Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pirovac - apartamenty Pirovcanka.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009
Pirovac - apartamenty Pirovcanka.

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 04.08.2009 15:37

Gdyby ktoś się wybierał do miejscowości Pirovac (między Sibenikiem i Zadarem) to z czystym sumieniem polecam apartamenty "Pirovcanka". Nie będę się rozpisywał ponieważ wszystko można znaleźć pod moim wpisem na holidaycheck:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Gdyby ktoś miał dodatkowe pytania to chętnie odpowiem.
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 04.08.2009 15:46

Gdyby ktoś się pogubił na stronie holidaycheck to wklejam moją opinię, którą tam zamieściłem:

W zasadzie nie jest to hotel a raczej apartamentowiec. 13 apartamentów od 2 do 6 osób wszystkie na 1 piętrze, większość z widokiem na morze. Idealna lokalizacja w centrum miasta na parterze w tym samym budynku największy w mieście sklep spożywczo-przem. "Studenac" a także bank i bankomat. Budynek nowy (max. kilkuletni), przestronne apartamenty. Wszystkie sp[rawy załatwia się z obsługą również na parterze budynku w biurze turystycznym. Mimo lokalizacji 50 m od centrum cisza i spokój nawet podczas imprez organizowanych w mieście. Pełne wyposażenie kuchni w apartamencie z wszystkimi niezbędnymi w kuchni przyborami oczywiście lodówka i kuchnia mikrofalowa. W niektórych apartamentach również zmywarka i pralka. W każdym TV SAT i klimatyzacja. Wielki balkon ze stołem i fotelami z rattanu (świetne miejsce na śniadanie). Suszarka na pranie na balkonie.
Z obsługą można się skontaktować mailem.
Niestety brak internetu ale po drugiej stronie ulicy jest mini kafejka (2 stanowiska).
Można się kąpać i opalać pod samym apartamentem (5 m) lub na plaży oddalonej o 200 metrów.
Odległośc od Sibenika 25 km, od Zadaru 50km.
Obsługa O. K., Język niemiecki i angielski. Jedna zmiana pościeli i ręczników.
Brak gastronomi w samym apartamentowcu. Do najbliższej restauracji 25 do 50m.
Polskiej TV brak (w zasadzie jeden kanał - 4FUNTV). Czysto, przytulnie, bez zarzutów.

Kilka fotek budynku z zewnątrz oraz wewnątrz tutaj:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Zdjęcia wszystkich pokoi wraz z planem budynku można znaleźć tutaj:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Więcej informacji:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
jaser
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 28.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaser » 17.01.2011 09:45

Mam zamiar tam się wybrać w tym roku.
Mam pytanie w kwesti parkingu czy można parkować przy aparamencie?
I jeszcze jedno pytanie czy wpłacałeś całość za pobyt na 2 tygodnie przed przyjazdem bo tak sobie zażyczył właściciel i mam pewne obawy.
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 17.01.2011 12:14

Witam.
Możliwości są dwie:
1. betonowy parkin płatny pod samym wejściem do apartamentowca, od strony ulicy tyle że nie widać auta bo okna są po drugiej stronie budynku (z wyjątkiem jednego, największego apartamentu, który ma taras od ulicy);
2. dziki parking po drugiej stronie budynku, 10 do 20 metrów i na dodatek widać auto z tarasu; minus jest taki że parkujesz przy żwirowej drodze, i auto jest zakurzone ale bez przesady :)
Ja wybrałem drugi wariant.

Co do zapłaty to ja wpłacałem dosyć wcześnie, gdzieś na początku roku, ale nie całośc tylko zaliczkę. Nie pamiętam jaką część ale sprawdzę to. Nie więcej niż 30%.
jaser
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 28.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaser » 17.01.2011 15:39

Problem dla mnie nie jest zaliczka tylko pozostała część wpłacana przed przybyciem na miejsce (właściciel prosi o wpłacenie reszt pieniędzy na 14 dni przed rozpoczęciem pobytu i dlatego pytam bo się troszkę obawiam.
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 17.01.2011 16:01

Rozumiem. Też bym z góry całości nie zapłacił. Płaciłem resztę na miejscu przy zakwaterowaniu i nie było problemu. Z kim się tak kontaktujesz? Ja załatwiałem wszystko w biurze turystycznym, które mieści sie na dole w tym samym budynku. Wszystko załatwiłem drogą mailową z pracownikami tego biura. Nie miałem kontaktu z, jak to piszesz, "właścicielem". Zresztą wlaścicielem jest firma Adriatic Charter chyba, że coś się zmieniło.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
jaser
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 28.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaser » 18.01.2011 10:21

My kontaktujemy się z niejaką Lana Miklenic myślę, że to jest też ktoś z agencji turystycznej.
A jak wrażenia z pobytu w Pirovacu?
monicka
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.04.2012
About Mrs. Miklenic

Nieprzeczytany postnapisał(a) monicka » 06.04.2012 21:14

Hi Jaser,
I'm just solving the same problem like you. I'm afraid of payment full price 14 days before arrival. Could I ask you if it was ok?
Thank you for your answer and sorry for my English.

Hallo Jaser,
ich löse jetzt das gleiche Problem wie Sie. Ich habe Angst den Aufenhalt 14 Tages vorher zu zahlen. Will ich fragen danach, ob es war ok? Bist du dort schließlich gefahren?
Danke schön für Ihre Antwort and ich entschuldige mich für meine Deutsch.
jaser
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 28.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaser » 06.04.2012 21:46

Monicka was great was not a problem.
Możesz pisać po czesku.
monicka
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) monicka » 06.04.2012 21:56

Jee, děkuju za rychlou odpověď:). Pomohlo mi to:).
jaser
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 28.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaser » 06.04.2012 21:59

Miłych wakacji jak o coś to pytaj :D
asikkb
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.05.2015
Pirovac- noclegi

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikkb » 28.05.2015 09:07

Dzień dobry,
w tym roku wybieramy się do Pirovacu. Do tej pory kupowaliśmy noclegi przez pośrednika, jednak w tym roku spróbujemy bezpośrednio u właściciela. Prawdę mówiąc obawiam się jednak trochę oszustów - czy jest jakaś możliwość sprawdzenia danej kwatery? Czy po wpłaceniu zaliczki dostejecie jakieś potwierdzenie od właściciela? Czy ktoś zna apartamenty Nela? A może po prostu macie jakieś namiary na noclegi w tej miejscowości?
asia0211
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 09.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) asia0211 » 29.05.2015 12:02

Po wplaceniu zaliczki sami mailowo pytalismy sie czy pieniadze doszly i dostalismy odpowiedz.Nasz Apartment to Brlecic...!!! :papa:
renik33
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 86
Dołączył(a): 16.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) renik33 » 30.05.2015 12:10

Namiary wysłałam e-mailem. Zaliczkę wysyłaliśmy pocztą, właściciel potwierdził odbiór po 3 dniach. Pozdrawiam. :papa:
RadekR
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.06.2015
Re: Pirovac- noclegi

Nieprzeczytany postnapisał(a) RadekR » 29.06.2015 16:21

asikkb napisał(a):Dzień dobry,
w tym roku wybieramy się do Pirovacu. Do tej pory kupowaliśmy noclegi przez pośrednika, jednak w tym roku spróbujemy bezpośrednio u właściciela. Prawdę mówiąc obawiam się jednak trochę oszustów - czy jest jakaś możliwość sprawdzenia danej kwatery? Czy po wpłaceniu zaliczki dostejecie jakieś potwierdzenie od właściciela? Czy ktoś zna apartamenty Nela? A może po prostu macie jakieś namiary na noclegi w tej miejscowości?



Witam,
właśnie wczoraj wróciłem z Neli - bardzo czysty i przyjemny apartamentowiec, w środku było wszystko co potrzeba apartamenty na prawdę duże i wygodne, właścicielka starsza Pani, prawie jakby jej nie było.
wpłaciłem jej zaliczkę 20% przelewem internetowym, resztę na miejscu, jeszcze udało się nawet troszkę ponegocjować więc polecam.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pirovac - apartamenty Pirovcanka.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone