Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jakie są średnie ceny w różnych (podanych) miejscacj w Hr

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
albanzg
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.02.2009
Jakie są średnie ceny w różnych (podanych) miejscacj w Hr

Nieprzeczytany postnapisał(a) albanzg » 24.02.2009 20:00

Witam Was,

Sprawa skierowana do ludzi znających temat z doświadczenia, mam na oku kilka apartamentów w różnych miejscach Chorwacji. Interesuje mnie ile średnio kosztują takie podstawowe rzeczy do konsumpcji jakie codziennie kupuje się będąc na wczasach...
pizza,
średnio jakiś obiad wraz z napojem,
piwo,
lody,
.... i co tam jeszcze się zwykło kupować..

AHA!!
I jeszcze ile w podanych niżej miejscach kosztuje wynajem łodzi/motorówki.

1) Okrug Donji (wyspa Ciovo)
Region: Dalmacja Środkowa

2) Kastel Luksic (Split)
Region: Dalmacja Środkowa

3) Novi Vinodolski
Region: Kvarner

4) Pirovac (Szibenik)
Region: Dalmacja Północna

5) Biograd
Region: Dalmacja Północna

6) Brodarica (Szibenik)
Region: Dalmacja Północna

7) Vodice
Region: Dalmacja Północna

Aby temat ten był czytelny proszę na wejściu o podanie konkretnej miejscowości (okręgu) jakiego będzie dotyczyć post, miło widziane jeszcze jakieś krótkie komentarze dotyczące owych miejsc. Dodam, że jestem młodą osobą, więc "nocne życie" mi nie przeszkadza ;)
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005
Re: Jakie są średnie ceny w różnych (podanych) miejscacj w H

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 24.02.2009 20:19

Zajrzyj na strony www chorwackich marketów np:

http://www.getro.hr
http://www.konzum.hr
http://www.studenac.hr
http://www.metro-cc.hr/

oraz wątek o cenach z ubiegłego roku

Przypominam o pkt.1 regulaminu
Zanim wyślesz zapytanie sprawdź, czy ktoś już nie pytał o to samo - być może odpowiedź jest znana. Forum nie jest hot-line, gdzie otrzymasz odpowiedź na pytanie zadane 100 razy w tym samym tygodniu. Sporo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w dziale FAQ
albanzg
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) albanzg » 24.02.2009 20:32

szukałem, ale chciałem mieć wszystko zestawione w jednym miejscu a w dodatku w szukajce brak opcji aby wyszukiwac tresc samych tematow. tak wiec oczekuje dalszych odpowiedzi,

pozdrawiam
Adam66
Croentuzjasta
Posty: 359
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam66 » 26.02.2009 22:09

szukałem, ale chciałem mieć wszystko zestawione w jednym miejscu a w dodatku w szukajce brak opcji aby wyszukiwac tresc samych tematow. tak wiec oczekuje dalszych odpowiedzi,

To co chcesz, żeby inni odwalali za ciebie robotę.
Oprócz forum jest wiele innych miejsc w necie gdzie można znaleźć interesujące Cię informacje. Wystarczy tylko chcieć i trochę się pomęczyć.
Owocnego szukania.
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 27.02.2009 09:37

Owocnego szukania.


i koniecznie nam pokaż owoc swojej pracy :wink:
albanzg
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) albanzg » 27.02.2009 15:59

Jakoś poradziłem sobie bez waszej wspanialej pomocy :) cudowne forum :) nic tylko pisać, a pozostali obcykani ludzie w temacie z największą przyjemnością ci odpowiedzą... ŻAL PEEL :?
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 27.02.2009 16:23

albanzg - o co chodzi?

Myślałeś, że ktoś będzie za ciebie sprawdzał i wpisywał jakieś dane? Rzecz w tym, że wiele informacji już tu masz - racja, że rozproszonych, ale masz.
Co innego prosta porada ("jechać, czy nie" :wink: ), a co innego analiza cenowa ...

No, a skoro już masz materiał, to się nim podziel, skoro już tu jesteś i miałeś, bądź co bądź, fajny pomysł na takie małe resumee :wink:

pozdrov, Krystof
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 27.02.2009 16:40

albanzg napisał(a):Jakoś poradziłem sobie bez waszej wspanialej pomocy :) cudowne forum :) nic tylko pisać, a pozostali obcykani ludzie w temacie z największą przyjemnością ci odpowiedzą... ŻAL PEEL :?


Nie tak dawno Piotrek_B napisał mądre stwierdzenie :wink:
Piotrek_B napisał(a):Powiem Ci tak - jestem już przyzwyczajony do tego, że pomimo udzielenia komuś odpowiedzi na pytanie reakcja pytającego jest niczym innym jak tzw. boską obrazą. Wiele osób na tym forum (nie tylko ja) przerabia to (niestety) corocznie.
albanzg
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) albanzg » 28.02.2009 01:35

Ale zauważcie drodzy użytkownicy, że nie prosiłem nikogo o wyszukiwanie tego za mnie, tylko za podanie z doswiadczenia na własnej skórze, a to dlatego, że przeczytalem w którymś temacie, że wynajęcie motorówki to 500 kun, kiedy to znajomy opowiadał mi, że w najdroższym miejscu w miejscowości w której był (nie pamiętam jakiej) można było wynająć taką łódkę za 400kn.

W związku z czym nie chciałem się nabić na minę w postaci dalszej (co za tym idzie bardziej kosztownej wyprawy) z jeszcze droższymi niż na północy rozrywkowymi opcjami, na które zapewne wydam nie mało.

Ostatecznie napaliłem się na Ciovo, w związku z czym po rozmowie z jedną z użytkowniczek tego forum, Panią Madzią (madzia1981), która wymieniła kilka średnich cen, które wcale nie odstraszają zdecydowałem, że temat ten nie jest mi już potrzebny.

Sami dobrze wiecie, że tematów na tym forum jest mnóstwo, także szukanie w każdym jednym z danej części Hr cen byłoby czymś chorym. Oczekiwałem tu TYLKO drobnej pomocy, ale ok...

A co do jakiś uwag, które być może ktoś w przyszłości chciałby wysunąć - nie jestem upośledzony, więc opcję "szukaj" używałem już tu wielokrotnie. Po prostu chciałem ułatwić sprawę i pomyślałem, że temat mógłby być ciekawy i przydatny nie tylko dla mnie ot tak..

Pozdrawiam Was.

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Jakie są średnie ceny w różnych (podanych) miejscacj w Hr
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone