Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rafting na Neretwie

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008
Rafting na Neretwie

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 17.09.2008 23:41

Założyłam kiedyś wątek o raftingu na rzece Zrmanja, niestety nie było odzewu. Teraz proszę Was o jakieś informacje na temat raftingu na Neretwie. Spływaliśmy już Cetiną i bardzo chcielibyśmy "spróbować" innej rzeki...
Będąc w Mostarze, widziałam plakaty reklamujące właśnie rafting na Neretwie, ale bliższych informacji na nich nie znalazłam.
Może ktoś z Was wie coś na ten temat? Który odcinek rzeki nadaje się do takich sportów? Gdzie załatwić taką atrakcję? Po prostu: cokolwiek na temat raftingu na Neretwie :)
Pozdrav :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.09.2008 11:55

Cokolwiek jest TU

Ja nie Neretvą nie spływałem ani jej nie widziałem.

Pozdrav :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 19.09.2008 12:12

Dziękuję bardzo, panie Januszu :)
Teraz mam już orientację, o jaki odcinek rzeki chodzi i gdzie szukać dalszych informacji.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.09.2008 12:20

Podziękuj mojej pomocnicy :wink:
Napisałem jej między G . . G :wink: "rafting Neretva" i nalazła to , co Ci podałem. :lol:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 04.10.2008 20:08

Muszę się jeszcze pochwalić, panie Januszu, tym co znalazłam u pana pomocnicy :smo:
http://www.una-rafting.ba/bijeli-eng.php

I jeszcze taki link z youtube'a, jakby ktoś był amatorem mocnych wrażeń i chciał skorzystać z hardcore'owego raftingu w Bośni :twisted: :
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.10.2008 21:13

Nie ma jak dobra pomocnica :lol: może poszuka Ci kempingu na wyspie Šolta :wink:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 04.10.2008 21:16

hehe, kto wie, być może :smo:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 05.10.2008 15:34

I spotykam Maslinkę w kolejnym temacie o raftingu.
Cetiną był na rozruszanie kości. Sąsiad z domu w cro mówił, że w Turcji to dopiero przeżycia miał.
Jak będę miał okazję Neretvą to obowiązkowo również skorzystam :wink:

Pozdrav 8)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.10.2008 17:10

hehe, mi właśnie chodzi po głowie jeszcze inny rafting - rzeką Uną organizowany przez agencję w Bihaciu (link podałam w poprzednim poście). Widziałeś, Popiel, ten film na youtubie :?: Wygląda, że jest ostro :!: Ten fragment jak spływają przez wodospad. Brr, ciarki przechodzą po plecach :?: Masz rację, Cetina przy tym to taka rozgrzewka :twisted:. Ceny sporo wyższe, ale z tego co piszą na stronie, wyglądają mi dosyć profesjonalnie.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 05.10.2008 19:09

Una rafting zajebiaszczo :lol:

Ostro? czyli tak jak Maslinka i Popiel lubią najbardziej :wink:

mapka z innym rzekami na których organizowane są raftingi
Obrazek

spływy kanoe
Obrazek
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.10.2008 20:25

dzięki Popiel :D. Tak, lubię jak się coś dzieje. I lubię ten dreszczyk emocji :twisted:. Znalazłam też kiedyś na youtubie jakiś filmik o raftingu na rzece Zrmanja, ale poza tym w necie nic nie mogłam znaleźć. Założyłam też taki wątek :D:
forum/viewtopic.php?t=20630&highlight=
ale nikt nie odpisał.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 05.10.2008 21:43

Widzę, iż zawzięcie szukasz info o raftingach i nikt nie chce odpisać... a to niedobrzy forumowicze ojoj!!!

Nie za wiele tych info w necie.
Chorwacja - Rafting
http://www.chorwackie.pl/dalmacja/chorw ... fting.html
Rzeka Zrmanja
http://rzeka-zrmanja.chorwackie.pl/

A gdzie zamierzasz stacjonować? Z jakiego miasteczka chcesz się wybrać na rafting po Neretvie?
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.10.2008 21:55

Hvala Popiel :D. Jeśli chodzi o rafting na Neretwie, to myślałam o spaniu na campingu w Jajcach nad jeziorem Plivsko. Świetny camping jak na bośniackie warunki, z tego co widziałam w necie:
http://www.jajcetours.com/engindexautocamp.php
Co prawda dosyć daleko do miejscowości Konjic, w pobliżu której zaczyna się rafting, ale chcę zwiedzić Jajce i okolice i nie zwijać namiotu po jednej czy dwóch nocach. Jeśli zamiast raftingu na Neretwie zdecyduję się na "Una rafting", to też wolę się na niego wybrać z campingu w Jajcach. Ale to takie bardzo wstępne plany, bo do lipca jeszcze niestety daleko...
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 05.10.2008 22:02

Marzenia nic nie kosztują, łatwiej przetrwać zimę ;)
Ja na 2009 planuję zostać jeszcze na rivierze omiskiej lub makarskiej i apartamani też sobie szukam, choć namiot mógłbym rozbić w takim towarzystwie hehe... :wink:

A tak już fruwałaś?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ja nie miałem pary, ale ja za rok do Cro się wybiorę to obowiązkowo
:wink:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.10.2008 22:50

Masz rację, marzenia pomagają przetrwać zimę. Camping w Jajcach to planuję oczywiście po drodze do Chorwacji, na kilka noclegów. Potem parę dni gdzieś na Makarskiej Rivierze, potem może Hvar, a może na północ i Cres i Losinji mi się marzy, bo mnie tam jeszcze nie zaniosło... Lubię taką objazdówkę, ale żeby nie było za dużo "zwijania się", to tak po 4, 5 nocy w jednym miejscu. Jak jestem dłużej, to już mnie ciągnie gdzie indziej. Taki trochę niespokojny duch ze mnie :smo:. Pół dnia na plaży, a potem jakieś zwiedzanie, miasteczko by night, fishpicnic, czy właśnie rafting :D
Następna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone