Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nasz mały Raj na Ziemi - Baska Voda 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 23.09.2009 13:47

sroczko dopiero teraz natrafiłam na Twoją fantastyczną relację.
Świetnie się czytało " jednym ciurkiem". Czas mi bardzo szybko zleciał.
Drinki.... ho, ho. ho, też nie piję, ale na takie"wielkoludy" skusiłabym się.
W ogóle wszystko super, super. :D

Mieliście bardzo fajowe wakacje pełne niezapomnianych wrażeń.

Serdecznie pozdrawiam :papa:
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 23.09.2009 14:51

Dziekuję za słowa uznania. :D
Twoje relacje czytałam również z zaciekawieniem, jeszcze jako "niezarejestrowany" i nieujawniony użytkownik
SVIBANJ
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 31.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SVIBANJ » 23.09.2009 15:03

anjas napisał(a):sroczko

...Mieliście bardzo fajowe wakacje pełne niezapomnianych wrażeń.


No i ,jak widać na zdjęciu , będzie z czym zaczynać następne wakacje. U mnie niestety pozostała tylko garść monet :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.09.2009 15:05

sroczka66 napisał(a):Doskonale zdaję sobie sprawę, że tegoroczny pobyt w Chorwacji pozwolił nam poznać jedynie niewielką cząstkę tego cudownego kraju. Jest mnóstwo miejsc, w których chciałabym się kiedyś znaleźć. (Najbardziej nie mogę sobie wybaczyć, że zabrakło mi odwagi na górę św. Jerzego, choć była w planach).


Witam!

Ja za każdym razem po powrocie wymieniam z żalem miejsca, których nie udało mi się zobaczyć, a były tak blisko.
Za każdym razem mam też wrażenie, że pomimo kolejnego owocnego wyjazdu miejsc do zobaczenia zamiast ubywać - przybywa. :)

Polecam i zachęcam do zdobycia Sv. Jerzego. Wcale nie jest tak trudno. Odwaga przychodzi tam i rośnie w odpowiednim momencie.

Dzięki za fajną relację.

Pozdrawiam.
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 23.09.2009 15:29

I ja również Tobie dziękuję.:P
Miłego dnia.

SVIBANJ napisał(a): U mnie niestety pozostała tylko garść monet :D

Mam nadzieję, że chorwackich?.... :lool: A gdzie obiecana relacja? Mam nadzieję, że cosik skrobniesz. Będzie co czytać...zimą. :lol:
Mdziumka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 22.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mdziumka » 23.09.2009 15:29

Całe szczęście, że przybywa zamiast ubywać. Dzięki temu możemy planować kolejne wakacje 8) Gdybyśmy dali radę obejrzeć wszystko za jednym razem, nie mielibyśmy po co tam wracać. I musielibyśmy spędzać urlopy w domu i byłoby nudno :wink:

sroczko, dziękuję za relację. Sv. Jure nie jest straszny. Warto go zdobyć. Jeżeli dałaś radę spadochronowi, to sv. Jure to pikuś. Powodzenia :lol:
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 23.09.2009 15:38

W tym roku specjalnie zatrzymałem się w Tucepi na 3 dni, żeby wjechać na sv. Jure. Cały czas był w chmurach. Ale dopóki są miejsca na które warto wejść lub wjechać jest sens pojechać jeszcze raz do Chorwacji.
SVIBANJ
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 31.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SVIBANJ » 23.09.2009 16:56

anjas napisał(a):
SVIBANJ napisał(a): U mnie niestety pozostała tylko garść monet :D

Mam nadzieję, że chorwackich?.... :lool: A gdzie obiecana relacja? Mam nadzieję, że cosik skrobniesz. Będzie co czytać...zimą. :lol:


Oczywiście chorwackich :D
A co do relacji to tak jak napisałem jeszcze przed wyjazdem "moja" relacja zostanie napisana Mdziumką. I tak jak obiecałem opowieść o naszych przygodach toczy się wartko pod adresem:
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=25579
Zapraszam serdecznie.Ten niezwykle przystojny :D :D :D kierowca Mdziumki to ja we własnej osobie :D

PS Wybacz sroczko to zaśmiecanie
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 24.09.2009 08:23

Mdziumka napisał(a):sroczko, dziękuję za relację. Sv. Jure nie jest straszny. Warto go zdobyć. Jeżeli dałaś radę spadochronowi, to sv. Jure to pikuś. Powodzenia :lol:

Mdziumko, jak rozumiem, mamy plany co do przyszłego roku - Ty polecisz spadochronem, a ja wjadę na sv. Jure :lol: :wink:

SVIBANJ napisał(a):PS Wybacz sroczko to zaśmiecanie

Wcale się nie gniewam :D

MWN napisał(a): Ale dopóki są miejsca na które warto wejść lub wjechać jest sens pojechać jeszcze raz do Chorwacji.

Myślę sobie, że tych miejsc wystarczy na przynajmniej....10 kolejnych urlopów. :lol:
Mdziumka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 22.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mdziumka » 24.09.2009 17:16

sroczka66 napisał(a): jak rozumiem, mamy plany co do przyszłego roku - Ty polecisz spadochronem, a ja wjadę na sv. Jure :lol: :wink:


Dobrze, że mam czas na przemyślenia... :lol:
nomad
Cromaniak
Posty: 656
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomad » 10.10.2009 20:49

Fajny debiut z Chorwacją a za relacje z podróży moje gratulacje,ciekawie oddałaś przeżycia i w ogóle było barwnie.
Delektuj się wspomnieniami i tym,że inni (tak jak ja) chociaż na koniec relacji wchłoneli twoją przygodę( najwyraźniej napisana historia nigdy się nie kończy).
Pozdrawiam.
Motoschiza
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1176
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Motoschiza » 10.10.2009 22:12

Trafiłem na relacje dopiero teraz :oops:
Fajny opis i fotki dzięki którym miło spędziłem dzisiejszy wieczór :D
Dzięki :wink:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 10.10.2009 22:16

Baška Voda była jedną z tych miejscowości, w której "debiutowałam" w Chorwacji. Jak czytam Twoje wspomnienia, to przypominają mi się moje, jakże podobne odczucia (wyjątkiem są owoce morza - uwielbiam je!) z odkrywania Cro... Zachwyty nowicjuszki zostały mi zresztą do tej pory :D .
Co prawda, przez kolejne cztery lata wygrały wyspy :hearts: a nie riwiera, ale plażę w Baškiej , na którą można wyjść wporst z domu od razu w stroją kąpielowym, wspominam bardzo miło :P . Zwałaszcza to, że jest tam dłuuuuugo płytko od brzegu, co dla mnie jest bardzo istotną zaletą każdego kąpieliska.

Pozdrawiam serdecznie i życzę kolejnych wspaniałych cro-wakacji :papa:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 10.10.2009 22:55

Sroczko - bardzo się cieszę, że kolega Nomad odgrzebał Twoją relację (zresztą nie tylko ja na tym skorzystałam). Bardzo sympatycznie odkrywało się z Tobą na nowo Crolandię. I podziwiam za lot tym "paraczymś" :wink:
I jeszcze ubawiło mnie marudzenie Waszej nastoletniej załogi (domyślam się, co czeka mnie w przyszłości :wink: :lol: :lol:).

pozdrawiam serdecznie
:D
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 11.10.2009 19:12

nomad napisał(a):Fajny debiut z Chorwacją a za relacje z podróży moje gratulacje,ciekawie oddałaś przeżycia i w ogóle było barwnie.
Delektuj się wspomnieniami i tym,że inni (tak jak ja) chociaż na koniec relacji wchłoneli twoją przygodę( najwyraźniej napisana historia nigdy się nie kończy).
Pozdrawiam.


Nomad, dzięki za "odgrzebanie" mojej relacji i miłe słowa

Motoschiza napisał(a):Trafiłem na relacje dopiero teraz :oops:
Fajny opis i fotki dzięki którym miło spędziłem dzisiejszy wieczór :D
Dzięki :wink:


Motoschiza, ja równiez śledzę Twoją motocyklową relację (tymczasowo zawieszoną, ale będzie co czytać w jesienne lub zimowe wieczory).

Jestem zainteresowana tym bardziej, że w drodze powrotnej z CRO widzieliśmy parę motocyklistów wracających do Polski. Byliśmy pełni podziwu, szczególnie dla dziewczyny na motocyklu. Moi synowie też śmigają na motocyklach, ale nie wiem, czy w tak długą drogę by się wybrali....

dangol napisał(a):Baška Voda była jedną z tych miejscowości, w której "debiutowałam" w Chorwacji. Jak czytam Twoje wspomnienia, to przypominają mi się moje, jakże podobne odczucia (wyjątkiem są owoce morza - uwielbiam je!) z odkrywania Cro... Zachwyty nowicjuszki zostały mi zresztą do tej pory :D .
Pozdrawiam serdecznie i życzę kolejnych wspaniałych cro-wakacji :papa:


Dzięki Dangol, za to, że utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że CROmaniactwo nie ustępuje, bo.... wcale mi na tym nie zależy. Crozakręcenie pasuje mi jak najbardziej.

Tymona napisał(a):Sroczko - bardzo się cieszę, że kolega Nomad odgrzebał Twoją relację (zresztą nie tylko ja na tym skorzystałam). Bardzo sympatycznie odkrywało się z Tobą na nowo Crolandię. I podziwiam za lot tym "paraczymś" :wink:
I jeszcze ubawiło mnie marudzenie Waszej nastoletniej załogi (domyślam się, co czeka mnie w przyszłości :wink: :lol: :lol:).

pozdrawiam serdecznie
:D


Tymono, Twoje relacje również śledziłam z zapartym tchem. Nie wiem, czy w nich się "zameldowałam", ale na pewno czytałam z zachwytem.
A młodziez, jak to młodzież - marudziła, ale do dziś dziękują za Chorwację...
Również pozdrawiam :papa: :hut: :papa:
Ostatnio edytowano 12.10.2009 12:28 przez sroczka66, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nasz mały Raj na Ziemi - Baska Voda 2009 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone