Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kepmping w pobliżu Splitu

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
waros
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 05.07.2002
Kepmping w pobliżu Splitu

Nieprzeczytany postnapisał(a) waros » 04.01.2009 22:17

Witojcie forumowicze,

wakacje tuż tuż... :D
Czy mógłyby mi ktoś dać namiary na spokojny, nieduży, niedrogi kemping w okolicach Splitu, na którym można by wynająć przyczepę ? niestety nasz namiot już jest w całkowitej rozsypce ...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.01.2009 09:58

waros napisał(a):Witojcie forumowicze,

wakacje tuż tuż... :D
Czy mógłyby mi ktoś dać namiary na spokojny, nieduży, niedrogi kemping w okolicach Splitu, na którym można by wynająć przyczepę ? niestety nasz namiot już jest w całkowitej rozsypce ...


Sprawdż TU.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.01.2009 11:06

waros napisał(a):Witojcie forumowicze,

wakacje tuż tuż... :D
Czy mógłyby mi ktoś dać namiary na spokojny, nieduży, niedrogi kemping w okolicach Splitu, na którym można by wynająć przyczepę ? niestety nasz namiot już jest w całkowitej rozsypce ...


Na małym, spokojnym i niedrogim kempingu przyczepy nie wynajmiesz, ale na przedmieściach Splitu masz kemping STOBREC
waros
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) waros » 05.01.2009 12:25

Dzięki za linki.
Tego kempingu w Splicie trochę się boję, często takie kempingi przy dużych miastach to takiego wielkie kołochozy pełne rozrywkowej młodzieży. Dyskoteki do rana itd.To nie dla nas :( Ktoś tam może był ?
Mam kilka kempingów, na który można wypożyczyć namiot na 4 osoby. Kiedyś korzystaliśmy z takiego namiotu w Rażancu. A propos- piękny, ocieniony, spokojny kemping - goraco polecam. Robiliśmy tam kilkudniowe przystanki po podróży w czasach, gdy austortrada kończyła się koło Zadaru.
Nie pamiętam, co jeszcze doliczają do takiego namiotu, chyba jeszcze plus prąd? Może się ktoś orientuje?
Jak tak policzyłem czterdzieści parę euro za wynajem namiotu plus ewent. prąd, to zaczęłem się zastanawiać, czy kwatera nie wyjdzie na to samo.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.01.2009 13:03

W południowej Dalmacji trudno znaleźć małe kempingi , gdzie można wynająć namiot lub bungalow. (i do tego tanio)

W pobliżu Makarskiej jest mniejszy kamp JURE

W pełnym sezonie (lipiec , sierpień) faktycznie pobyt na kempingu w wynajętym namiocie lub bungalowie jest cenowo porównywalny z ceną kwatery.

A z tymi dyskotekami to bez przesady , do rana nikt nie tańczy na kempingu.

PS Jakie to są znane Tobie (oprócz Ražanaca) kempingi , gdzie są namioty :?:
Ostatnio edytowano 06.01.2009 10:55 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 1 raz
waros
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) waros » 05.01.2009 13:15

No nie wiem, czy przesadzam. Do tej pory wspminamy Stella Maris na Istrze, gdzie dyskoteka byla przez ulicę i trwała do białego rana. Wprawdzie nie była na terenie kempnigu, ale nie miało to większego znaczenia.

Trochę jest tych kempingów, gdzie mozna wypożyczyć namiot. Nawet na tym w Splicie, do którego dałeś mi link. Własnie jestem w trakcie korespondencji z nimi . Dowiedziałem się, że cena wynajmu namiot 4-osobowego - 42 euro ma już wliczone wszystko, równiez prąd, a nawet psa :!: Więc znowu zacząłem jednak myśleć o kempingu.

A tak a propos. Chyba mało z Was wie, że w Splicie pod koniec lipca odbywa się jedyna w Europie 4-dniowa nocna wystawa psów. Zjeżdża się cała psie elita z Europy - i my też mam nadzieję tam będziemy :D Zapraszamy.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.01.2009 13:37

Stella Maris to duży kemping jak większość na Isrti, opinie ma u jednych pozytywne , u innych nie. Rzecz gustu.
Myślę, że kwatery za 42 euro na 4 osoby w okolicach Splitu nie znajdziesz, chyba że gdzieś daleko od morza lub po sezonie.
ziomek
Croentuzjasta
Posty: 428
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 05.01.2009 14:55

Camp Stobrec jest dosyć czystym campingiem jest faktycznie blisko Splitu
dla mnie podstawowy mankament to ruchliwe skrzyżowanie i przelotowa ulica przy której znajduje się Stobrec więc może nie dyskoteka tu może doprowadzić do szłu ale samochody skutery i inne cudactwa jeżdżą i trąbią bez umiaru :cry:
A wystawa faktycznie jest w zeszłym roku załapaliśmy się :twisted:
a po wystawie parada psich piękności na deptaku niektóre nawet miały swoje wózki :lol:
Aglaia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1615
Dołączył(a): 03.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aglaia » 05.01.2009 20:11

Byłam na tym campie w 2007. Wspominam bardzo niemiło bo:
(i) ruchliwe skrzyżowanie
(ii) w okolicy niewielki wybór knajpek, w których można by zjeść coś dobrego,
(iii) bardzo twarda ziemia, trudno było dobrze rozbić namiot a że zapowiadali deszcze i wiatry było to konieczne
(iv) straciłam tam komórkę i ładowarkę do baterii.
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 06.01.2009 09:55

Waros.
A czy to musi być kemping w bezpośredniej bliskości Splitu? Ja uważam, że dobrze jest jednak znaleźć coś w spokojnieszym miejscu - dla mnie Split to jedno z głównych miast HR (w części nadmorskiej) co wiąże się z tym, że trudno tam o klimat wakacyjny a do tego trudno o miejsce o którym piszesz (spokojne, dobre do wypoczynku). Split owszem ale stare miasto (zwiedzić trzeba bo jest piękne) natomiast polecałabym coś w oddali. Z uporem maniaka będę polecać rejon Primosten bo to świetne miejsce wypadowe -> Split, Trogir, Sibenik, PN Kornati, PN KRka... to tak na szybko. Nie mówiąc już o tym, ze samo Primosten jest bardzo urokliwe.
Z tego co wyczytałam na kempingu Adriatic można wynająć przyczepy - zerknij na ich strone i sprawdź sobie. Trudno jest doradzać bo każdy lubi co innego - kwestia gustu.

Pozdrawiam.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.01.2009 10:54

Kemping Adriatic w Primošten jest super i ładnie położony ,

Obrazek

lecz trzeba pamiętać, że jest to jeden z najdroższych kempingów.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 07.01.2009 14:18

waros napisał(a):... niestety nasz namiot już jest w całkowitej rozsypce ...

Witojciez Warosie :lol: a nie lepiej coś takiego sobie zafundować ?? ;)

Namiot 6 osobowy za 220 zł

I masz na kilka sezonów ;) i jeszcze na dodatek rozbijasz się tam gdzie Ci pasuje a nie tam gdzie mają namioty do wypożyczenia :lol:

Pozdrav :papa:

Powrót do Kempingi



cron
Kepmping w pobliżu Splitu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone