Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

POMOCY Wybór apartamentu.Makarska

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
miguel06
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 143
Dołączył(a): 22.04.2009
POMOCY Wybór apartamentu.Makarska

Nieprzeczytany postnapisał(a) miguel06 » 24.01.2010 15:31

Witam,dostalem dwie ciekawe dosyc tanie oferty partamentow w makarska,jedna z nich jest apartament zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link na stronie niema podanej ulicy ale jest to ulica FRA FILIPA GRABOVCA bb,a wiec scisle centrum,apartament to pokój z kuchnia,podwoje łózko,TV,SaT,AC,toaleta z prysznicem.Niestety bez balkonu na pierwszy pietrze.Cena do 35e/noc.

Druga oferta natomiast,jes polozona na ulicy Vukovarska,o odleglosci 500m,od plazy,300 od centrum,oto strona z apartamentem zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link apartament ktorym jestem zainteresowany to S1,wyposazenie jest podobne,ale jest tam prywatny parkin + balkon z widokiem na morze,na ktorym co badz mi zalezy,jedna niewiem,czy przekladac balkon nad polozenie,bardzo prosze o pomoc,ten apartament kosztuje 40e/noc.

Za kazda odpowiedz bede bardzo wdzieczny.pozdrawiam
new1984
Croentuzjasta
Posty: 260
Dołączył(a): 18.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) new1984 » 24.01.2010 16:28

Szczerze? Jedź do Podgory, Tucepi albo Baskiej Vody. A jeśli nie, to apartamentu w Makarskiej szukaj na północy lub południowym krańcu miasta. W centrum są wybrzeża portowe i do plaży zawsze jest trochę dalej.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 24.01.2010 19:05

miguel06 napisał(a):Witam,dostalem dwie ciekawe dosyc tanie oferty

bo!

miguel06 napisał(a): ulica FRA FILIPA GRABOVCA bb,a wiec scisle centrum,apartament to pokój z kuchnia,podwoje łózko,TV,SaT,AC,toaleta z prysznicem.Niestety bez balkonu na pierwszy pietrze.Cena do 35e/noc.

po wyjściu z tej uliczki będziesz miał taką plażę

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

miguel06 napisał(a):Druga oferta natomiast,jes polozona na ulicy Vukovarska,o odleglosci 500m,od plazy,300 od centrum

Przy głównej magistrali . . . korki i spaliny. . .

masz zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Jedź lepiej obok do Baska Voda, przynajmniej się wykąpiesz!
Pozdrav
____________________________________________
Nie dyskutuj z idiotami. Najpierw sprowadzą Cię do ich poziomu, później pokonają doświadczeniem.
miguel06
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 143
Dołączył(a): 22.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) miguel06 » 25.01.2010 01:37

hmm,wlasciwie zatanawialem sie nad Baska Voda,ale po za kapaniem sie i opalaniem,w nocy chcialbym wyskoczyc,na piwko w spokoju zostawiajac auto przy,apartamencie,jak mi wiadomo Makarska noca tetni zyciem,aa jak jest w Baska Voda?albo wioskach polozonych blisko Makarskiej??
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 25.01.2010 10:12

W Baškiej Wodzie również masz do wyboru do koloru knajpek :)
Nie obawiaj się, że nie będziesz miał gdzie posiedzieć wieczorem. :)
Pozdrawiam!
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 25.01.2010 22:41

W Baska Voda knajpek sporo ale do 24.00! Czasem błyskoteka na plaży ale tam też garstka ludzi - autochtonów.
Baska Voda leży poniżej Jadranki - głównej drogi i nie ma tam takiego ruchu. Woda i plaża dużo czystsza niż w Makarskiej.
Makarska to jedno wielkie nieporozumienie ale może szybciej znajdzie się bar dużej otwarty. W BV może są też takie do choć 2.00 ale nie szukałem. Zawsze można bro na plaży obalić przy blasku księżyca lub dać zarobić taksówkarzom.

Przy ulicy FRA FILIPA GRABOVCA masz zatokę dla statków, kutrów... i co tam jest pływającego w Cro, więc woda zmieszana z benzyną, resztkami ryb... co pokazałem na załączonym obrazku.

Po drugiej stronie półwyspu, na którym stoi sv. Petar, jest plaża czy coś co ma ją przypominać... ręcznik przy ręczniku i jeden drugiemu wącha stopy

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

ci co się nie zmieścili przy wodzie, opalają się pod drzewami

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

tym którym nie chciało się wstać o 7.00 rano i zarezerwować miejsce, muszą zadowolić się leżeniem przy chodniku . . .

woda jak w Noteci . . . pływało w niej wszystko. . . butelki, pety, dużo igliwia, jakiś trup, stara baba...

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Makarska tylko na wieczory, zakupy lub jak jest grill to rano po ryby z kutra. . . ale ma też swoich zwolenników, choć mi akurat ciężko zrozumieć kogoś kto tyra 1500km by nie siedzieć w wodzie a w barze.
BV :idea:
miguel06
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 143
Dołączył(a): 22.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) miguel06 » 25.01.2010 23:41

Hmm,ii Pan pasażer i inni piszacy w tym watku,faktycznie,przekonali mnie do zmiany miejsca wypoczynku,chce jechac,na 10 dni,a co myslicie aby polaczyc to..ii np,spedzic,5dni w Baska Voda i 5 dni w ??Czy Novaliji wogole opłaca sie to rozbijac na dwa miejsca??Czy raczej zostac w jednym,wiem ze niektorzy ktorzy jada np.na dwa tyg rozbijaja sobie terminy,ale niewiem czy w 10dniowym pobycie,nie bedzie to rozbicie sobie wkacji,dziekuje,Wam za to,ze wybiliscie mi z glowy,spedzenia wakacji na plazy w Makarskiej,faktycznie Masakra.a tak nawiasem mowiac,macie moze,jakies ciekawe oferty apartamentow,Studio dla dwoch osob,w Baska Voda i Novalija.Dziekuje Serdecznie za wszystkie,posy ujete w tym watku,pozdrawiam.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 26.01.2010 00:05

miguel06 napisał(a):Hmm,ii Pan pasażer i inni piszacy w tym watku,faktycznie,przekonali mnie do zmiany miejsca wypoczynku,chce jechac,na 10 dni,a co myslicie aby polaczyc to..ii np,spedzic,5dni w Baska Voda i 5 dni w Okolicach Omis-a??Czy wogole opłaca sie to rozbijac na dwa miejsca??...

Jak jeszcze raz napiszesz Pan to nic Ci nie odpiszę kolego :wink:
Dwa. Podaję tylko oczywistą oczywistość, a to Ty kolego wybierasz. Plaża wystraszyła?
Można spędzić 5dniu tu i 5dni tam ale tu akurat nie ma większego sensu, bo:
po1 - z riviery Omis jest blisko do Baska Voda czy Makarskiej, kilka minut drogi a w samym Omiszu kwatera odpada, a tam masz tylko więcej knajpek.
po2 - widok, klimat pozostanie podobny.
po3 - ciężko będzie znaleźć kwaterę na 5dni i zaraz się wstrzelić na kolejne 5dni w innym miejscu. Chorwaci przeważnie wynajmują od sob/niedz do sob/niedz by nie tracić ani jednego dnia w sezonie.

10dni bym nie rozbijał, lepiej zaplanować wycieczki i np cały dzień spędzić na Hvar czy co tam zaciekawi.

PS. W BV też będzie dużo osób na plaży, ale nie aż tyle co Makarskiej. Tam gdzie dużo barów to i dużo turystów.
miguel06
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 143
Dołączył(a): 22.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) miguel06 » 26.01.2010 00:39

Pasazer;) mozesz mi polecic,jakis apartament w Baska Voda?
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 26.01.2010 01:09

miguel06 napisał(a):Pasazer;) mozesz mi polecic,jakis apartament w Baska Voda?

Polecić nie, bo w żadnym nie mieszkałem, ale łatwo poszukać samemu.
Jak się podoba a drogo to targuj! Pamiętaj, że czasem "tylko" 100m do plaży to też 100 lub więcej schodów!

dla 2 osób > zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Z Baska Voda do Breli jest promenada, to i pospacerować będzie gdzie :oczko_usmiech:
________________________________________
Nie dyskutuj z idiotami. Najpierw sprowadzą Cię do ich poziomu, później pokonają doświadczeniem.
miguel06
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 143
Dołączył(a): 22.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) miguel06 » 26.01.2010 15:27

No to zaczynam:) szukanie...wysłalem juz kilka email:) czekam,na odpowiedz...pomogl mi tez w wyobrze,niejaki Oliver Dragojevic...

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 26.01.2010 23:39

Jeszcze kilka do wyboru w Baška Voda:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link\

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

im dalej od morza tym taniej zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ale...

Ogólnie omija się wszelakie zatoczki przy dużych miastach czy kwatery blisko portu, ale w Baska Voda spokojnie można wziąć kwaterę na wprost mariny, która jest bardzo ładna. Na plażę obok nie dociera zapach paliwa jak to jest w Omiszu. Dość dobrze marina jest otoczona falochronem. :oczko_usmiech:
______________________________________
Nie dyskutuj z idiotami. Najpierw sprowadzą Cię do ich poziomu, później pokonają doświadczeniem.
miguel06
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 143
Dołączył(a): 22.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) miguel06 » 27.01.2010 17:30

@Pasazer,jesli..masz jeszcze jakies ciekawe,miejscowki..to bardzo poprosze;) na te ktore podales powysylalem,juz emaile..pozdrawiam.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.01.2010 17:30

miguel06 napisał(a):No to zaczynam:) szukanie...wysłalem juz kilka email:) czekam,na odpowiedz...pomogl mi tez w wyobrze,niejaki Oliver Dragojevic...

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


A może niejaki Vinko Coce pomoże Ci w wyborze zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :wink: :D
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 27.01.2010 21:22

miguel06 napisał(a):@Pasazer,jesli..masz jeszcze jakies ciekawe,miejscowki..to bardzo poprosze;) na te ktore podales powysylalem,juz emaile..pozdrawiam.

Czy ciekawe to już Ty musisz ocenić. Kilka adresów widziałem wcześniej to je tu przypomniałem, a pozostałe po wpisaniu magicznych słów w wyszukiwarkę, więc jak mało to proś tą zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link.
Ja nocowałem 12km od Baska Voda na wiosce. Tak wolę. Do BV lub Makarskiej przeważnie jeździliśmy wieczorami.
Jak już będzie zaklepane/przedpłata, to daj znać na co padło.
Na tej stronce zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link obserwuj program imprez. Wieczorkami czasem ładnie kolesie na gitarach przygrywają. Pozdrav

MAKARSKA apartamenty :oczko_usmiech:
____________________________________
Nie dyskutuj z idiotami. Najpierw sprowadzą Cię do ich poziomu, później pokonają doświadczeniem.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
POMOCY Wybór apartamentu.Makarska
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone