Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Spokojnie ale nie odludzie.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kamienna
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 30.03.2009
Spokojnie ale nie odludzie.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamienna » 31.03.2009 17:37

Witam wszystkich.
Jestem nowy na forum. W tym roku na przełomie maja/czerwca chcę wybrać się autkiem do Chorwacji. Potrzebuje namiarów na spokojne miejsce, ale bez przesady zeby nie było to jakieś odludzie. Wybieramy się w cztery osoby o spokój chodzi głównie dlatego że żona mojego kolegi będzie w 6 miesiącu ciąży :)... Wiec będzie to typowo spacerowo leniwy wypad bez klubów i dyskotek.
Z góry serdecznie dziekuje i pozdrawiam.
Bogdan007
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 118
Dołączył(a): 08.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bogdan007 » 31.03.2009 18:03

O tej porze roku, tam gdzie jest zazwyczaj gwarno, tam jest wtedy zazwyczaj spokojnie, a tam gdzie jest spokojnie jest wtedy odludzie.

Szczególy poszukaj "w Szukaj" - jest tego bardzo dużo.

PZDR
Bogusław
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 31.03.2009 18:13

To świetnie - tylko samo napisanie Chorwacja to za mało.
Ale niech będzie. Skoro jest w ciąży to nie jedźcie daleko - może Istria a jak tak to Opatija, troszkę dalej Pula, lub przeciąć tunelem i do Poreća.
ziomek
Croentuzjasta
Posty: 428
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 31.03.2009 18:35

Baska na Krk-u
blisko,fajna miejscowość,można promem na Rab,jest deptak
i przed sezonem nie ma tłumów :lol:
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 31.03.2009 18:56

Wspomniano Krk...że dobry pomysł, bo niedaleko... To, skoro już jesteśmy w Kvarnerze, ja powiem Cres... jeszcze piękniejszy.
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 31.03.2009 19:07 przez Katarzyna Głydziak Bojić, łącznie edytowano 1 raz
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 31.03.2009 19:05

Obserwuj na bieżąco podobny wątek :wink:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 31.03.2009 21:08

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Wspomniano Krk...że dobry pomysł, bo niedaleko... To, skoro już jesteśmy w Kvarnerze, ja powiem Cres... jeszcze piękniejszy.
Pozdrawiam


A na Cresie ... może Valun :? :D
adams01
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 23.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) adams01 » 20.04.2009 23:43

trochę dalej - Żyvogostie.
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 21.04.2009 02:11

kamienna napisał(a):Witam wszystkich.
Jestem nowy na forum. W tym roku na przełomie maja/czerwca chcę wybrać się autkiem do Chorwacji. Potrzebuje namiarów na spokojne miejsce, ale bez przesady zeby nie było to jakieś odludzie. Wybieramy się w cztery osoby o spokój chodzi głównie dlatego że żona mojego kolegi będzie w 6 miesiącu ciąży :)... Wiec będzie to typowo spacerowo leniwy wypad bez klubów i dyskotek.
Z góry serdecznie dziekuje i pozdrawiam.


Przełom maja i czerwca w Chorwacji to jeszcze nie sezon.
Wszędzie jest jeszcze cisza i spokój którego potrzebujesz.
Możesz spokojnie wybrać dowolną miejscowość, a będziesz
napewno zadowolony :lol: .Ze względu na,, odmienny stan koleżanki "
radziłbym wam nie wybierać się za daleko.
Powodzenia
Pozdrawiam

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Spokojnie ale nie odludzie.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone