Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Miało być spokojnie a wyszła Makarska :)

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006
Miało być spokojnie a wyszła Makarska :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 29.03.2009 15:48

Co roku jeździłem z Interhome, ale obecnie są tak duże różnice w cenie że postanowiułem coś sam zarezerwować bez pośredników. Błagam o jakies lokum blisko morza z miarę wysokim standardem (klimatyzacja, taras na morze itp.) . Interesuje mnie okolica Omiśa.
Czy mógłbym prosić o jakies sprzawdzone kwatery na e-mail : pachala (at) go2.pl . Mile widziane zdjęcia lub strony www.

Dziekuję bardzo z góry.
Ostatnio edytowano 15.04.2009 16:59 przez Bahama, łącznie edytowano 2 razy
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.03.2009 15:59

A po co rezerwować dojedziesz na miejsce i coś znajdziesz i będziesz mógł potargować się o cenę.
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 29.03.2009 16:05

zebik napisał(a):A po co rezerwować dojedziesz na miejsce i coś znajdziesz i będziesz mógł potargować się o cenę.



Z dzieckiem zawsze jade z wcześniejszą rezerwacją. Taki ze mnie wygodnicki :)
Polecajcie coś fajnego od 20 czerwca... , bo jak nie to fortunę w Interhomę zostawię :(
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 29.03.2009 16:06

Również uważam, że lepiej jechać w ciemno. Kwater do wyboru do koloru. :D
My tak jedziemy na Pag. Myślę, że coś fajnego znajdziemy.
Pozdr. i udanych "łowów". 8)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.03.2009 16:10

Bahama napisał(a):
zebik napisał(a):A po co rezerwować dojedziesz na miejsce i coś znajdziesz i będziesz mógł potargować się o cenę.



Z dzieckiem zawsze jade z wcześniejszą rezerwacją. Taki ze mnie wygodnicki :)
Polecajcie coś fajnego od 20 czerwca... , bo jak nie to fortunę w Interhomę zostawię :(


Ja też jeżdżę z dzieckiem i nie rezerwuję wcześniej, a skoro jesteś wygodnicki to za wygodę trzeba płacić.
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005
Re: Zdesperowany szuka fajnego miejsca koło (w) Omiśa ! Help

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 29.03.2009 16:17

Bahama napisał(a):Interesuje mnie okolica Omiśa.
Czy mógłbym prosić o jakies sprzawdzone kwatery na e-mail : pachala (at) go2.pl . Mile widziane zdjęcia lub strony www.

Dziekuję bardzo z góry.


Polecane w FAQ- Noclegi w Chorwacji: apartamenty i pokoje :wink:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (Omis)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (Omis-Duce)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (Omis)
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006
Re: Zdesperowany szuka fajnego miejsca koło (w) Omiśa ! Help

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 29.03.2009 16:22

jorgus111 napisał(a):
Bahama napisał(a):Interesuje mnie okolica Omiśa.
Czy mógłbym prosić o jakies sprzawdzone kwatery na e-mail : pachala (at) go2.pl . Mile widziane zdjęcia lub strony www.

Dziekuję bardzo z góry.


Polecane w FAQ- Noclegi w Chorwacji: apartamenty i pokoje :wink:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (Omis)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (Omis-Duce)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (Omis)


No to szukam :) Dzięki
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 29.03.2009 21:48

Zdesperowany szuka fajnego miejsca koło (w) Omiśa ! Help :)

Bahama - 3lata na forum i takie pytanie? Zdesperowany? ... i żeby Ci moderator musiał znaną wszystkim stronę podawać - wstyd chłopie!

O okolicy którą wybrałeś, wszelkie niezbędne informacje znajdziesz w temacie
DUCE (OMIŚ)_proszę o opinie
Bahama napisał(a):Błagam o jakies lokum blisko morza z miarę wysokim standardem (klimatyzacja, taras na morze itp.) .

Wygodnicki - chcesz mieć klimę w pokoju czyli nie lubisz nadmiaru ciepła. Zauważyłeś, że w tym miejscu domy usytuowane są na skarpie (zboczu) - do plaży sporo schodów ( i 150 i 300 nawet). Miej to na względzie, bo spocić się można!
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 29.03.2009 22:13

Popiel napisał(a):Zdesperowany szuka fajnego miejsca koło (w) Omiśa ! Help :)

Bahama - 3lata na forum i takie pytanie? Zdesperowany?


No wiesz Popiel, kurka jakiś dziwny ten rok... :) W poprzednich rezerwacje już zawsze w grudniu miałem, a teraz miotam się i nie mogę zdecydować. Taka już mnie desperacka nerwowośc nachodzi :)
A poważnie to trocjhę przeraża mnie ta Jardanka blisko po wskazanej przez Ciebie lekturze. Holender nie ma już spokojnych miejsc na chorwackim lądzie ???! (taki żart :) - oczywiste
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 29.03.2009 23:39

Bahama napisał(a):A poważnie to trocjhę przeraża mnie ta Jardanka blisko po wskazanej przez Ciebie lekturze.

Ja jeżdżę na rivę Omis i nie narzekam na odgłosy dobiegające z Jadranki. Chyba całej tej lektury nie przeczytałeś?

Bahama napisał(a):Mile widziane zdjęcia lub strony www.

TU i TU znajdziesz fotki z Mimice,
TU z Marusici.

O Marusici poczytaj TU lub TU :wink:

Jeżeli zdecydujesz się na tą okolicę, to przyda Ci się TEN temat.
Kwaterki w tej okolicy są tańsze niż w pobliskiej Breli czy dalej. Przynajmniej te które porównywałem, a te kilka kilometrów na większe zakupy to można się przejechać. Jadranką to sama przyjemność. Jednak to wioski (przynajmniej jeden sklep zawsze jest wystarczająco zaopatrzony) i jedzonka trochę trzeba przygotować wcześniej! W Polsce jedzonko taniej i połowa dnia to max na przygotowanie obiadów. Z plaży wracasz kiedy chcesz, obiad masz taki jaki lubisz w 15minut i nie musisz czekać na kelnera. Wieczorem np do Breli czy Baśka Voda lub Omisia można podjechać na kolację, ale trzeba pamiętać by nie przesadzić z %, bo jak wybierzesz kwaterę ze stromym zjazdem, to nie każda pani się odważy, więc autko będzie musiało stać przy Jadrance do rana. Ale 2dni i spoko. Się przyzwyczaisz. Podjazdy mają dobrą przyczepność. Niemniej jednak, miej to na względzie i pytaj jak wygląda parking pod domem. Nie namawiam, tylko przedstawiam swój sposób na wakacje w Cro.

A szukałeś zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link sposobem? ufff.... więcej info na GG!

Pozdrav :wink:
robsonr39
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) robsonr39 » 30.03.2009 12:36

W Marusici działa małe, sprawdzone !!! chorwackie biuro turystyczne , które ma oferty z Marusici i najbliższej okolicy.Jeżeli interesuje to podam namiary. :D
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 30.03.2009 13:10

robsonr39 napisał(a):W Marusici działa małe, sprawdzone !!! chorwackie biuro turystyczne , które ma oferty z Marusici i najbliższej okolicy.Jeżeli interesuje to podam namiary. :D


No poproszę na mój email: pachala(at)go2.pl
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 30.03.2009 13:19

Bahama napisał(a):
robsonr39 napisał(a):W Marusici działa małe, sprawdzone !!! chorwackie biuro turystyczne , które ma oferty z Marusici i najbliższej okolicy.Jeżeli interesuje to podam namiary. :D

No poproszę na mój email: pachala(at)go2.pl

To biuro jest na liście - Noclegi w Chorwacji: apartamenty i pokoje, a link do tej strony podał wyżej mod jorgus111.

Czytacie posty i klikacie na linki? Brak słów! :evil:
Ostatnio edytowano 30.03.2009 13:54 przez pasażer, łącznie edytowano 2 razy
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107688
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.03.2009 13:24

Bahama napisał(a):A poważnie to trocjhę przeraża mnie ta Jardanka blisko po wskazanej przez Ciebie lekturze. Holender nie ma już spokojnych miejsc na chorwackim lądzie ???! (taki żart :) - oczywiste


Skoro poważnie przeraża Cię Jadranka, to może wrócisz do pierwszego pomysłu - spędzenia wakacji w 2009 roku na Ciovo :wink: :?:
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 30.03.2009 17:17

Janusz Bajcer napisał(a):
Bahama napisał(a):A poważnie to trocjhę przeraża mnie ta Jardanka blisko po wskazanej przez Ciebie lekturze. Holender nie ma już spokojnych miejsc na chorwackim lądzie ???! (taki żart :) - oczywiste


Skoro poważnie przeraża Cię Jadranka, to może wrócisz do pierwszego pomysłu - spędzenia wakacji w 2009 roku na Ciovo :wink: :?:



Własnie się zastanawiałem nad tytułem postu. Help, bo inaczej pojadę na Ciovo ! 8)


A szczerze to wiecie dlaczego jeszcze się w tym roku nie zdecydowałem ? Mam w domu starego 16-letniego psa, skubany jest w niedobrym stanie od 2 lat, ale jakoś się nadal trzyma. Przeszedł operację skomplikowaną przed 2 latami i nadal sobie leży i patrzy na mnie tymi brązowymi ślepiami, no i w tym roku nie mam skubanego z kim zostawić. Niby załatwiłem wuja, ale żeby tylko nie zachorował poważnie przed samym wyjazdem , bo będzie ciężko... Może jednak w ciemno pojadę...
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Miało być spokojnie a wyszła Makarska :)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone