Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wakacje w Punat i Rovinj -pytajcie -odpowiem

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005
wakacje w Punat i Rovinj -pytajcie -odpowiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 03.08.2009 01:23

służę pomocą na temat
Camping Auto-Camp Pila
Camp Polari -Rovinj
Ostatnio edytowano 03.08.2009 10:43 przez magdapaszek, łącznie edytowano 1 raz
pablo2222
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 849
Dołączył(a): 05.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo2222 » 03.08.2009 05:27

Taka doświadczona forumowiczka a ..............
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 03.08.2009 10:44

:D :D :D
gringo1-82
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 18.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gringo1-82 » 03.08.2009 11:11

Cześć
Jak możesz to napisz coś więcej na temat o którym Wspomniałaś - ceny, może jakieś zdjęcia, opis plaż itp. w środę wybieram się w te rejony i dodatkowe info zawsze się przyda,
Pozdrawiam
F-uncia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 432
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) F-uncia » 03.08.2009 12:27

Ja ciekawa jestem jak wygląda na Polari sprawa zacienienia parceli, jaka plaża - mile widziane jakieś zdjęcie ;) I czy bardzo odczuwa się jego wielkość...
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 03.08.2009 16:08

jak sie porządnie wypakuje-to wieczorkiem opisze i powklejam zdjecia
mo_krzy
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mo_krzy » 03.08.2009 21:18

magdapaszek napisał(a):służę pomocą na temat
Camping Auto-Camp Pila
Camp Polari -Rovinj

Witam doświadczoną forumowiczkę. W II połowie sierpnia wybieram się po raz pierwszy do cro. Planuję pobyt na campingu Polari i dlatego mam kilka pytań:
1. czy parcele blisko morza trzeba wcześniej rezerwować, czy można jechać w ciemno i miećnadzieję, że jakiśplacyk przy morzu będzie wolny,
2. jadę z dwojgiem dzieci (5 i 7 lat) i prosiłbym o info czy dzieciaki będą miały co robićna kampie, jakie są plaże, czy zejścia do morza sąłagodne, czy woda przy brzegu nie jest zbyt głęboka, jakie sanitariaty, czy wieczorem jest b.głośno itd. itp.
Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam :)
hagi1212
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hagi1212 » 04.08.2009 14:14

Proszę o info odnośnie Campingu w Punat?
Wybieramy się w 4 dorosłe osoby (dwa namioty).
Interesowała by mnie cena doby w Campingu w Punacie, lokalizacja, ingo odnośnie plaży.
Za odpowiedź z góry dziękuje.
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 04.08.2009 19:38

gringo1-82 napisał(a):Cześć
Jak możesz to napisz coś więcej na temat o którym Wspomniałaś - ceny, może jakieś zdjęcia, opis plaż itp. w środę wybieram się w te rejony i dodatkowe info zawsze się przyda,
Pozdrawiam


a wiec tak :
ceny -Punat na Kyrku -ogólnie w sklepach, knajpkach -niższe niż na Istri czy chocby w samym Kyrku
kamping w Punat-Pila-moze byc problem z miejscami przyjechalismy 20 lipca i rozbicie 2 namiotów z 2 busami graniczyło z cudem
cennik -podobny jak na Polari
http://www.hoteli-punat.hr/index.php?pa ... 9ff32b8a28
a jeśli chodzi o Rovinj-to na campie Polari miejsce powinno sie znależ-choć Włosi rozpoczeli wakacje i tłumy zciagały do Chorwacji
cenny w ,,Polari,, 8,50 E za osobe, dzieci do 5 lat gratis a do 12 -5,10 plac liczony prąd (((radze dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuugi przedłużacz ) 1 e taksa klimatyczna -od dorosłych
przy zgłaszaniu pytaja czy jest cos oprócz auta-radze móic ze nie -i tak nie sprawdzają
http://www.campingrovinjvrsar.com/Campg ... Price_List
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 04.08.2009 19:44

F-uncia napisał(a):Ja ciekawa jestem jak wygląda na Polari sprawa zacienienia parceli, jaka plaża - mile widziane jakieś zdjęcie ;) I czy bardzo odczuwa się jego wielkość...

na parcele to bym raczej nie liczyła nie o tej porze
parcele przy samym morzu zero cienia
parcele dalej -w lesie -najfajniejsze miejsca
a nastepne -to juz nie wydzielone miejsca -można znależ drzewko

a jesli chodzi o wielkość--plaza jest długa i miejsca dużo
w łazienkach-nigdy nie było kolejek
dla dzieci wiele atrakcji
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 04.08.2009 19:50

mo_krzy napisał(a):
magdapaszek napisał(a):służę pomocą na temat
Camping Auto-Camp Pila
Camp Polari -Rovinj

Witam doświadczoną forumowiczkę. W II połowie sierpnia wybieram się po raz pierwszy do cro. Planuję pobyt na campingu Polari i dlatego mam kilka pytań:
1. czy parcele blisko morza trzeba wcześniej rezerwować, czy można jechać w ciemno i miećnadzieję, że jakiśplacyk przy morzu będzie wolny,
2. jadę z dwojgiem dzieci (5 i 7 lat) i prosiłbym o info czy dzieciaki będą miały co robićna kampie, jakie są plaże, czy zejścia do morza sąłagodne, czy woda przy brzegu nie jest zbyt głęboka, jakie sanitariaty, czy wieczorem jest b.głośno itd. itp.
Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam :)

1.nielicz na parcele -blisko morza-przyczepy na stałe i ,,patelnia,, moze uda sie znalez miejsce w następnym rzędzie parcel-ale rdze wysłąc e-mail z zapytaniem i rezerwacja
2.dla dzieci rewelacja-kilka placy zabaw, basen, plaze z drobnym kamyczkiem , i z grubym i skałki -co chcesz woda płytka
sanitariaty czyste , małe łązienki dla dzieci -gorąca woda
małym uciażeniem-przez pierwsze 2 noce -była muzyka z odległej conoby-moze dlatego ze nasze miejsce było juz blisko ogrodzenia
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 04.08.2009 19:55

hagi1212 napisał(a):Proszę o info odnośnie Campingu w Punat?
Wybieramy się w 4 dorosłe osoby (dwa namioty).
Interesowała by mnie cena doby w Campingu w Punacie, lokalizacja, ingo odnośnie plaży.
Za odpowiedź z góry dziękuje.

plaża dow yboru -kamyk, skałki ,betony wszystko w promieniu kliku metrów

strona z cennikiem


http://www.hoteli-punat.hr/index.php?pa ... =0&kat=94&
mo_krzy
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mo_krzy » 04.08.2009 23:03

magdapaszek napisał(a):
mo_krzy napisał(a):
magdapaszek napisał(a):służę pomocą na temat
Camping Auto-Camp Pila
Camp Polari -Rovinj

Witam doświadczoną forumowiczkę. W II połowie sierpnia wybieram się po raz pierwszy do cro. Planuję pobyt na campingu Polari i dlatego mam kilka pytań:
1. czy parcele blisko morza trzeba wcześniej rezerwować, czy można jechać w ciemno i miećnadzieję, że jakiśplacyk przy morzu będzie wolny,
2. jadę z dwojgiem dzieci (5 i 7 lat) i prosiłbym o info czy dzieciaki będą miały co robićna kampie, jakie są plaże, czy zejścia do morza sąłagodne, czy woda przy brzegu nie jest zbyt głęboka, jakie sanitariaty, czy wieczorem jest b.głośno itd. itp.
Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam :)

1.nielicz na parcele -blisko morza-przyczepy na stałe i ,,patelnia,, moze uda sie znalez miejsce w następnym rzędzie parcel-ale rdze wysłąc e-mail z zapytaniem i rezerwacja
2.dla dzieci rewelacja-kilka placy zabaw, basen, plaze z drobnym kamyczkiem , i z grubym i skałki -co chcesz woda płytka
sanitariaty czyste , małe łązienki dla dzieci -gorąca woda
małym uciażeniem-przez pierwsze 2 noce -była muzyka z odległej conoby-moze dlatego ze nasze miejsce było juz blisko ogrodzenia

bardzo dziękuję za informacje :D
patryklon
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 01.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) patryklon » 01.10.2009 22:21

witam. potrzebowałbym paru informacji na temat chorwacji,camp Pila. Widziałem zdjęcia ale chodzi mi o ceny w lipcu sierpniu.Mam przyczepę kampingową i chcę się wybrać z rodzinką. Z góry dziękuję za poradę
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.10.2009 06:45

patryklon napisał(a):.....camp Pila. Widziałem zdjęcia ale chodzi mi o ceny w lipcu sierpniu......

A czytasz czasami to co na tym forum ludzie piszą ?
Przecież 2 posty nad Twoim magdapaszek wkleiła link w którym są ceny :lol:
Następna strona

Powrót do Kempingi



cron
wakacje w Punat i Rovinj -pytajcie -odpowiem
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone