Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

RAB czerwiec 2009

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nosekdomin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 02.03.2009
RAB czerwiec 2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 30.08.2009 23:53

Parę widoczków z wspaniałej wyspy RAB, niestety uczestnicy nie zgodzili się na publikację foto z FKK :wink: więc tylko widoczki. A w niedalekiej przyszłości powstanie relacja z tej wycieczki.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

CDN>>>
Ostatnio edytowano 06.10.2009 11:42 przez nosekdomin, łącznie edytowano 1 raz
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 31.08.2009 11:32

nosekdomin napisał(a):...CDN...

I tego się Trzymaj 8)
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 02.09.2009 16:58

Przepraszam, że się czepiam, :lol: ale takie przyjemne zdjęcia zasługują na oglądanie w większym formacie. Całkiem inny efekt.
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 02.09.2009 18:50

nosekdomin, ładne zdjęcia.
Chciałabym zapytać, czy na avatarze masz jednego z chirurgów plastycznych z "Bez skazy"? :) hehe
Sewo
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 13.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sewo » 02.09.2009 20:05

jan_s1 napisał(a):Przepraszam, że się czepiam, :lol: ale takie przyjemne zdjęcia zasługują na oglądanie w większym formacie. Całkiem inny efekt.


Ja daję zdjęcia 800 px dłuższy bok, powinno być OK. Pomiędzy zdjęciami zaś daj mały odstęp i słowo komentarza, będzie jeszcze fajniej.
APIMA
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 14.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) APIMA » 02.09.2009 20:21

Byłem gdzieś tam w 2008 i w porównaniu z tym rokiem w Nin, Rab jest piękny. Tylko jakieś słowo do zdjęć by się przydało...
nosekdomin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 02.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 03.09.2009 20:16

jan_s1 napisał(a):Przepraszam, że się czepiam, :lol: ale takie przyjemne zdjęcia zasługują na oglądanie w większym formacie. Całkiem inny efekt.


Dziękuję za miłe słowa ... :wink: , te fotki to mój "foto" debiut na tym forum. Moim zamysłem jest też napisanie relacji z tej podróży, dlatego że jechaliśmy inna trasą niż jadą wszyscy i jechaliśmy małym autem w 5osób, wydaliśmy mało kasy i mieliśmy przygody. Wtedy też umieszczę większe zdjęcia (a jest ich więcej), no ale już w innym poście "nasze relacje z podróży". pozdroo

mutiaq napisał(a):nosekdomin, ładne zdjęcia.
Chciałabym zapytać, czy na avatarze masz jednego z chirurgów plastycznych z "Bez skazy"? :) hehe


Chol... a myślałem że ktoś uwierzy że to JA :lool: :sm:
nie mam telewizora od roku i niestety nie wiem z jakiego to serialu
:coool:

Sewo napisał(a):Ja daję zdjęcia 800 px dłuższy bok, powinno być OK. Pomiędzy zdjęciami zaś daj mały odstęp i słowo komentarza, będzie jeszcze fajniej.


Dopiero powoli opanowuję fotosika, ale obiecuję że w mojej relacji będą na pewno większe formaty.

APIMA napisał(a):Byłem gdzieś tam w 2008 i w porównaniu z tym rokiem w Nin, Rab jest piękny. Tylko jakieś słowo do zdjęć by się przydało...


Ja z moją kobietą :devil: mamy w planach (taki cel życiowy) aby kiedyś zwiedzić wszystkie wyspy w CRO :hut: następna za rok będzie KRK!
Słowo będzie obowiązkowo w relacji z podróży....
Tutaj tylko chciałem zaprezentować widoczki. Pozdrawiam...
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 08.09.2009 17:32

a gdzie "cdn" ?
nosekdomin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 02.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 15.09.2009 22:59

Kacper111 napisał(a):a gdzie "cdn" ?


:cry: :cry: :cry: :wink: :cry: :cry: :cry:

produkuję się w domu i najgorsze jest zacząć...
pisze i pisze i nic mi nie wychodzi...
i do tego mam na to czas tylko 1-2x w tyg.
Ale proszę bądźcie cierpliwi to już niedługo wyprodukuje powieść...
nosekdomin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 02.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 05.10.2009 10:30

A więc nastąpiła chwila, w której mogę zaprosić na relację:


http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=25983

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone