Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie z psem do Chorwacji??

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kinga P
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 26.12.2008
Gdzie z psem do Chorwacji??

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kinga P » 26.12.2008 10:40

Mam pytanko odnosnie miejsc, gdzie mozna wybrac sie na wczasy z psem. Mamy jedno miejsce na wyspie ciovo. Super apartament, taras grill itp i co najwazniejsze 25 metrow do morza schodkami w dol. Plaza skalista, to maly minus ale nie przeludniona i to najwazniejsze.

Prosilabym o radę gdzie jeszcze w inne rejony mozna sie wybrac z czworonogiem ale zeby to nie byl hotel przepelniony zwierzetami. Lubimy jak najbardziej nieprzeludnione miejsca, moze byc dalej od centrum i z wlasnym wyzywieniem.
Myslelismy i Istrii.
Bedziemy wdzieczni za pomysly.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.12.2008 11:11

Kinga P napisał(a):Mam pytanko odnosnie miejsc, gdzie mozna wybrac sie na wczasy z psem. .......

Odpowiedź jest prosta.......WSZĘDZIE, gdzie chcesz :wink:
Kwestia dogadania się z właścicielem apartamentu czy można przyjechać z pieskiem. I tyle :wink:

Kinga P napisał(a):....Prosilabym o radę gdzie jeszcze w inne rejony mozna sie wybrac.......

Co do konkretnych typowań to powiem Ci tak - Twój post jest n-tym postem na tym forum na ten temat.
Polecam wejść do działu "Nasze Relacje z podróży" - poczytaj, pooglądaj i na bank coś trafisz.
Bardziej pozytecznym bedzie jak Tobie wpadnie coś w oko i zechcesz tam pojechać niż jak ktoś da Ci rady typu" jedź na Krk, Cres, do Dalmacji" itp mało istotne informacje, z których nic nie wynika.
Pozdrav :wink:
Kinga P
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 26.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kinga P » 26.12.2008 11:40

Dzieki wielkie,
Kinga P
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 26.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kinga P » 26.12.2008 11:57

Przyznam szczerze ze nie mam tam zadnych konkretow na temam ktory mnie interesuje, a mianowicie konkretne miejsca. sa info o paszportach, upalach, jak psy to znosza. ja sie tego nie boje bo juz bylismy z nia. chodzi mi o inne miejsca, a glownietam gdzie sa plaze nie przeludnione, zeby nikomu obecnosc naszej suni nie przeszkadzala, bo ostatnio mielismy problem, kiedy jeden chorwat wezwal policję, mimo iz nasz pies nikomu nie wadzil a plaza nie byla puliczna
waros
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) waros » 10.02.2009 21:22

Kinga możesz mi dać namiary na tę kwaterą z psem na ciovo?
mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Dzięki

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Gdzie z psem do Chorwacji??
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone