Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Vedrana - Żuljana Pelejsac, czy ktoś był?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jacek_Do
Croentuzjasta
Posty: 189
Dołączył(a): 28.01.2009
Apartament Vedrana - Żuljana Pelejsac, czy ktoś był?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek_Do » 03.06.2009 06:57

Witam czy ktos był w apartamencie Verdana w Żuljanie
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Jeśli tak to proszę o opinie.
RobZel
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 03.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobZel » 07.06.2009 13:28

Witam,

niestety nie byłem w tym konkretnym ale korzystając z okazj chcę przestrzec przed inna "ofertą" równiez w samej Zuljanie.

W samej Zuljanie a także sąsiednim Trsteniku byłem w początkach lipca 2008 roku. Dodam jeszcze, że z żoną oraz dwójką naszych chłopców (4 i 5 lat).
W tym okresie na plaży w Zuljanie trochę wyrzuciło glonków chociaż sąsiednia plaża (za wzgórzem) była już czysta.
Sama Zuljana to w naszym odczuciu mini kombinat turystyczny ale o przyjemnym, specyficznym uroku.
Jest i owszem promenada ale raczej wzdłuż nabrzeża betonowego i od biedy na wieczorny spacer się nadaje chociaż chłopców trzymaliśmy z dala od krawędzi.
Dla dzieci brakuje sprzetu zabawowego ale lody to i owszem owszem.

Nam zdecydowanie nie przypadła do gustu zarezerowana przez internet kwatera stąd NIE POLECAM - apartamentu NR 2 z oferty zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Sam opis wydaje się być całkiem przyjemny, tymczasem widok na ogród i owszem jest, ale w ogrodzie parking dla samochodów (1,5 m od wejścia do "apartamentu") a my liczylismy na "zaplecze" poranno - wieczorne dla naszych chłopców. Sam apartament ponury, lekko zawilgocony a cena 50 Euro to po prostu przegięcie. Łazienka to żenada - brudno, kibelek bez przykrywaniej deski itp. fuj
Pozostałe apartamenty w tej lokalizacji, zdaniem pozostałych lokatorów są OK.

Dużo bardziej spodobała nam się plaża w Trsteniku ale niestety nie udało nam się wyszukać odpowiedniej dla nas kwatery (choc były wolne) no i jedna knajpka z mozliwością zapłaty kartą ale ceny niemal podwójne w stosunku do np. Crikvenicy. Kelenr robił problemy (techniczne) z płatnością kartą ale teraz już wiemy, że w takich przypadkach należy poprosić o przeciągnięcie karty w odwrotną strtonę (nie z góry na gół a z dołu w górę :)
W naszym odczuciu miejscowość bardziej urokliwa do Zuljany ale może to z powodu "spażenia się" niefortunnym wyborem kwatery.

pozdrawiam serdecznie

PS. trochę osobistych wraże na wciąz dopracowywanej stronie
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
(mam nadzieję, że teraz już bez OBCYch:)

PS.2. Nie wiem czy zwróciliście uwagę na fakt, że na "kuchennym" zdjęciu nie ma lodówki. Może to drobiazg ale w opisywanym powyżej ubeigłorocznym doświadczeniu wszelkie wątpliwości wyjaśniły się jedynie na naszą niekorzyść.
Ostatnio edytowano 08.06.2009 11:42 przez RobZel, łącznie edytowano 3 razy
Jacek_Do
Croentuzjasta
Posty: 189
Dołączył(a): 28.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek_Do » 07.06.2009 13:32

JA wypytałem o wszystkie szczegóły, i lodówka jest, jedyne g=czego nie ma to internet.
P.S.
Przy próbie wejścia na twoją stronę program antywirusowy ją blokuje bo znajduje na niej wirusa.
jaceek1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 149
Dołączył(a): 08.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaceek1 » 07.06.2009 13:46

Ja też jak wchodzę na tą stronę to Avast informuje o trojanie j.s:Redirector-J2
RobZel
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 03.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobZel » 08.06.2009 11:33

dzięki - sprawdzę (a na razie wytnę link)

Właśnie sprawdziłem - jakieś paskudztwo podczepiło się do kodu strony jako skrypt wykonywany przy jej otwieraniu - usunąłem ale czy może ktoś sprawdzić na innym antywirusie czy jest ok?

z góry dziękuję i pozrawiam

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament Vedrana - Żuljana Pelejsac, czy ktoś był?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone