Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

która miejscowość na Istrii polecacie!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sas
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 29.12.2007
która miejscowość na Istrii polecacie!

Nieprzeczytany postnapisał(a) sas » 03.12.2008 23:41

Zależy mi na bliskiej odległości do morza oraz na plaży o zejściu łagodnym i ciepłej wodzie na początku lipca. Miejscowość żeby nie była za mała ale też nie za duża i z dużym wyborem kwater
damiangres
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 14.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) damiangres » 04.12.2008 08:44

Ja zakochałem się w Novigradzie. Piękny, nie za duży, nie za mały. Dostępność kwater też ok. Polecam.
pozdrawiam
--
damian
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 04.12.2008 08:57

Moščenička Draga - mnie się podobała ta mieścinka. Jest wszystko to o czym Piszesz.
Zobacz tu.
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 04.12.2008 09:30

Nie za mała , nie za duża , z dużym wyborem kwater i oczywiście ciepłą wodą w lipcu jest np. .... ROGOZNICA :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107654
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.12.2008 09:47

mkm napisał(a):Nie za mała , nie za duża , z dużym wyborem kwater i oczywiście ciepłą wodą w lipcu jest np. .... ROGOZNICA :D


Może tam pojadę , tylko to nie na ISTRII :lol:
damiangres
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 14.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) damiangres » 04.12.2008 09:52

Aj tam może sas zmieni zdanie :) i "zdradzi" istrię ;)
pozdrawiam
--
damian
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.12.2008 10:19

mkm napisał(a):Nie za mała , nie za duża , z dużym wyborem kwater i oczywiście ciepłą wodą w lipcu jest np. .... ROGOZNICA :D


Widzę, że kolega powiela moje zdanie...dla mnie Rogoźnica jest super i jest tam wszystko czego potrzebuję na urlopie...niektórzy twierdzą, że jak na Chorwację mało malownicza ale ja się z tym w ogóle nie zgadzam...zresztą są gusta i guściki...mnie np. nie odpowiada Tucepi... :)
W Rogoźnicy byłem już dwa razy i na pewno jeszcze będę...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107654
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.12.2008 10:33

sas napisał(a):Zależy mi na bliskiej odległości do morza oraz na plaży o zejściu łagodnym i ciepłej wodzie na początku lipca. Miejscowość żeby nie była za mała ale też nie za duża i z dużym wyborem kwater


Na Istrii kwater w bliskiej odległości od morza nie ma tak dużo jak w Dalmacji, bo przy samym morzu zlokalizowane są kompleksy hotelowe i duże kempingi.
Musisz się nastawić na kwatery w odległości raczej 200 - 800 m od morza i zdecydować w której części Istrii chcesz spędzić wakacje.
Bardziej przestrzennie jest na zachodniej części półwyspu Istria lub na samym jego koniuszku.
Co do temperatury wody , to trudno w grudniu 2008 powiedzieć jak będzie na początku lipca 2009 :wink:
Jeśli czerwiec będzie ciepły , to woda w morzu na początku lipca może mieć temperaturę ok. 22-24 stopni.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 04.12.2008 11:08

Rogoźnica to Dalmacja Północna...mapa no chyba, że mowa o jakiejś innej
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 04.12.2008 11:37

JacYamaha napisał(a):Rogoźnica to Dalmacja Północna... no chyba, że mowa o jakiejś innej



Hmmm.... Rogoznica leży chyba już w Dalmacji Środkowej
Dalmacja Środkowa
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 04.12.2008 11:41

mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 04.12.2008 11:54

alessandro1977 napisał(a):
mkm napisał(a):Nie za mała , nie za duża , z dużym wyborem kwater i oczywiście ciepłą wodą w lipcu jest np. .... ROGOZNICA :D


Widzę, że kolega powiela moje zdanie...dla mnie Rogoźnica jest super i jest tam wszystko czego potrzebuję na urlopie...niektórzy twierdzą, że jak na Chorwację mało malownicza ale ja się z tym w ogóle nie zgadzam...zresztą są gusta i guściki...mnie np. nie odpowiada Tucepi... :)
W Rogoźnicy byłem już dwa razy i na pewno jeszcze będę...


Ja nie powielam żadnych zdań ... tylko tak mi jakoś Rogoznica przyszła do głowy , w której wypoczywałem zdaje się w sezonie 2000 . Rogoznica jest OK :D
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 04.12.2008 12:00

Janusz Bajcer napisał(a):
mkm napisał(a):Nie za mała , nie za duża , z dużym wyborem kwater i oczywiście ciepłą wodą w lipcu jest np. .... ROGOZNICA :D


Może tam pojadę , tylko to nie na ISTRII :lol:


I bardzo dobrze , że nie na Istrii :) Miejsce Rogoznicy jest w Dalmacji i niech tak zostanie na zawsze :D :wink:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 04.12.2008 12:43

Arek napisał(a):Hmmm.... Rogoznica leży chyba już w Dalmacji Środkowej
Dalmacja Środkowa


Kłócić się nie będę - ważne, że to HR :)
A północna bo popatrzyłem tu czyli tzw. Riwiera Sibenika.
Ewentualnie mogę iść na kompromis - jest to południowa część Dalmacji północnej :wink:
Bierz, co chcesz, bo ja nie skąpię, ale kuku nie ustąpię... :)
Co nie zmienia faktu, że gość szuka czegoś na płw. Istria.

Pozdrawiam
Jacek
elekmach
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 09.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) elekmach » 04.12.2008 20:32

Witam
Ja w tym roku byłam z rodzinką w Puli Ośrodek Punta Verudella - było super, w ośrodku baseny z woda morską, zejście z ośrodka na plażę - co prawda kamienisto-betonowa ale od czego są maty??? Jesteśmy zachwyceni tym krajem i już szukam fajnego miejsca na najbliższe wakacje :):)
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
która miejscowość na Istrii polecacie!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone