Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lokal w Tucepi

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
izabell
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 16.01.2009
Lokal w Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabell » 16.01.2009 15:51

Mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie, ale właśnie rezerwuje sobie wyjazd do Tucepi, które na tym forum jest bartdzo polecane dla rodzin z dziecmi. Moje pytanie brzmi, czy ktoś zna tą kwaterę zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link i na co mogę liczyć w tej miejscowości dla dzieci? Pozdrawiam serdecznie. Wyjazd zaplanowany na koniec czerwca.

P>S. Liczę na pomoc m.in. ines ;)
grzesasia
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 98
Dołączył(a): 02.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesasia » 16.01.2009 16:12

W czerwcu w Tucepi możesz liczyć na ciszę , spokój , wszystkie potrzebne rzeczy typu lody , restauracje , plaża pod nosem , dwa place zabaw ( jeden w okolicach portu , drugi przy hotelach) . Możesz dzieciakom zorganizować całodniową wycieczke stakiem po wyspach ( Brać + Hwar z wypadem na półwysep Bol ) zresztą bardzo fajna. Jeśli chodzi o ten konkretny apartament to ci nie pomogę , nie miałem z nim do czynienia. W czerwcu 2008 byłem tu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link wszystko było w najlepszym porzadku tylko jak dla mnie zbyt małe balkoniki , a ja lubie posiedzieć wieczorami na świerzym powietrzu.
Ja w tym roku po raz trzeci - Tucepi.

Pozdrawiam
Jareksz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jareksz » 16.01.2009 17:43

Haus 1 jest przy samej jadrance.....
Polecam ten wątek: KLIKNIJ
Osobiście tam nie byłem, ale jeśli okna będziesz miał na góry to będzie spokój.
izabell
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 16.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabell » 16.01.2009 18:23

Będziemy w Haus 2.
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 16.01.2009 20:06

Witaj,
Miałam okazje mieszkać obok domu nr.1 (Dokładnie po lewej stronie patrząc od strony morza)
Mieliśmy fajny duży apartament za 18E za dwie osoby pod koniec sierpnia ok.4lata temu.
Niestety był na parterze i miał okna na Jadrankę, więc niestety było bardzo głośno..właścicielka z początku bardzo miła na koniec okazała sie wredna zołzą i chciała nas oszukać.
W domu nr.1 jeśli dobrze pamiętam był bardzo miły właściciel :)
Jeśli byś miała okna na góry to by nie było problemu.
Natomiast dom nr.2 jest chyba nowszy..jest bliżej portu, promenady..ale nie wiem w której linii od morza stoi..
Chyba jest tez tam ciszej :) więc powinno być dobrze :)
Jareksz i grzesasia dobrze radzą :)
Tucepi dla dzieci idealne, było już dużo tu wątków podobnych do Twojego, więc warto poszukać i poczytać :)
Serdecznie Pozdrawiam
izabell
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 16.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabell » 16.01.2009 20:30

Jest chyba w 2 rzędzie. Pan Ivo przez tel. jest bardzo sympatyczny. Nie wiem czy miałaś do czynienia z jego żoną??? Generalnie lepiej mieć okna na góry czy też na morze???

P.S. Może znacie jakieś fajne miejsce w Czechach, gdzie można przenocować, ale przed Brnem?
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 18.01.2009 00:19

Witaj,
Nie miałam kontaktu z tymi ludźmi :)
Jednak powinno być ok.
My zawsze wybieramy apartamenty przy plaży z widokiem na Jadran:)
Wtedy budząc się rano mam cudowny widok i wieczorem miło popatrzeć na zachodzące słonce :)
Choć widok na góry tez niczego sobie;)
Na nocleg zawsze zatrzymujemy sie w Mikulov na granicy lub w Ptuj ale to już w Słowenii...Tam jest cała masa miłych pensjonatów i miasteczka bardzo ładne :)


Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 18.01.2009 13:41 przez ines, łącznie edytowano 1 raz
izabell
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 16.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabell » 18.01.2009 13:35

Dziękuję za informację :) Mam nadzieję, że w końcu uda nam się dojechać do Chorwacji, bo coś się wybrać nie mogę :) Tym razem jednak już pierwsze kroki są, gdyż mamy rezerwację :P
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 18.01.2009 13:42

Jeśli jedziecie pierwszy raz do Cro, to na pewno zakochacie się w tym kraju :)
Także 3mam kciuki za udaną podróż :)
Ciepło Pozdrawiam
izabell
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 16.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabell » 18.01.2009 14:49

Pierwszy raz i jak na razie ostatni byłam w Chorwacji mając 12 lat :) Jestem bardzo ciekawa jak wygląda teraz :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 18.01.2009 20:03

izabell napisał(a):Pierwszy raz i jak na razie ostatni byłam w Chorwacji mając 12 lat :) Jestem bardzo ciekawa jak wygląda teraz :)


Heheh :twisted:
Zależy ile lat od tego czasu upłynęło, ale Cro nadal zachwyca swoim pięknem :)
izabell
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 16.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabell » 18.01.2009 20:08

Troszeczkę upłynęło, na pewno ponad 15 :) Wówczas zwiedzałam z rodzicami Split, Sarajewo, Dubrownik, Mostar, a byliśmy przez 2 tygodnie w Makarskiej.
piciu_p
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 22.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) piciu_p » 19.05.2009 20:45

izabell napisał(a):P.S. Może znacie jakieś fajne miejsce w Czechach, gdzie można przenocować, ale przed Brnem?


W zeszłym roku w drodze powrotnej z Tucepi, zatrzymaliśmy się właśnie pod Brnem w zajeździe Rohlenka: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Wracaliśmy w połowie czerwca i z noclegiem "z marszu" dla trzech osób nie było problemu.

pozdrawiam
Piotr
elwiz
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 24.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) elwiz » 24.05.2009 11:22

witajcie
W Tucepi jest bardzo fajnie
my w zeszlym roku bylismy tu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
bardzo sobie chwalimy to miejsce, mila i ciepla Pani Sonja ugoscila nas fantastycznie :) bylismy koniec wrzesnia poczatek pazdziernika i placilismy 30euro za apartament (2pokoje, kuchnia, lazienka)
na "droge" dostalismy rakije, miod i slodycze dla dzieci :)
POLECAM
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 24.05.2009 14:07

elwiz napisał(a):witajcie
W Tucepi jest bardzo fajnie
my w zeszlym roku bylismy tu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
bardzo sobie chwalimy to miejsce, mila i ciepla Pani Sonja ugoscila nas fantastycznie :) bylismy koniec wrzesnia poczatek pazdziernika i placilismy 30euro za apartament (2pokoje, kuchnia, lazienka)
na "droge" dostalismy rakije, miod i slodycze dla dzieci :)
POLECAM


Zalezy za ile osób płaciliście..bo na początku września 18-20E za dwie osoby to już spokojnie mozna znaleźć i to blisko plaży, warunki bardzo dobre.
Także 30E to wcale nie tak tanio.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone