Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

do znawcow Tucepi

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ambrozja
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 27.10.2008
do znawcow Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) ambrozja » 27.10.2008 04:39

Witam wszystkich milosnikow Chorwacji

Jestem tutaj nowa i chcialabym skorzystac z Waszej pomocy.
Planuje wakacje 2009 w Tucepi i znalazlam taka mapke tej miejscowosci wraz z naniesionymi kwaterami.

http://www.tucepi.com/privatni/

czy moglby mi ktos poradzic w ktorej czesci miasteczka najlepiesz szukac kwater? Bede z 2letnim dzieckiem wiec chcialabym blisko plazy, ale z drugiej strony nie w samym centrum, troszke "ciszy i spokoju" tez nam sie przyda. A moze ktos moglby mi polecic jakas kwatere?

dziekuje bardzo za wszelkie informacje
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 27.10.2008 08:34

ambrozja napisał(a):Witam wszystkich milosnikow Chorwacji

Jestem tutaj nowa i chcialabym skorzystac z Waszej pomocy.
Planuje wakacje 2009 w Tucepi i znalazlam taka mapke tej miejscowosci wraz z naniesionymi kwaterami.

http://www.tucepi.com/privatni/

czy moglby mi ktos poradzic w ktorej czesci miasteczka najlepiesz szukac kwater? Bede z 2letnim dzieckiem wiec chcialabym blisko plazy, ale z drugiej strony nie w samym centrum, troszke "ciszy i spokoju" tez nam sie przyda. A moze ktos moglby mi polecic jakas kwatere?

dziekuje bardzo za wszelkie informacje


Wejdź w wyszukiwarkę , wpisz słowo Tucepi i otworzy się wiele interesujących Cie tematów np.jeden, drugi, i ten ciekawy
:D
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 27.10.2008 08:39

Musimy poczekać na Ines to ona najbardziej lubi opowiadać o Tucepi i na pewno coś doradzi :lol: :lol:

Na całej Riwierze Makarskiej jest pięknie i każdy tam znajdzie super miejsce dla siebie :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 28.10.2008 01:43

heheh :)
Mogę opowiadać nie tylko o Tucepi :)
Co do miejsca zakwaterowania najlepiej szukać noclegu w południowym Tucepi czyli od portu w stronę Podgory...
Na mapce to tak na oko od apartamentu numer 54.
Pozdrawiam :)
ambrozja
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 27.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ambrozja » 28.10.2008 03:17

dziekuje bardzo za pomoc
przeszukalam forum, sporo sie dowiedzialam i mam teraz "zamet" w glowie...wydawalo mi sie, ze ta miejscowosc jest polecana dla rodzin z dziecmi a teraz zastanawiam sie czy to nie za bardzo ruchliwa i turystyczna miejscowosc
planuje urlop na przelomie sierpnia i wrzesnia, bedziemy z dwulatka i chcialabym aby ona dobrze sie bawila a my przy okazji tez
zalezy mi na ladnym miejscu, paru knajpkach i restauracjach, sklepach, ale tez fajnej i nie strasznie zatloczonej plazy no i zeby Mala mogla sie chlapac w plytkiej wodzie a my plywac w glebokiej
moze mozecie zasugerowac inne miejscowosci ktore spelnialby moje oczekiwania?
dzieki jeszcze raz
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 28.10.2008 03:43

ambrozja napisał(a):dziekuje bardzo za pomoc
przeszukalam forum, sporo sie dowiedzialam i mam teraz "zamet" w glowie...wydawalo mi sie, ze ta miejscowosc jest polecana dla rodzin z dziecmi a teraz zastanawiam sie czy to nie za bardzo ruchliwa i turystyczna miejscowosc
planuje urlop na przelomie sierpnia i wrzesnia, bedziemy z dwulatka i chcialabym aby ona dobrze sie bawila a my przy okazji tez
zalezy mi na ladnym miejscu, paru knajpkach i restauracjach, sklepach, ale tez fajnej i nie strasznie zatloczonej plazy no i zeby Mala mogla sie chlapac w plytkiej wodzie a my plywac w glebokiej
moze mozecie zasugerowac inne miejscowosci ktore spelnialby moje oczekiwania?
dzieki jeszcze raz


W Tucepi bylismy koniec sierpnia, początek września i na plaży nie było problemu z miejscami..w sam raz...wiem, że to jedna z najlepszych mieścin na wyjazd z dzieciakami..zresztą zapewne już dowiedziałaś się o tym na forum :)
Jest gdzie wyjść z dzieckiem, są place zabaw, kilka knajp itd...
Południowe Tucepi to promenada przy plaży , wzdłuż niej domki, także nie ma mowy o jakimś dużym zamęcie..cisza i spoój, piękne widoki :)
Tucepi to mała mieścina..
Polecam też płw.Peljesac, tam też znajdziesz piękne miasteczka z plażami, ciszę i spokój :)
Tylko to już jednak dalej...

Fota, która przedstawia właśnie południową cześć Tucepi..
Obrazek

Kilka wątków - wyjazd z dzieckiem do Tucepi :)
http://miniurl.pl/tuc
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=207 ... ght=tucepi
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=204 ... ght=tucepi
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=212 ... ght=tucepi
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=208 ... ght=tucepi

Masz jeszcze sporo czasu, zastanów sie dobrze, przejrzyj foty i opisy..cała Chorwacja jest piękna :)
ambrozja
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 27.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ambrozja » 28.10.2008 15:14

dziekuje jeszcze raz za pomoc

odnosnie zdjecia i kwater, wydaje mi sie, ze nawet te domy bardziej "w glebi' (nie w "pierwszym rzedzie") tez sa stosunkowo blisko od plazy, tak?
zastanawiam sie czy jesli chcielibysmy kwatere w spokojnym i cichym zakatku to chyba lepiej rezerwowac te troszke dalej od morza i promenady czy to nie ma az takiego znaczenia?
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 28.10.2008 17:59

ambrozja napisał(a):dziekuje jeszcze raz za pomoc

odnosnie zdjecia i kwater, wydaje mi sie, ze nawet te domy bardziej "w glebi' (nie w "pierwszym rzedzie") tez sa stosunkowo blisko od plazy, tak?
zastanawiam sie czy jesli chcielibysmy kwatere w spokojnym i cichym zakatku to chyba lepiej rezerwowac te troszke dalej od morza i promenady czy to nie ma az takiego znaczenia?


Dokładnie domy są bardzo blisko plaży, to różnica kilkunastu metrów.
Domki przy tej promenadzie, którą widać na zdjęciu są w spokojnym miejscu z pięknymi widokami..bliskość promenady raczej nie ma tu znaczenia...
Sama zazwyczaj szukam domków w drugim rzędzie od morza, ale zdecydowanie muszą mieć taras z widokiem na morze :)
Jeśli masz więcej pytań to służę pomocą :)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 28.10.2008 18:01

Co koleżanka robiła o godz. 3.43. Post pisała??? 8O Ileż to można ślęczeć przy komputerze, a kiedy spać, a kiedy pracować ???
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 28.10.2008 18:09

darek1 napisał(a):Co koleżanka robiła o godz. 3.45. Post pisała??? 8O


he :) była to 2.45 :) forum chyba nie podłapało nowej godziny :)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 28.10.2008 18:17

ines napisał(a):
darek1 napisał(a):Co koleżanka robiła o godz. 3.45. Post pisała??? 8O


he :) była to 2.45 :) forum chyba nie podłapało nowej godziny :)



No nawet niech będzie 2.45. Jak ja bym tak w nocy siedział to nie nadawał bym się na drugi dzień do pracy. E tam, wogóle by mnie nie dopuszczono do wykonywania obowiazków słuzbowych.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.10.2008 18:32

ines napisał(a):
darek1 napisał(a):Co koleżanka robiła o godz. 3.45. Post pisała??? 8O


he :) była to 2.45 :) forum chyba nie podłapało nowej godziny :)


Godzinę musisz sobie droga Ines przestawić sama :lol:
Wejdź na swój profil i zmień tam sobie czas letni na zimowy :lol: :lol:

Ps. Dotyczy to każdego użytkownika indywidualnie , czas nie jest automatycznie przestawiany na forum.

Pozdrav
ambrozja
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 27.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ambrozja » 28.10.2008 19:48

Ines,

a czy masz namiary na jakies konkretne kwatery ktore moglabys polecic?
zastanawialam sie nad opcja podrozy w ciemno i bez dziecka to moze skusilabym sie, ale z mala to raczej wole wiedziec, ze mieszkanie juz na nas czeka i nie bedziemy tracic czasu na poszukiwanie kwater
ambrozja
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 27.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ambrozja » 28.10.2008 19:51

jeszcze jedno, czy latwo mozna znalezc apartament 3-sypialniowy? Mozliwe, ze bedzie nas 6 osob doroslych i chcielibysmy byc razem.
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 28.10.2008 20:56

Janusz Bajcer napisał(a):
ines napisał(a):
darek1 napisał(a):Co koleżanka robiła o godz. 3.45. Post pisała??? 8O


he :) była to 2.45 :) forum chyba nie podłapało nowej godziny :)


Godzinę musisz sobie droga Ines przestawić sama :lol:
Wejdź na swój profil i zmień tam sobie czas letni na zimowy :lol: :lol:

Ps. Dotyczy to każdego użytkownika indywidualnie , czas nie jest automatycznie przestawiany na forum.

Pozdrav


Dzięki Janusz, już jest ok :)
Nie zauważyłam tej opcji :)
Pozdrawiam
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone