Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wasze 5 najlepszych,najpiękniejszych miejscowości na Istrii.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cromaniaczek
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 28.04.2009
Wasze 5 najlepszych,najpiękniejszych miejscowości na Istrii.

Nieprzeczytany postnapisał(a) cromaniaczek » 12.05.2009 15:23

Witam założyłem ten temat aby każdy mógł się pochwalić swoimi 5-oma najpiękniejszymi miejscowościami na Istri.Niektórym ułatwi to przy okazji wybranie tej właściwej miejscowości.
Ostatnio edytowano 12.05.2009 21:31 przez cromaniaczek, łącznie edytowano 1 raz
cromaniaczek
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 28.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) cromaniaczek » 12.05.2009 16:45

moje 5:
Rabac
Labin
Porec
Rovinj
Novigrad
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 12.05.2009 17:58

Opatija, Pula, Poreć, Lovran, Rovinj a kolejność raczej przypadkowa bo każde super. :)
Ostatnio edytowano 12.05.2009 22:07 przez Vjetar, łącznie edytowano 1 raz
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 12.05.2009 20:20

Zdecydowanie Labin, potem Rovinj, Poreć, Opatija, Pula
cromaniaczek
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 28.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) cromaniaczek » 12.05.2009 21:23

Aby nie pisac nowego tematu skorzystam z okazji.Jakie miejsce polecicie niekoniecznie z Istri.Najlepiej jakby była możliwość popłynięcia do Wenecji.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.05.2009 21:26

Cromaniaczku, please :!: zmień to "w Istrii", bo to przecie półwysep.
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3661
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 12.05.2009 21:50

cromaniaczek napisał(a):Aby nie pisac nowego tematu skorzystam z okazji.Jakie miejsce polecicie niekoniecznie z Istri.Najlepiej jakby była możliwość popłynięcia do Wenecji.


Wenecja

:roll:
KOBIAL
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 10.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOBIAL » 12.05.2009 22:01

1. Rovinj
2. Porec
3. Pula
4. Labin
5. Opatija
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 12.05.2009 22:03

Bahama napisał(a):Zdecydowanie Labin, potem Rovinj, Poreć, Opatija, Pula


Ta klasyfikacja jest dla mnie najtrafniejsza ... Choć jest jeszcze Motovun :D
cromaniaczek
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 28.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) cromaniaczek » 12.05.2009 23:22

A komu się Rabac podoba?Lepiej wybrac Rovinj lub Porec od Rabaca?
Chodzi mi o to aby było co pozwiedzać,fajne plaże i żeby było nocne życie a nie nudy.
SDI
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 22.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SDI » 12.05.2009 23:39

.Wenecja firma KOMPAS wypływa z PORECIA, ale my z Puli gdzie czekał na nas autobus Kompasu i zawoził pod sam port i z powrotem wszystko w cenie 520 kun od osoby,jak ktoś pierwszy raz do Wenecji to naprawde warto..I TERAZ UWAGA NIE WYKUPUJCIE KARNETU NA OBIAD W RESTAURACJI W WENECJI NA STATKU ZA 18 EU....obiad żałosny ......
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 13.05.2009 06:23

cromaniaczek napisał(a):A komu się Rabac podoba?Lepiej wybrac Rovinj lub Porec od Rabaca?
Chodzi mi o to aby było co pozwiedzać,fajne plaże i żeby było nocne życie a nie nudy.



Nie ta kategoria. Rabać to typowy kurort. Adriatyk - apartamentowce. W watku pytają o najpiękniejsze miejscowości, czyli zabudowa, starówka, architektura itp.

Jak na plażowanie to Rabać, jesli piękno architektury - Rovinj, Poreć.
Chociaż należy pamiętać , że 3-4 km od Rabaću jest najpiękniejszy Labin.
Przez przypadek wjechałem do tego miasteczka i szczęka mi opadła... Jechałem sobie spokojnie Jardanką z Medulin do Rijeki i nagle moim oczom ukazało się miasto na wysokim wzniesieniu. Mówię do żony, w drodze powrotnej stajemy tutaj i się nie przeliczyłem :)
Obok "starego Labina" Jest także "nowy Labin z normalnymi blokami i sklepami jak w polskim miasteczku, więc się nie pomylcie :)

W mieście jest całkowity zakaz ruchu. Należy stanąć na parkingu ciut ponizej. Zresztą w niektóre uliczki to by tylko skutery wjechały :)
Byłem zdziwiony gdy na szczycie ujrzałem auto... Okazało się , że mieszkańcy mają jakaś tam drogę wyznaczoną...

Obrazek
Obrazek
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3661
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 13.05.2009 06:59

Może-Brijuni Park Narodowy, zasługują na to, by być na tej liście.



Obrazek

:?
śliweczka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 05.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) śliweczka » 13.05.2009 11:02

witam :)
Labin,Rabac,Pula,Opatija,Porec.
Miało być pieć naszym zdaniem najpiękniejszych i nie było założenia,że piękne=do zwiedzania. Rabac jak najbardziej!
gordipi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 16.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gordipi » 17.05.2009 00:25

a ja polecam jedna miejscowosc Moscenicka Drage ktora bardzo mi sie spodobala bylem tam wraz z rodzinka 3 razy cicha spokojna miejscowosc;) polecam ;) ( polozona niedaleko od Opatiji )
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wasze 5 najlepszych,najpiękniejszych miejscowości na Istrii.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone