Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje 2010 - Wasze propozycje dla mnie

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pawelsko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 24.01.2009
Wakacje 2010 - Wasze propozycje dla mnie

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelsko » 08.10.2009 08:41

Mam prośbe abyście mi cos zaproponowali na przyszły rok. W tym roku bylismy na Korculi w Vela Luce. Bardzo nam sie podobało.
W przyszłym chcialibysmy zmienić miejsce, ale...
-musi to być wyspa i koniecznie wczasy z dojazdem autokarem z jakiegoś biura (nie dysponujemy autkiem)
- mamy zamiar połaczyć zwiedzanie z odpoczynkiem więc fajnie by było aby komunikacja publiczna w tym miejscu pozwalała na pozwiedzanie okolic.
Czytam posty i opisy miejsc i mam mętlik w głowie.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 08.10.2009 09:11

ALe nawet nie wiesz, na którą wyspę biura podróży będą mieć ofertę w przyszłym roku... Więc po co tak wcześnie?
Jak już będziesz wiedział, na jakie wyspy masz dojazd, to Ci wtedy powiemy, co masz wybrać.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.10.2009 11:21

Może Hvar-Stari Grad-Arkadia?

Strzelam, nie byłem, tzn w miasteczku byłem i jest bardzo, bardzo ok, w hotelu natomiast nie byłem.
Jacek_Do
Croentuzjasta
Posty: 189
Dołączył(a): 28.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek_Do » 13.10.2009 13:05

A ja szukam spokojnej miejscowości w pólnocnej części, z piaskową plażą.
Czekam na jakieś sugestie.
Jacek
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 13.10.2009 13:12

Jacek_Do napisał(a):A ja szukam spokojnej miejscowości w pólnocnej części, z piaskową plażą.

Povljana na Pagu
albo ewentualnie Nin
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 13.10.2009 13:12

Jacek_Do napisał(a):A ja szukam spokojnej miejscowości w pólnocnej części, z piaskową plażą.
Czekam na jakieś sugestie.
Jacek


Piaszczyste plaże :wink:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 13.10.2009 13:43

Mogę tylko dodać tytułem uzupełnienia
Klik1
Klik2
I coś jakby "ranking"
Klik3
pawelsko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelsko » 13.10.2009 14:22

igg napisał(a):Może Hvar-Stari Grad-Arkadia?

Strzelam, nie byłem, tzn w miasteczku byłem i jest bardzo, bardzo ok, w hotelu natomiast nie byłem.


A znajda sie jakieś fajne zatoczki aby pokąpać się i poopalać zdala od tłumów turystów. Nawet jeśli trzeba by było tam iść kawałek (lub więcej niz kawałek.)
Może masz jakiś konkretne miesce do plażowania które polecasz?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.10.2009 14:51

byłem tam tylko dwa razy po dwa dni i plażowałem albo przy hotelu (ale nie wiem przy jakim, nie zwracałem uwagi), plaza mieszana, troche kamyków, betonu i skał, albo kawałek dalej juz same skały.

W samym Stari Gradzie o 100% intymnosć bedzie raczej trudno, jest tam jeszcze promowisko, ale pobliski półwysep Kabal to własnie to czego szukasz, zatoczki bardziej lub mniej puste ale niedostępne autem i dlatego dośc puste.
Ale to kilka km od miasta, ja jeździłem tam skuterkiem, jednak to są spore koszta na dłuższa metę.

polecam wirtualne podróze na www.maps.google.com
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 13.10.2009 20:39

Jacek_Do napisał(a):A ja szukam spokojnej miejscowości w pólnocnej części, z piaskową plażą.
Czekam na jakieś sugestie.
Jacek


No to ruszajmy... w poszukiwaniach :D
aniaitomek
Croentuzjasta
Posty: 168
Dołączył(a): 04.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniaitomek » 14.10.2009 12:35

pawelsko-super ,ze zaczales ten temat. My juz tez zaczynamy poszukiwania fajnego, godnego zainteresowania miejsca . I wcale nie mysle, ze to za wczesnie. Lubimy planowac i jak na razie w naszym przypadku to sie sprawdza :-)

mkm - cudne te nagrania, az dech zapiera, plaze miodzio- o tak tam moglibysmy wypoczywac mmmmmmmmmmmmm, ale sie rozmarzylam

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wakacje 2010 - Wasze propozycje dla mnie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone