Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

B. proszę o pomoc - pierwszy wyjazd do CRO z bobasem :)

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
konfuzja
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 23.07.2009
B. proszę o pomoc - pierwszy wyjazd do CRO z bobasem :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) konfuzja » 30.07.2009 08:41

Z uwagą czytam to forum od ponad dwóch tygodni. Powód? Oczywisty :D Zdecydowaliśmy z żoną spedzić pierwsze wakacje z synkiem właśnie w Chorwacji. Leciec do np. Tunezji lub Egiptu samolotem trochę się obawiamy. Wolimy jechać własnym autem, aby w razie czego móc wrócić do domu przed "końcem turnusu". W dodatku jeszcze - a może przede wszystkim - w Chorwacji z zoną nie byliśmy, a to jak się okazuje piękny kraj! :wink: Ale do rzeczy. Wybieramy się w I połowie września. Aby mieć większą szansę na dobrą pogodę i ciepłe jeszcze morze zdecydowaliśmy szukać czegoś bardziej na południu. Powiedzmy od Splitu w dół. Miejscowości przyjazne dzieciom w wieku naszego synka (podczas pobytu w Chorwacji skończy roczek) dzięki temu forum poznałem: Tucepi, Brela, Lumbarda, Lopud... Poszukuję sprawdzonego, wygodnego apartamentu w tych miejscowościach. Uwaga! Llista miejscowości jest otwarta, niekoniecznie musi to być własnie Tucepi czy Lopud! Proszę uprzejmie kogoś, kto był z dzieckiem w naszym wieku o podpowiedź. Chcemy zarezerwować apartament w miarę duży, czysty, oczywiście z pełnym węzłem sanitarnym i aneksem kuchennym. Gdyby miał balkon/taras z widokiem na morze, byłoby super. Chcielibyśmy plażować na piasku. Ewentualnie żwirek nie jest zły :) Ponadto fajnie byłoby, gdyby dojscie do plaży było łagodne, bez stromych schodów/kamienistych ścieżek. I na koniec apartament ulokowany gdzieś w zaułku, w bezpiecznej odległości od głównej/ruchliwej ulicy a zarazem w miarę blisko plazy.
Wiem, wiem - zrobiłem sobie taki koncert zyczeń, ale wierze, że ktoś z Was zna takie miejsce. Acha, jestem przygotowany na to, że taki apartament bedzie miał wyższą cenę. Oczywiście, nie stać mnie na płacenie stawek jak w Hotelu Ritz :lol: ale te 10 euro więcej powyżej sredniej, za dobę spedzoną w takim apartamencie jestem w stanie wyłozyć.

Bardzo dziekuję za wszelkie informacje. Pozdrawiam!
natuchna
Croentuzjasta
Posty: 266
Dołączył(a): 05.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) natuchna » 30.07.2009 10:29

Moge polecic fajne miejsce w Vodicach, jeśli jestes zainteresowany to napisze konkrety. Jedno moje zdanie z maluchem najlepiej samolotem, nie polece nikomu autem taki kawał jechac.
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 30.07.2009 10:37

Samochodem najlepiej.
Samolotem i później co?
Z tobołami szukać autobusu do docelowej miejscowości?
W upale i jeszcze z maluchem?
O nie, nie :)
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 30.07.2009 10:38

Dwa razy byłem w Tucepi w tym apartamencie. Jest dwóch właścicieli tego budynku. Gospodyni po prawej stronie wynajmuje też apartament na parterze.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
konfuzja
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 23.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) konfuzja » 30.07.2009 11:55

Lubuszanin: dzięki za namiar, patrząc na stronę www ta kwatera bardzo mi się podoba. Proszę Cię o kontakt na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

natuchna: również Ciebie proszę o kontakt na maila (adres podałem wyżej). Co do jazdy samochodem mam podobne zdanie do mutiaq. Owszem, optymalnie można polecieć samolotem i nastepnie wynająć na lotnisku samochód. Robi się wtedy baaaardzo komfortowo. Ale wówczas $$$ znikają w mgnieniu oka ;) Wolę zatem jazdę autem do Chorwacji (a mam łatwiej/bliżej, gdyż mieszkam w Krakowie) z noclegiem po drodze, anizeli targanie wszystkich tobołów i dziecka z lotniska do miejsca docelowego. Ponadto jadąc autem mozna zabrać prawie wszysto. Do samolotu niekoniecznie.

Proszę o jeszcze! Może ktoś poda chociaż jeszcze jedną propozycję ? ;)
maman
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maman » 30.07.2009 12:25

hej,a jakie są ceny zakwaterowania w tym apartamencie? Bardzo mi się podoba.
jakrena
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 21.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakrena » 30.07.2009 14:11

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
my jedziemy tutaj :D dobra baza wypadowa, blisko plaży, czysto, i cena przystępna.. 65 E za 4 + 1 i w tym już opłata klimatyczna, widok na morze i wszystko czego chcę na wakacje;))rezerwowałam przez net.. bedziemy tez miec wstawione łóżeczko dla maluszka (1 i 2 m-ce).. też troche obawiam sie tak długiej jazdy ale jestem dobrej myśli... miesiac temu wrócilismy z Turcji i samolot tez dobrze zniósł, wiec nic tylko podróżować;)
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 30.07.2009 14:25

konfuzja napisał(a):natuchna: również Ciebie proszę o kontakt na maila (adres podałem wyżej). Co do jazdy samochodem mam podobne zdanie do mutiaq. Owszem, optymalnie można polecieć samolotem i nastepnie wynająć na lotnisku samochód. Robi się wtedy baaaardzo komfortowo. Ale wówczas $$$ znikają w mgnieniu oka ;) Wolę zatem jazdę autem do Chorwacji (a mam łatwiej/bliżej, gdyż mieszkam w Krakowie) z noclegiem po drodze, anizeli targanie wszystkich tobołów i dziecka z lotniska do miejsca docelowego. Ponadto jadąc autem mozna zabrać prawie wszysto. Do samolotu niekoniecznie.;)

W kwestii miejsca i kwatery nie pomogę niestety ale wybór samochodu nad samolot popieram. Dużo lepszy i wygodniejszy środek lokomocji jeśli chodzi o jazdę z dzieckiem.
Grzegorz1973
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 17.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz1973 » 06.08.2009 00:08

Witaj,

znalazłem Twój post bo również wybieramy sie z synkiem ( 1 września skończy 2 latka) na południe od Splitu po 9 września na 2 tygodnie, właśnie nam towarzystwo się wykruszyło z powodu przedłużonego powrotu do zdrowia po operacji i zostalismy sami. Poszukujemy apartamentu w dobrym standarcie ( tak jak Ty) ale koniecznie z widokiem na morze i internetem.
Co Wy na próbę połączenia sił, a dzieci mogłyby się razem bawić a dorośli wieczorem jakieś winko wypić. Mamy chorwackie doświadczenie
( 4 raz ) i jesteśmy z Krakowa, wyjezdżamy samochodem. Co do wypoczynku to raczej mamy w planie pozwiedzać kilka nieodległych miejscowości tak do 50km no i popływac troszkę w morzu.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
B. proszę o pomoc - pierwszy wyjazd do CRO z bobasem :)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone