Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament w Tucepi.Był ktoś? Szukam opinii.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
miracle20123
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 07.01.2008
Apartament w Tucepi.Był ktoś? Szukam opinii.

Nieprzeczytany postnapisał(a) miracle20123 » 03.01.2009 14:55

Witam! W tym roku padło na Tucepi. Mamy na oku apartament i szukamy opinii na jego temat, jak również krótkiego opisu na temat jego lokacji.Za wszelkie informacje będziemy bardzo wdzięczni;) Pozdrawiam!
Oto link: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link house 2
Jareksz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jareksz » 03.01.2009 18:17

Na mojego nosa to jest przy jadrance.
Idąc na plażę trzeba przechodzić przez ruchliwą jezdnię.
Drugi minus to hałas uciążliwy nocą.
Zresztą oceń sama....jeżeli okna wychodzą bezpośrednio na jadrankę to....
Lepszą lokację ma już nr9 przy tej samej ulicy troszkę dalej a na pewno ciszej.
Dla przykładu: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
miracle20123
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 07.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miracle20123 » 03.01.2009 18:39

Na zdjęciach nie widać, by idąc na plażę, trzeba było przechodzić przez ulicę;) Każdy z tych domków jest praktycznie przy morzu... Chyba nie zwróciłeś po prostu uwagi na te fotografie u dołu:) Ale dziękuję,że odpisałeś.Pozdrawiam:)
Jareksz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jareksz » 03.01.2009 19:48

Oh kobieto.....
zdjęcia nie kłamią, chociaż całej prawdy nie pokazują.
Spójrz na dom ten w kwiatach...przed nim żółta barierka coby
goście wychodzący z apartamentu nie wpadli prosto pod koła
autek pędzących ze Splitu do Dubrownika (a to jedyne połączenia).
Jak mi nie wierzysz to kliknij tu: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Zaraz na prawo jest Wasz domek
A ul. Podgradac to nazwa kawałka jadranki
A tu dowód,że nie bujam zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
krzysiek M.
Croentuzjasta
Posty: 271
Dołączył(a): 01.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiek M. » 03.01.2009 22:33

Potwierdzam słowa poprzednika. ten dom jest przy jadrance. QW nocy jest hałas, przechodzenie na plażę mało uciążliwe bo w Tucepi są przejścia podziemne pod jezdnią. Jak jesteś przyzwyczajona do hałasu(np. mieszkasz w centrum miasta) to nie powinien przeszkadzać Ci hałas. Być może w tym roku ruch będzie mniejszy bo otworzyli kolejny odcinek autostrady w kierunku Dubrownika. Ogólnie polecam Tucepi. Fajna plaża i miła promenada. Dobre miejsce do odpoczynku z dziećmi.
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 03.01.2009 22:50

A tutaj pokazane w ktorym miejscu stoja te domy.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 04.01.2009 01:00

Dokładnie jeden z domków stoi przy Jadrance.
W 2005r. miałam okazje mieszkać właśnie na ulicy Podgradac przy Jadrance. Co prawda do plaży było rzut beretem , ale hałas był dość uciążliwy :?
W Tucepi znajdują się apartamenty w lepszych miejscach, szczególnie zwróć uwagę na południowe Tucepi..cisza i spokój.. :)
miracle20123
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 07.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miracle20123 » 04.01.2009 13:02

Dzięki za informacje i zwracam honor:) Mało spostrzegawcza jestem,tylko po prostu nie chciało mi się wierzyć,że będąc tak blisko plaży, będę musiała przejść jeszcze przez Jadrankę...:|
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 04.01.2009 15:07

miracle20123 napisał(a):Dzięki za informacje i zwracam honor:) Mało spostrzegawcza jestem,tylko po prostu nie chciało mi się wierzyć,że będąc tak blisko plaży, będę musiała przejść jeszcze przez Jadrankę...:|


Zobacz też tu:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
i tu:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
miracle20123
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 07.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miracle20123 » 05.01.2009 21:40

A był ktoś może w tym domku --> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ,bądź gdzieś w jego okolicy?? Myślę,że oferta jest dość ciekawa;) Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi:)
dede
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 209
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dede » 05.01.2009 22:12

No cóż chyba Cię znowu troszkę rozczaruję, podobnie do forumowiczów piszących przede mną. Ta druga Twoja propozycja znajduje się przy samej Jadrance i o ile nie zgadzam się z tym, że przejście przez nią jest jakimś wielkim problemem to zdecydowanie potwierdzam, że hałas przejeżdżających nią pojazdów już jest pewnego rodzaju kłopotem. zwłaszcza we wczesnych godzinach porannych, a wierz mi ruch jest nie mały. Nie mniej samo Tucepi polecam jak najbardziej, jest super, byłem tam w 2008 roku i nie wiem, czy w tym ponownie sie tam nie wybiorę. Pozdrawiam. :wink:
cdbeavis
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 14.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) cdbeavis » 14.05.2009 07:52

Witam

Wybieram się z moją przyszłą małżonką na krótką podróż poślubną do Tucepi :) i uczepiliśmy się tego apartamentu -> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Proszę Was o opinię miejscówki, może ktoś z Was już tam był?

Pozdrawiam serdecznie!
elwiz
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 24.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) elwiz » 24.05.2009 11:30

witam
polecam ten apartament zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
do morza 2kroki, cisza i spokoj :) pozdrawiam
cdbeavis
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 14.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) cdbeavis » 27.05.2009 12:10

A jak z cenami? Ja potrzebuję 2 osobowego pokoju, widzę że mają 2 + 1 ale jakby cena była dobra to mi te łóżko dodatkowe ine przeszkadza :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 27.05.2009 13:31

cdbeavis napisał(a):A jak z cenami? Ja potrzebuję 2 osobowego pokoju, widzę że mają 2 + 1 ale jakby cena była dobra to mi te łóżko dodatkowe ine przeszkadza :)


Zazwyczaj pokój jest w tej samej cenie co apartament, a nawet droższy..przynajmniej z moich doświadczeń, także pokój nie zawsze się opłaca :)
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament w Tucepi.Był ktoś? Szukam opinii.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone