jest tam duzo ludzi czy raczej malo? Ja w przeciwienstwie do wiekszosci tutaj na forum lubie tlok wiec dlatego pytam ;)

Jeśli tłoku nie lubisz, to sama Makarska jest złym wyborem.
Pozdrawiam
Pani Katarzyna ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem :)
Nie powiedziałabym.. Dałam odpowiedź poprzez odwróconą tezę.. O ile nie ma się problemów z podstawowym procesem myślowym (czyli wnioskowaniem), zrozumienie mojej odpowiedzi nie powinno sprawiać kłopotu.Pozdrawiam
Jeju naprawdę?! :)
A w szkole czy na studiach taki tekst z "odwróconą tezą" przechodził? czy cała aula szczała ze śmiechu :)Bo ja się teraz skręcam ze śmiechu :lol:

Czy złośliwość (moim zdaniem nieuzasadniona) to już wszystko, co możesz zaoferować w tym temacie i w ogóle na forum?
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Ilosc ludzi w Makarskiej - Sierpien
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone