Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Opinie na temat apartamentu TRSTENICA w OREBIC

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
holiday
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 16.01.2008
Opinie na temat apartamentu TRSTENICA w OREBIC

Nieprzeczytany postnapisał(a) holiday » 07.05.2009 21:29

Chętnie poznam opinię wszystkich, którzy byli w apartamencie TRSTENICA w Orebic (50m. od plaży głównej, willa z basenem). Jakie warunki, jacy gospodarze i wszystko na ten temat. Będę wdzięczna za każdą informację.
holiday
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 16.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) holiday » 11.05.2009 09:19

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Nikt nie był w tym apartamencie?
gordipi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 16.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gordipi » 16.05.2009 21:57

Apartamenty Trstenica posiadaja dwie czesci . czesc stara i czesc nowa . Zapytaj w ktorej czesci proponuja ci apartamenty . czesc stara ma warunki lekko spartanskie . Willa 5 metrow od glownej promenady orebica . problem ze spokojem.
holiday
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 16.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) holiday » 18.05.2009 12:57

Zaniepokoiła mnie Twoja informacja, do tej pory trafiałam na spokojne i schludne warunki, Co to znaczy spartańskie warunki? W jakim sensie głośno, czy po 22 disco itd. , czy tłumy spacerujących turystów pod oknem... ? Właścieiel napisał, ze proponuje mi apartament od zachodniej strony, ma widok na ogród. Napisz coś wiecej, kiedy tam byłeś i w jakim okresie?
gordipi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 16.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gordipi » 18.05.2009 21:19

Nieco mniej komfortowe warunki panuja w starej części tej willi. To miałem na myśli. Jesli zaś chodzi o spokój to miej na względzie, że obok tej willi przemierza całe życie turystyczne Orebica.
skunk
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 04.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skunk » 06.09.2012 11:40

Witam,

Odświeżam temat i proszę o aktualne informacje na temat w/w apartamentu.

Interesuje mnie w szczególności kwestia głośności.
Czy oprócz promenady w pobliżu są jakieś knajpy, dyskoteki itp.?
Czy właściciel życzy sobie zaliczki?

Wybierałbym się do jakiegoś apartamentu 4 osobowego.

Pozdrawiam
Katka_krk
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 08.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katka_krk » 09.09.2012 18:14

Właśnie wróciliśmy wczoraj z Orebica. Apartament położony przy głównej promenadzie ale nie w "samym centrum" życia. Jest kilka knajpek w pobliżu choć więcej 'atrakcji' jest w stronę mariny. Jeśli chodzi o głośność polemizowałabym jesli chodzi o obecną ilość turystów w Orebicu to głośno raczej nie jest. Porónujac ilosc ludzi gdy przyjechalismy czyli 24.08 a wyjazdem wczoraj to naprawde jest różnica. Mniej ludzi z dziećmi, ogólnie jest spokojniej. Jedynie plaża Trstenica przyciąga w ciagu dnia sporą ilość ludzi :)
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 03.03.2013 18:02

Witam, czy masz może namiary na Willę Trstenica? Nie mogę znaleźć maila bezpośrednio do nich.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Opinie na temat apartamentu TRSTENICA w OREBIC
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone