Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kluby w Makarskiej

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Torcida1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 454
Dołączył(a): 30.08.2006
Kluby w Makarskiej

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torcida1 » 13.05.2009 23:03

Witam. Najprawdopodobniej będę się wybierał do Makarskiej na przełomie lipca/sierpnia. Mam pytanie odnośnie klubów w tym mieście, czy jest w czym wybierać, czy są fajne, czy są jakieś plażowe, etc? Chodzi mi stricte o Makarską. Czytałem, że jest tam ponoć klimatyczny klubik "grotta", umiejscowiony w jaskini. Prosiłbym o opinie na temat liczby/klimatu/cen w klubach w Makarskiej. Pozdrav
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 14.05.2009 07:22

To już nie szukasz klubów w Splicie :?: jedziesz dalej.... :wink:
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 14.05.2009 09:28

zakładka "zabava" na www tz Makarska
Pozdrawiam
Torcida1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 454
Dołączył(a): 30.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torcida1 » 14.05.2009 10:04

Wielkie dzięki! Jest w czym wybierać;) A który klub byście polecali, który jest najlepszy?:) jorgus111, w tym roku przez maturę nie byłem w stanie zarezerwować sobie ze znajomymi Cro w starym miejscu. Teraz pozostała chyba jedynie Makarska, jak coś, ale to przecież super bo tam jest przepięknie:) Ach, to Cro.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 14.05.2009 10:06

Przetestujesz sam na miejscu...
pandrew86
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 27.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pandrew86 » 14.05.2009 10:26

Witaj "Torcida1". W tamtym roku bawiłem się w clubie "DEEP".
To jest właśnie club wydrążony w skale

Club robi niezłe wrażenie - są nawet drabinki po których można zejść prosto do wody :D Poza tym na środku deptaku jest też fajny club. Poznasz go bez problemu po głośnej muzyce i tłumie ludzi przed ;) Pozdrav!
Torcida1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 454
Dołączył(a): 30.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torcida1 » 14.05.2009 10:41

Wielkie dzięki! No to teraz nie pozostało mi nic, tylko rezerwować;) Trzymajcie kciuki żeby tym razem się udało wszystko dograć! Pozdrav;)
bestia75
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bestia75 » 23.06.2009 12:57

Pandrew86 bardzo dobrze doradza.Deep jest zdecydowanie lepszym klubikiem niz Grota i duzo wiecej ludzi sie tam bawi.Deep to tez grota,duzo ludzi wychodzi z piwkami przed klub i tam siedzą.
Natomiast jezeli chodzi o Grote to nie zrobiła żadnego wrażenia.Sadziłem że to lepszy klub.Woda w podłodze o której można przeczytac to nie jakis fajny podświetlany dancefloor pod którym pływaja rybki:))tylko zardzewiały nawet lekko cuchnący,zaśmiecony kawałek wykutego w skale urwiska zapełnionego wodą.Dojście do Groty tez nie należy do bezpiecznych.Ciemna uliczka,duzo podejrzanych typków,nie wiem czy to dilerzy czy inni szukajacy przygód.Strach tam chodzić.Klub na środku promenady o którym pisze kolega tez fajny aczkolwiek zdecydowanie bardziej do posiedzenia choc niektórzy tez tańczą.Cieżko tam znaleźć siedzące miejsce ale klub fajny.Głośna muza was tam na pewno zaprowadzi:))Jest jeszcze taki fajny klubik na plaży w okolicach hotelu Biokovka niedaleko kortów niestety nie pamietam nazwy.Czasem fajne imprezy i dobre drinki:)) Ale jeżeli mam być szczery to poza Deepem nie znalazłem w Makarskiej godnej polecenia dyskoteki.
PS:No i jeszcze jedna rada:))Przed wyjsciem na disco radze skonsumowac solidny posiłek bo wracajac nawet o godz 1 w nocy trudno spotkać czynny fast food albo inna knajpke z jedzeniem.Wszystkie sa zamkniete!!
Torcida1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 454
Dołączył(a): 30.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torcida1 » 23.06.2009 22:09

Wielkie dzięki! A jak z opłatami? Ile kosztuje wejście do klubu, drinki, etc?
Inde
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 874
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inde » 23.06.2009 23:24

W Makarskiej jest jeszcze Peter Pan w byłej Operze. Bądź co bądź również jestem zdania że Deep najfajniejszy. Czysto, ładnie i bezpiecznie. Do Groty wejście faceci bodaj 10kn, kobitki 5kn mały tuborg bodaj 7kn.

PS. Najlepsze imprezki i tak były w pokoju ;)

Pozdrav :papa:
hugo186
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 16.03.2011
Peter Pan LIpaaaaaa

Nieprzeczytany postnapisał(a) hugo186 » 11.08.2011 18:00

Byłem ze znajomymi 2 dni z rzedu w Klubie Peter Pan w Makarska.
Lipa na maxa koło godziny 1 w nocy pustki może z 20 osób wejście to 40 kun
a piwko 0,2 litra 22 kuny . troszeczke przesadzili z cenami lepiej sie wybawicie na rynku na disco pod chmurka lub w jakichś Pubach . Szczerze Peter Pan to strata czasu i kasy pozdrawiam. Bal samców włoskich i polskich.

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone