Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pierwszy raz do Ch. ale nie cicho i nie spokojnie

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
adusia
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 13.03.2009
Pierwszy raz do Ch. ale nie cicho i nie spokojnie

Nieprzeczytany postnapisał(a) adusia » 28.03.2009 14:25

Pierwszy raz do Ch. ale nie cicho i nie spokojnie, a cudnie! Lubie jak cos sie dzieje a przy okazji chce jezcze duzo zwiedzic. POZDRAWIAM
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 28.03.2009 14:46

Novalija - Zrće na Pagu (hr Ibiza) lub Makarska. Rozrywek nie braknie; dobre bazy wypadowe.
Pozdrawiam
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 28.03.2009 14:52

Skoro już trasę ustaliłaś he he... to zawsze coś się dzieje w Makarskiej, choć osobiście, z bardziej imprezowych miast, bym wybrał Baska Voda.

Co pozwiedzać w okolicy wymienionych przeze mnie wyżej miast oraz kilka rozrywek znajdziesz TU.
Polecam z tej listy Rafting! Poczytaj również o fishpicnicu.

Pozdrav :wink:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 28.03.2009 18:12

Skoro nie cicho i nie spokojnie to tylko Dubrovnik - zaczniesz z dużego "C".
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 28.03.2009 23:10

Rab - cudny i rozrywkowy zarazem :D
piotrtc
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrtc » 29.03.2009 00:37

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Novalija - Zrće na Pagu (hr Ibiza) lub Makarska. Rozrywek nie braknie; dobre bazy wypadowe.
Pozdrawiam


Potwierdzam. Byłem rok temu w Novalji i polecam plaże Zrće dla osób chcących "się wybawić" (ja osobiście preferowałem plaże spokojniejsze:P). Dużo się dzieje. Np. taki Papaya Club. W tym roku wystapią:
Armin Van Buuren, Paul Van Dyk, Sharam i wielu wielu innych. Szczerze polecam. A tu podaje link to tego klubu:
http://www.papaya.com.hr/hr/
Mam tez namiar na sprawdzony i tani apartament 4+1 w Novalji. Chętnie wybrałbym się tam znowu ale w tym roku nie mam transportu:( Jak coś to pisać na gg:4343331. Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 29.03.2009 20:02 przez piotrtc, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.03.2009 11:30

Wiele dużych kempingów na Istrii oferuje wielorakie rozrywki dla dorosłych i dzieci. Ich usytuowanie jest jednak przeważnie takie, by nie przeszkadzać osobą chcącym odpocząć w domkach, namiotach czy przyczepach. Pozdrawiam.Obrazek
adusia
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 13.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adusia » 30.03.2009 11:21

Witam i bardzo dziękuję za podpowiedzi! Zdecydowałam sie jechać na Makarska a pózniej i zachaczyć o Dubrownik. Mam nadzieję na świetne wakacje pozdrawiam
adusia
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 13.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adusia » 30.03.2009 12:22

Jeszcze tylko dopowiem, ze nie chodzi mi o dyskoteki a inne rozrywki
Idzik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 08.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idzik » 31.03.2009 00:54

Polecam Makarską :) dobra baza noclegowa i wypadowa ...i np. wspomniala już przez innych BAŚKA VODA ...b.fajne miasteczko - stamtąd można się przetransferować szybciutko do Dubrovnika :)

ewentualnie możesz zrobić coś -baza noclegowo-kąpieliskowa jeszcze dalej na poludniowej rivierze Makarskiej (dalej na poludnie od BASKI) ...wtedy masz blizej do DUBROWNIKA ...

nastepnie po 5-6dniach przetransferowanie się do rejonu TROGIR-Sibenik lub Rijeka-PULA --> pólnocna czesc
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 31.03.2009 10:30

adusia napisał(a):Jeszcze tylko dopowiem, ze nie chodzi mi o dyskoteki a inne rozrywki


Czyli?
Pozdrawiam
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 31.03.2009 10:45

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
adusia napisał(a):Jeszcze tylko dopowiem, ze nie chodzi mi o dyskoteki a inne rozrywki

Czyli?

No ładnie nas adusia wkręciła :D

W pierwszym poście podałem link do rozrywek. Też nie to? :?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.03.2009 11:06

adusia napisał(a):Jeszcze tylko dopowiem, ze nie chodzi mi o dyskoteki a inne rozrywki


W jakim terminie adusia wybiera się do Chorwacji :?:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 31.03.2009 11:30

Janusz Bajcer napisał(a):
adusia napisał(a):Jeszcze tylko dopowiem, ze nie chodzi mi o dyskoteki a inne rozrywki


W jakim terminie adusia wybiera się do Chorwacji :?:

Co tam termin - teraz trzeba zapytać wprost po co tam jedzie :wink: :D
adusia
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 13.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adusia » 31.03.2009 11:54

E tam ja nikogo nie chcę wkręcać! Jadę żeby odpocząć i zwiedzać a że nie lubię wypoczywać w ciszy(może to uzależnienie pracowe) to chcę żeby coś się działo. Działo ale nie w sensie dyskoteki a np rafting, jak już przeczytałam,dużo ciekawych miejsc do zwiedzania itd.
Nie znoszę biernego odpoczynku i dlatego napisałam o tej cichości
pozdrawiam wspomagających bardzo serdecznie
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Pierwszy raz do Ch. ale nie cicho i nie spokojnie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone