Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wyspa pag-strasko

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
hala
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 22.08.2007
wyspa pag-strasko

Postnapisał(a) hala » 20.08.2008 22:43

witajcie , po roku wracam jak bumerang i na forum i na wyspe Pag.Byłam w zeszłym roku , jak juz pisałam, ale tylko na tygodniowym pobycie i jade w tym roku po 20-stym sierpnia na 2 tyg.Bardzo mi sie podobalo i wyspa i camping ....może gbyby jeszcze piasek byl na plazy to juz byłabym w 7 niebie, ale nie mozna miec wszystkiego...sam camping moze drogi ,ale naprawde spelnia oczekiwania .Moja córcia miała wtedy 2 latka i gdybym miala codziennie deptać kilometrami na plaże z jakiegos hotelu czy apartamentu z cała masą tobołów potrzebnych do plażowania z takim maluchem ,to pewnie bym przeklinała jak ..ok nie powiem jak.Tu miałam totalny komfort -blisko klimatyzowany domek przy samej plaży...wieczorami na tarasie ,tuż tuż morze -cieplutkie i przeźroczyste , nie ma tu jak mi wcześniej mówiono -jeżowców ,wiec siedzi się w wodzie prawie caly czas .Owszem trzeba miec buty-takie do wody , ale ciepła woda 20 parę stopni...to nie to co nasz Bałtyk,...brrr...zimny i wietrzysty,a często deszczowy...Wyspa Pag przecudna -najpierw sprawia wrażenie pustej ,niezamieszkałej i kamienistej ,potem stopniowo pokazuje swoje uroki.Teraz zabieramy rowery ,żeby przyjrzeć się wszystkiemu blizej, z okien samochodu niewiele widać ....to tyle -gorąco polecam... jeśli ktoś ma konkretne pytania chetnie odpowiem ....pozdrawiam
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Postnapisał(a) Ania W » 09.12.2008 00:18

Witaj hala mam do Ciebie kilka pytań. w sprawie campingu i mobile - homów :D. Powoli zaczynam planować kolejne wakacje, a ten camping bardzo mnie zainteresował. Czy mogłabyś skontaktować się ze mną przez gg, lub meila :?: Prosiłabym o zdjęcia, opinię i inne cenne wskazówki. :D
Serdecznie pozdrawiam. :papa:
A może ktoś z forumowiczów spędzał urlop na campingu Strasko i chciałby się ze mną podzielić opinią? Jak zwykle liczę na Was. :P
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107737
Dołączył(a): 10.09.2004

Postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.12.2008 00:37

Aniu - stronę kempingu pewnie znasz ,
ale jeśli nie , to tu ją masz

Jeśli interesują Cię bungalowy , to rezerwuj bezpośrednio u administracji kempingu z pominięciem biur mających je w swojej ofercie.
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Postnapisał(a) Ania W » 09.12.2008 00:52

Janusz Bajcer napisał(a):
Jeśli interesują Cię bungalowy , to rezerwuj bezpośrednio u administracji kempingu z pominięciem biur mających je w swojej ofercie.


Janusz serdecznie dzięki za poradę. :D Właśnie tak zastanawiałam się jak rezerwować, bo dziś przyszedł katalog vacansoleil. Przeglądam,trochę ceny odstraszają. Teraz zbieram info o tym campingu i raczej są pozytywne. Już na 90 % chciałabym tam pojechać. Myślałam o Zatonie , ale Strasko to chyba lepszy pomysł, równie dużo atrakcji dla dzieci i ponurkować można i mam nadzieję, że krajobrazami się nie zawiodę. :roll:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107737
Dołączył(a): 10.09.2004

Postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.12.2008 01:16

Z tego co wiem , jedziesz dość wcześnie , to ceny są jeszcze do "przełknięcia" , a nie od dziś wiadomo , że każde biuro musi zarobić.
W Zatonie byłem, na Straško nie , ale jaki kemping z tych dwóch wybierzesz , będzie dobry.
Jeśli jedziesz np. na dwa tygodnie , można spróbować wynająć bungalow  tydzień na jednym , tydzień na drugim.

Plaża Straško
Obrazek

Plaża Zaton
Obrazek
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Postnapisał(a) Tymona » 09.12.2008 19:53

Ha! Aniu - znowy się spotykamy w podobnym temacie :) :)


Janusz Bajcer napisał(a):Jeśli interesują Cię bungalowy , to rezerwuj bezpośrednio u administracji kempingu z pominięciem biur mających je w swojej ofercie.

Januszu - rezerwacja bezpośrednia - masz na myśli telefoniczną czy internetową?
(przepraszam za banalizm mojego pytania :oops: )
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107737
Dołączył(a): 10.09.2004

Postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.12.2008 20:03

Na stronie kampu jest do wypełnienia formularz rezerwacji on-line,
myślę, że można też próbować rezerwować telefonicznie.
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Postnapisał(a) Ania W » 09.12.2008 20:09

Janusz Bajcer napisał(a):Na stronie kampu jest do wypełnienia formularz rezerwacji on-line,
myślę, że można też próbować rezerwować telefonicznie.


Dziękuję Ci Janusz bardzo serdecznie za pomoc. Jeszcze tylko muszę przekonać domowników do mojego pomysła :wink:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Postnapisał(a) Tymona » 09.12.2008 20:09

Janusz Bajcer napisał(a):Na stronie kampu jest do wypełnienia formularz rezerwacji on-line,
myślę, że można też próbować rezerwować telefonicznie.

Dziekuję - co dwie możliwości, to nie jedna :wink: :)
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Postnapisał(a) Ania W » 09.12.2008 20:11

Tymona napisał(a):Ha! Aniu - znowy się spotykamy w podobnym temacie :) :)


Faktycznie ciągle sie spotykamy w podobnych tematach. :lol:
Po prostu mamy podobne gusta. 8O :wink:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Postnapisał(a) Tymona » 09.12.2008 20:11

anjas napisał(a): Jeszcze tylko muszę przekonać domowników do mojego pomysła :wink:

Aniu - polecam metodę na "zmęczenie materiału" - u mnie zadziałało :wink: :)
Ostatnio edytowano 09.12.2008 20:15 przez Tymona, łącznie edytowano 1 raz
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Postnapisał(a) Ania W » 09.12.2008 20:13

hahahaha, ale mnie rozbawiłaś :!: :lol:
Spróbuję tak zadziałać. :wink:
dorota19
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 12.06.2008

Postnapisał(a) dorota19 » 18.01.2009 21:42

Tymona napisał(a):
anjas napisał(a): Jeszcze tylko muszę przekonać domowników do mojego pomysła :wink:

Aniu - polecam metodę na "zmęczenie materiału" - u mnie zadziałało :wink: :)


Muszę dodać, że u Ani zmęczenie materiału też zadziało.... :lol: Jutro będzie wstępna rezerwacja :roll:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Postnapisał(a) Tymona » 18.01.2009 21:51

dorota19 napisał(a):
Tymona napisał(a):
anjas napisał(a): Jeszcze tylko muszę przekonać domowników do mojego pomysła :wink:

Aniu - polecam metodę na "zmęczenie materiału" - u mnie zadziałało :wink: :)


Muszę dodać, że u Ani zmęczenie materiału też zadziało.... :lol: Jutro będzie wstępna rezerwacja :roll:

Dorotko No to się cieszę, że byłam pomocna - mam tylko nadzieję, że mąż Ani nie wie, że to ja jej podsunęłam tę "szatańską metodę" (na marginesie - jak widać skuteczną :wink: :D)
pozdrawiam :papa:
dorota19
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 12.06.2008

Postnapisał(a) dorota19 » 18.01.2009 22:03

Tymonka... Ani mąż nie ma nic do gadania :) Zmęczenie materiału podziałało na mnie :D, bo to ja miałam największe obawy :wink:
Następna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
wyspa pag-strasko
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone