Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Porównajcie proszę Baśka Voda i Gradac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Martyna 111
Odkrywca
Posty: 117
Dołączył(a): 02.02.2009
Porównajcie proszę Baśka Voda i Gradac

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martyna 111 » 07.02.2010 16:55

Witam. Mam prośbę do tych którzy odwiedzili te dwa miejsca, aby porównali je pod względem tłoku na plaży , czystości plaży , zejść do wody, atrakcji dla dzieci, promenady spacerowej. Już piszę dlaczego. Nastawiliśmy się na Baśka Voda ale wysłałam już bardzo dużo zapytań i ceny są powalające, poniżej 70 euro za 2 dorosłe i 2 dzieci nic nie mogę znaleźć. Za to w Gradacu znalazłam parę możliwych cenowo propozycji, tylko zastanawiam się czy Gradac będzie dorównywał Baśce pod każdym z względów o których pisałam . W ciemno trochę boję się jechać , bo to będzie niestety połowa sierpnia. Jak myślicie czy coś można znaleźć w Baśka Voda w ciemno w tym terminie za rozsądną cenę. Bardzo proszę o podpowiedzi. Z góry dziękuję.
andykan
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 07.07.2009
Gradac jest OK

Nieprzeczytany postnapisał(a) andykan » 09.02.2010 19:28

Witam
Byłem 16-25 lipca 2009 w Cro w Gradac. Moim zdaniem bardzo przyjemne miejsce, szerokie plaże (drobny żwirek). MIejsce fajne miłe, długa promenada do Briestu ok 4 km. Co do Baski nie wiem , bo nie byłem tam na plaży. Jest kilka fajnych restauracji, konoby, dwie dyskoteki, miejsca zabaw dla dzieci (dmuchawce).
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 09.02.2010 21:32

Baska Voda bardziej hałaśliwa i rozrywkowa niż Gradac , ale za to z dłuższą promenadą ... 7km ,aż do końca Breli :D
Wybór : Brela :wink:
new1984
Croentuzjasta
Posty: 260
Dołączył(a): 18.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) new1984 » 09.02.2010 22:21

mkm napisał(a):Wybór : Brela :wink:


Czekałem na taki post... jotro płacę zaliczkę :D
killer
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 10.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) killer » 10.02.2010 00:42

Byłem w Baśce w zeszłym roku-na szczęście tylko na kolacji :) jak dla mnie za tłoczno....ale jak ktoś szuka rozrywki to chyba ok. Sam pomieszkiwałem w Zivogoście Podgora (Super). W tym roku sam się wacham- Brist( Gradac) czy Zuljana? Na razie 65 do 62 dla Zuljany :D Pozdrawiam
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 10.02.2010 15:16

Niedawno było kolejny raz wałkowane.

Proszę Jeśli Riviera Makarska to gdzie najlepiej???


kwaterki :arrow: Baška Voda :idea:


Pozdrav :oczko_usmiech:
dede
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 209
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dede » 11.02.2010 20:46

Jedź do Gradaca nie będziesz żałowała, ja byłem w ubiegłym roku w II połowie lipca / mój 3 raz w Cro - Brodarica, Tucepi, Gradac/ i w tym roku również się tam wybieramy choć generalnie nie mam zwyczaju jeździć w te samem miejsca. Jest wszystko czego chcesz, nogi na pewno Cię zabolą od chodzenia, a i zabawić się też będzie gdzie, o plaży nie wspominam - to takie oczywiste. Pozdrawiam :wink:
porto
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 256
Dołączył(a): 30.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) porto » 13.02.2010 10:20

Polecam Gradac - byłem już 2 razy i naprawdę jest spoko. Jechałem w ciemno po 20 lipca, tylko w 2 osoby. W 2008 roku mieliśmy kłopoty aby znaleźć nocleg, ale w zeszłym roku bez problemu. Długa plaże może wąska, ale spokojnie zawsze jest miejsce.

Pozdrawiam. :D
Niśka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 02.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niśka » 16.02.2010 14:03

W Gradaciu bardzo mi sie podobało ze względu na kwaterę jaką mieliśmy. Niestety plaża wyglada jak niżej :(

Obrazek
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 16.02.2010 14:15

NIśka, Twoje zdjęcie pokazuje plażę przy hotelach. Ja byłem po drugiej stronie Gradaca - zjazd z magistrali do centrum przy stacji benzynowej.


Plaża w Gradacu w lipcu ubiegłego roku
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Niśka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 02.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niśka » 16.02.2010 14:44

Nie będę sie sprzeczać ale wydaje mi się, że hotele były po drugiej stronie...
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 16.02.2010 14:59

Na pierwszym planie hotele Laguna i Labineca, dalej na cyplu kościół św. Mihovila.
Obrazek
Zdjęcie ze stronywww.makarskainfo.com/pl/gradac/gradac-zdjecia.htm
;)
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 16.02.2010 15:13

A dołem idzie promenada do Bristu a tam plaze juz spokojne :D

Na drugim koncu Gradaca też jest hotel ale niewielki - Marco Polo , ze świetną restauracją :wink:
dede
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 209
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dede » 16.02.2010 15:39

[quote="Niśka"]W Gradaciu bardzo mi sie podobało ze względu na kwaterę jaką mieliśmy. Niestety plaża wyglada jak niżej :(

Witam. Jadę w tym roku do Gradaca po raz drugi z większą grupą znajomych, w związku z tym mam prośbę czy mogłabyś podać namiary na apartament w którym byliście, będę bardzo wdzięczny.
mój email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Pozdrawiam.
Niśka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 02.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niśka » 16.02.2010 16:03

dede napisał(a):
Niśka napisał(a):W Gradaciu bardzo mi sie podobało ze względu na kwaterę jaką mieliśmy. Niestety plaża wyglada jak niżej :(

Witam. Jadę w tym roku do Gradaca po raz drugi z większą grupą znajomych, w związku z tym mam prośbę czy mogłabyś podać namiary na apartament w którym byliście, będę bardzo wdzięczny.
mój email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Pozdrawiam.


Postarm się odszukać ale to było ładnych kilka lat temu... poza tym z tego co pamiętam to kwatera jest rezerwowana z roku na rok przez tych samych ludzi. Obiecuję, że poszukam :)
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Porównajcie proszę Baśka Voda i Gradac
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone