Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podróż poślubna - dokad?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrus_81
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.08.2007
Podróż poślubna - dokad?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrus_81 » 24.02.2009 22:57

witam

szukam fajnego miejsca na podroz poslubna.
miejsce ktore mnie interesuje powinno byc spokojne, na uboczu, zdala od tlumow turystow. plaza zwirowa/piaszczysta,a morze w tym miejscu nieco wzburzone, "generujace" fale :) cos podobnego znalazlem niedaleko omis.

wiem ze brzmi to jak koncert zyczen, ale moze znacie jakies miejsca nadajace sie na taka wycieczke?

co byscie polecili mlodym nowozencom? ktory rejon? moze jakas konkretna miejscowosc?

jak dotad bylem w chorwacji tylko raz wiec nie mam zbyt bogatych doswiadczen.

pozdrawiam
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 24.02.2009 23:06

Wal do Omisa w ciemno i już - polecam.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.02.2009 23:15

Baska na Krku camp Banculuka - poganiacie sobie na golaska to zbliża (podobno).
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 02.03.2009 22:10

piotrus_81 napisał(a):witam

szukam fajnego miejsca na podroz poslubna.
miejsce ktore mnie interesuje powinno byc spokojne, na uboczu, zdala od tlumow turystow. plaza zwirowa/piaszczysta,a morze w tym miejscu nieco wzburzone, "generujace" fale :) cos podobnego znalazlem niedaleko omis.

wiem ze brzmi to jak koncert zyczen, ale moze znacie jakies miejsca nadajace sie na taka wycieczke?

co byscie polecili mlodym nowozencom? ktory rejon? moze jakas konkretna miejscowosc?

jak dotad bylem w chorwacji tylko raz wiec nie mam zbyt bogatych doswiadczen.


pozdrawiam




My swoją podróż poślubną odbyliśmy do Rovinj - przepiekne miasteczko na Istrii z wyjątkowym klimatem - jesli wolisz bardziej na południe to na tak ważna podróż zdecydowanie polecam Dubrovnik :D

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Podróż poślubna - dokad?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone