Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje 2010

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
magdach7
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 24.06.2009
Wakacje 2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 28.08.2009 17:47

Witam wszystkich,
W tym roku spędziłam fantastyczne wakacje w Chorwacji- byliśmy w tym pięknym kraju po raz pierwszy i od razu zakochaliśmy się w nim na zabój. :lol:
Rezerwując apartament nie miałam bladego pojęcia gdzie warto pojechać, więc całkowicie zaufałam pośrednikowi- na szczęście wybór okazał się trafny- byliśmy w Slatine na Ciovo. Na miesiąc przed wyjazdem okryłam to forum, które okazało się skarbnicą informacji, więc od razu obiecałam sobie, że jeżeli tylko następne wakacje będziemy spędzać w Chorwacji, to na pewno skorzystam z porad tych, którzy nie raz odwiedzili ten niesamowity kraj.
:D
Od przyjazdu z wakacji śledzę forum i zbieram info o rożnych miejscowościach. Na chwilę obecną rozważam:
Ruskamen
Marusici
Drasnice
Omis
i Mandre na Pagu
nie jest tak,że idę na łatwiznę - używałam wyszukiwarki i zebrałam wiele informacji. Ciągle jednak liczę na bezpośrednie opinie. wiele osób właśnie wróciło z tych miejscowości, niektórzy byli w kilku rejonach więc może mają porównanie.
dla nas najważniejsze jest aby;
- miejscowość była mała kameralna bez tłumów i zgiełku
- było to dobre miejsce wypadowe
- można tam ponurkować
-plaże czyste, a morze cieplutkie :lol:

A może możecie polecić coś innego?
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 31.08.2009 09:10

magdach7 napisał(a):Witam wszystkich,
W tym roku spędziłam fantastyczne wakacje w Chorwacji- byliśmy w tym pięknym kraju po raz pierwszy i od razu zakochaliśmy się w nim na zabój. :lol:
Rezerwując apartament nie miałam bladego pojęcia gdzie warto pojechać, więc całkowicie zaufałam pośrednikowi- na szczęście wybór okazał się trafny- byliśmy w Slatine na Ciovo. Na miesiąc przed wyjazdem okryłam to forum, które okazało się skarbnicą informacji, więc od razu obiecałam sobie, że jeżeli tylko następne wakacje będziemy spędzać w Chorwacji, to na pewno skorzystam z porad tych, którzy nie raz odwiedzili ten niesamowity kraj.
:D
Od przyjazdu z wakacji śledzę forum i zbieram info o rożnych miejscowościach. Na chwilę obecną rozważam:
Ruskamen
Marusici
Drasnice
Omis
i Mandre na Pagu
nie jest tak,że idę na łatwiznę - używałam wyszukiwarki i zebrałam wiele informacji. Ciągle jednak liczę na bezpośrednie opinie. wiele osób właśnie wróciło z tych miejscowości, niektórzy byli w kilku rejonach więc może mają porównanie.
dla nas najważniejsze jest aby;
- miejscowość była mała kameralna bez tłumów i zgiełku
- było to dobre miejsce wypadowe
- można tam ponurkować
-plaże czyste, a morze cieplutkie :lol:

A może możecie polecić coś innego?


Marusici spełnia wszystkie twoje kryteria - jedno tzn. kameralność - nawet bardzo.
Pozdrav
Asia&Grześ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 21.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asia&Grześ » 31.08.2009 09:48

Mandre - to samo a super baza wypadowa po wyspie pełnej ciekawostek :):)
nowalijka
Croentuzjasta
Posty: 200
Dołączył(a): 20.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowalijka » 31.08.2009 12:54

magdach7 napisał(a):dla nas najważniejsze jest aby;
- miejscowość była mała kameralna bez tłumów i zgiełku
- było to dobre miejsce wypadowe
- można tam ponurkować
-plaże czyste, a morze cieplutkie :lol:


No to Omis odpada. :)

Właśnie wczoraj wróciłam z Pisaka, Który jest kolejną osadą za Marusici w stronę Makarskiej. Było super, przypuszczam, że Marusici to podobne "klimaty".
Maciejka
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciejka » 31.08.2009 13:35

Marusici, Marusici, Marusici :D . ja w tym roku byłam pierwszy raz w Cro, zakochałam się, Marusici jest piekne, kameralne, widoki odlot, plaże małe, morze ciepłe, baza wypadowa idealna. Po takim urlopie, tak jak Ty od powrotu szukam równie pieknego uroczego miejsca i na razie nic. Ale z cała odpowiedzialnością polecam Marusici. Dla mnie jeszcze ważne była bliskość plaży, plaży z kamykami( której się bałam zupełnie bez potrzeby ) ale ładnej (małe dzieciaki). Spełniło wszelkie oczekiwania :D
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 31.08.2009 14:26

Marusici Rulezzzz!
magdach7
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 31.08.2009 15:59

A może macie jakieś namiary na fajne apartamenty: blisko morza (do 50 m najlepiej przy kameralnej plaży)i z miłymi gospodarzami? :D
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 01.09.2009 07:59

www.marusici.com, osobiście polecam willę PIM, w pierwszej linii, bezpośrednie zejście do morza, na super fajną plażę. 30 metrów - hmmmm chyba trochę więcej - no powiedzmy 37 :)
Pozdrav
Maciejka
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciejka » 01.09.2009 14:48

Też polecam Willę PIM, widoki wspaniałe, zresztą wszystko wspaniałe... :D
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 02.09.2009 17:49

podoba mi się że sa juz plany na 2010r. :D :D :D
daro2008
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 178
Dołączył(a): 17.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) daro2008 » 02.09.2009 19:39

Witam.
Ja też już planuję Wakacje 2010 i PIERWSZY raz w Cro.
Jak już poczytałem wszędzie gdzie pojadę będzie pięknie, a co myślicie nad moim typem - Primosten - jadę z żoną i dzieckiem 3 latka. Czy może coś bardziej kameralnego?
magdach7
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 03.09.2009 10:04

Kacper111 napisał(a):podoba mi się że sa juz plany na 2010r. :D :D :D

Trzeba mieć jakieś "światełko w tunelu".
A Chorwacja jest taka piękna, że sama myśl, że za 11miesięcy znów tam będę powoduje, że człowiek zapomina o udrękach dnia codziennego :D :D
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 03.09.2009 10:22

daro2008 napisał(a):Witam.
Ja też już planuję Wakacje 2010 i PIERWSZY raz w Cro.
Jak już poczytałem wszędzie gdzie pojadę będzie pięknie, a co myślicie nad moim typem - Primosten - jadę z żoną i dzieckiem 3 latka. Czy może coś bardziej kameralnego?

Zależy co lubisz. Tak jak ja kojarzę plażę w Primosten (w kierunku południowo-wschodnim) to żwirek tam jest 5cio-10cio-centymetrowy więc to raczej kamienie niż żwirek. Ludzi sporo i jachtów sporo przy brzegu. Są na tym wybrzeżu mniejsze miejscowości, ale Primosten nie jest zły. Jeżeli dobrze byś się czuł we Jastrzębiej Górze lub Karwi to na pewno dobrze się poczujesz w Primosten.
becia_beata
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 73
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) becia_beata » 03.09.2009 10:30

My też z mężem planujemy już wakacje w 2010 i oczywiście w Chorwacji.
A co do wyboru miejsca to wszędzie jest pięknie , ale od Sibenika w dól Chorwacji najpiękniej.Polecam Omiś ,może być bazą wypadową do Splitu
szary779
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3135
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szary779 » 03.09.2009 11:50

Primosten jest gwarny jak Kołobrzeg ale ma swój niepowtarzalny urok. Co kto lubi.Najlepsza dyskoteka w Cro(Aurora),na plaży hotelu Zora wcale nie ma dużych kamieni, łagodne zejścia do wody,czystość plaży i wody,super!!!!!!! lody, no i starówka .....Jedyny kłopot to mało wolnych miejsc w sezonie :D
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone