Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wakacje w Chorwacji z 4 letnim dzieckiem gdzie najlepiej???

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
paweł2904
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.02.2009
wakacje w Chorwacji z 4 letnim dzieckiem gdzie najlepiej???

Nieprzeczytany postnapisał(a) paweł2904 » 17.02.2009 15:30

Witam wszystkich serdecznie. przeglądam tę stronę chyba już jakieś trzy dni i jest tutaj tak wiele informacji, że do niczego nie mogę się dokopać. dlatego postanowiłem się zwrucić do was w prośbą o pomoc.a u czym sprawa, już piszę:
pod koniec lipca chcemy wybrać się do chorwacji na wakacje (wkońcu podjeliśmy tą decyzję :-). mają jechać 4 dorosłe osoby i 4 letni chłopak (mój syn), znajomi sugerują,że najepszym miejscem dla nas będzie TUCEPI, ale drodzy "forowicze", proszę was o klika wskazówek i jeżeli to możliwe linków do kwater bezpośrednio do właścicieli, pieniądze jakie mamy przeznaczone to około 60 E na dobe, fajnie by było znaleźć coś nad samym morzem i z piaszczystą plażą.
z góry wszystkim BARDZO DZIĘKUJĘ za pomoc i wszystkim życze udanych wakacji 2009

z pozdrowieniami
Paweł Michalcxzak
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005
Re: wakacje w chrwacji z 4 letnim dzieckiem gdzie najlepiej?

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 17.02.2009 15:39

Witam
Na początek proponuję lekturę działu FAQ :wink:

a w nim m.in. linki do kwater
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=17804
paweł2904
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) paweł2904 » 17.02.2009 15:51

proszę mi dać wskazówkę jak w tej dzungli informacji odszukać coś co Pana zdaniem będzie tym czymś co powala nakana?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 17.02.2009 16:03

paweł2904 napisał(a):proszę mi dać wskazówkę jak w tej dzungli informacji odszukać coś co Pana zdaniem będzie tym czymś co powala nakana?


Panie :wink:

na forum nie ma Panow :lol:

kolega dal dobra rade :D
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 17.02.2009 16:03

paweł2904 napisał(a):proszę mi dać wskazówkę jak w tej dzungli informacji odszukać coś co Pana zdaniem będzie tym czymś co powala na kolana?


Namiary na apartamenty bezpośrednio do właścicieli
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
:wink:

Pozostałe wątki gdzie najlepiej i czy warto do Tucepi znaleziono za pomocą wyszukiwarki :wink: :)
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=21964
forum/viewtopic.php?t=22021&sid=8
paweł2904
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) paweł2904 » 17.02.2009 16:06

jest Pan wielki (i nie chodzi mi tutaj o mase) :)
dziękuje,
ale pewnie wrzuce jeszcze jakieś pytanko, oki?
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 17.02.2009 16:07

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=21964

Bardzo podobny temat, wystarczy poszukać.
Na forum o Tucepi było już mnóstwo informacji i zdjęć....

Pozdrawiam
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 17.02.2009 16:15

ines napisał(a):http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=21964

Bardzo podobny temat, wystarczy poszukać.
Pozdrawiam


Ines podałem już Panu tego linka :wink:

paweł2904 napisał(a):ale pewnie wrzuce jeszcze jakieś pytanko, oki



Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi w tej
paweł2904 napisał(a):dżungli informacji
to pytaj, ale najlepiej w istniejących już wątkach :wink:
paweł2904
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) paweł2904 » 21.02.2009 16:49

SZUKAM I SZUKAM I NAET ZNAJDUJĘ, CHOCIAŻ KOMPUTER W MOICH RĘKACH OT NIC PROSTEGO.
NAWET COS ZNALAzlem i napisalem kilka meili ale jest maly problem albo zbyt drogo jak dla mnie albo juz nie ma miejsc.
zalezy mi mocno na apartamecie blisko plazy i do 70 euro.
może macie jakieś sprawdzone kwatory? jedzie z nami 4 lewtni chłopiec.
mam nadzieje, ze taka prosba to nie zbyt wiele.
jeszcze raz prosze o pomoc.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.02.2009 17:11

paweł2904 napisał(a):SZUKAM I SZUKAM I NAET ZNAJDUJĘ, CHOCIAŻ KOMPUTER W MOICH RĘKACH OT NIC PROSTEGO.
NAWET COS ZNALAzlem i napisalem kilka meili ale jest maly problem albo zbyt drogo jak dla mnie albo juz nie ma miejsc.
zalezy mi mocno na apartamecie blisko plazy i do 70 euro.
może macie jakieś sprawdzone kwatory? jedzie z nami 4 lewtni chłopiec.
mam nadzieje, ze taka prosba to nie zbyt wiele.
jeszcze raz prosze o pomoc.


Napisz coś po polsku bo z chińskiego nas nie szkolili - podali ci linki to szukaj, a nie gitarę zawracasz, jedź nad bałtyk będziesz miał do 70 euro.
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007
Re: wakacje w Chorwacji z 4 letnim dzieckiem gdzie najlepiej

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 21.02.2009 20:37

[quote="paweł2904"]Witam wszystkich serdecznie. przeglądam tę stronę chyba już jakieś trzy dni i jest tutaj tak wiele informacji, że do niczego nie mogę się dokopać. dlatego postanowiłem się zwrucić do was w prośbą o pomoc.a u czym sprawa, już piszę:
pod koniec lipca chcemy wybrać się do chorwacji na wakacje (wkońcu podjeliśmy tą decyzję :-). mają jechać 4 dorosłe osoby i 4 letni chłopak (mój syn), znajomi sugerują,że najepszym miejscem dla nas będzie TUCEPI, ale drodzy "forowicze", proszę was o klika wskazówek i jeżeli to możliwe linków do kwater bezpośrednio do właścicieli, pieniądze jakie mamy przeznaczone to około 60 E na dobe, fajnie by było znaleźć coś nad samym morzem i z piaszczystą plażą.
z góry wszystkim BARDZO DZIĘKUJĘ za pomoc i wszystkim życze udanych wakacji 2009

z pozdrowieniami

--------------------------------------------------------------------------------


Najlepiej to od razu z '' grubej rury '' na Hvar :wink:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Albo do Stanici zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :D
Pozdrav.
paweł2904
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) paweł2904 » 21.02.2009 23:26

WIDZE, ŻE WSZĘDZIE MAŁO WYROZUMIAŁYCH I NIEUPRZEJMYCH IDZIE SPOTKAĆ.
PRZYPOMNIJ SOBIE "ZEBIK" CZY JAK CI TAM JAK BYŁEŚ KIEDYŚ TAM PIERWSZY RAZ W PRACY, BO JA WŁĄŚNIE TAK CZUJĘ SIĘ PRZED MONITOREM, ALE TY PEWNIE TEGO NIEZROZUMIESZ.
paweł2904
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) paweł2904 » 21.02.2009 23:27

MKM BARDZO DZIĘKUJE
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.02.2009 23:32

Po pierwsze nie wiem skąd piszesz ale błędów ortograficzne to posadziłeś jak młody rolnik ziemniaki.
Po drugie skoro trzy dni wertujesz forum to chyba czegoś się doczytałeś.
Po trzecie pytanie typu jaka plaża, czy piaszczysta, czy drogo, jakie apartamenty itp. itd. ect. jest tutaj 2 miliardy.
Po czwarte skoro wybierasz się do Tucepi to o tym mieście można na podstawie wiedzy z forum napisać doktorat.

Otwórz "szukaj" wpisz Tucepi i wszystko będziesz miał, a zadawanie pytania typu pomóżcie jest najgłupsze na świecie bo niby kto ma ci w czym pomóc - ja za ciebie nie pojadę.

Ps - popraw błędy bo wstyd.
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 22.02.2009 17:55

Tanio i z piaskiem :D
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
wakacje w Chorwacji z 4 letnim dzieckiem gdzie najlepiej???
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone