Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tucepi 11.08

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sybexgroup
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 17.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) sybexgroup » 10.08.2008 14:43

Hmmm... a jakie ceny apartamentów w tym sezonie dla 2 osób najlepiej z widokiem na morze i oczywiście z klimatyzacja. Oraz co z przejazdem przez SŁOWENIE ??? płacić te 35EUR czy lepiej ominąc ich autostrade.
miro.t
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 25.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro.t » 11.08.2008 11:59

ines napisał(a):Nie ma za co :D
Chorwacja to moja pasja, także zawsze jak mogę to staram się pomóc.
Południowa cześć Tucepi jest zdecydowanie ładniejsza :D



Witam, Ines chciałem cie zapytac o miejscowość Promajna, czy zdarzyło Ci sie ją odwiedzić? Pytam dlatego, że wybieram się z rodzinką za 10dni do Chorwacji i w sumie byłem zdecydowany na Promajne. Głównie z tego powodu, że sporo znajomych mi ja zachwalało. Jednak codzienne czytanie Twoich wypowiedzi na temat jak to pieknie jest w Tucepi zasiało w moje plany pewny zament i zastanawiam się czy tam nie pojechać.
Za wszelkie wskazówki dziękuję.
Pozdrav.
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 11.08.2008 13:38

Promajna-bylismy tam na chwilkę..bardzo miła, spokojna i ładna mieścinka..
Na pewno dla tych co lubią cisze i spokój..nie wiem w jakim terminie jedziecie, dla mnie we wrześniu już była za cicha, Tucepi w sam raz..
Jednak wiadomo każdy ma inny gust i oczekiwania :D 8O
Najlepiej się przekonać na miejscu, jeśli byście jechali w ciemno to żaden problem jedziecie tu i tu i wybieracie gdzie wam się bardziej podoba 8O :D
princess_lu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) princess_lu » 12.08.2008 09:15

Lubuszanin napisał(a):Caly ten budynek ma dwoch gospodarzy.Pokoje od strony morza sa drozsze o 10 euro od tych z widokiem na Biokovo.W polowie czerwca za apartament 4 osobowy na parterze zaplacilem 40 euro. Wiem, ze na 100% maja tam pokoje 2 osobowe z widokiem na Biokovo. Jesli zas chodzi o apartamenty 2 pokojowe, to nie wiem, trzeba zadzwonc i pytac. Gdyby co, to moge podac nr tel.


Witaj. Czy możesz podać namiary na ten apartament na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Wielkie dzięki
mtomala
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mtomala » 16.08.2008 20:33

ines, mam jeszcze dwa pytania:
1.czy w Tucepi można kupić świeże ryby?
2.co można zobaczyć w ramach jednodniowych wycieczek (samochodem lub promem)?
Pozdrawiam serdecznie..
korfu01
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 01.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) korfu01 » 17.08.2008 15:45

Lubuszanin

Caly ten budynek ma dwoch gospodarzy.Pokoje od strony morza sa drozsze o 10 euro od tych z widokiem na Biokovo.W polowie czerwca za apartament 4 osobowy na parterze zaplacilem 40 euro. Wiem, ze na 100% maja tam pokoje 2 osobowe z widokiem na Biokovo. Jesli zas chodzi o apartamenty 2 pokojowe, to nie wiem, trzeba zadzwonc i pytac. Gdyby co, to moge podac nr tel.


Prośba równiez o namiar na te apartamenty adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 17.08.2008 16:14

Chyba sie nic nie stanie jesli podam adres tutaj ;)?

Blazenka-Bozidar Simic
Tucep Kamena 30
21325 Tucepi
Tel/fax 00385(0)21/623 268.
http://www.tucepi.com.hr/simic/

Na prosbe forumowicza zamiescilem mapke z zaznaczonym apartamentem ( zolta strzalka ;) ).
Obrazek
aagaa
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 19.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) aagaa » 27.08.2008 09:23

mtomala napisał(a):Witaj ines,
przeglądam forum od jakiegoś czasu i widzę, że jesteś Tucepi-maniakiem :D , prawie wszędzie gdzie Tucepi - tam Ty... Przeczytałam wiele Twoich postów i wiele dzięki nim się dowiedziałam. Nie skłamię jeśli powiem, że to właśnie dzięki Twojemu entuzjazmowi zdecydowałam się właśnie na tą miejscowość przy planowaniu tegorocznego wyjazdu na riwierę makarską. Wyjeżdżamy 11 września w ciemno z dwójką dzieci (2 i 8 lat) i planujemy dojechać "na jeden raz", bez noclegu po drodze. W związku z tym będziemy na pewno zmęczeni rano podczas szukania apartamentów. Aby uniknąć niepotrzebnego tracenia czasu mam wielką prośbę do Ciebie.. Podaj proszę w której części Tucepi szukać apartamentu tak aby nie błądzić po całej miejscowości. Zależy nam oczywiście na tym aby morze było tuż obok (myślę, że we wrześniu nie będzie problemu). Może masz namiary na jakiś sympatyczny apartament. Pozdrawiam Cię serdecznie i czekam na wiadomość. Jestem pewna, że znowu pomożesz :D :D :D

Witaj
My również wyjeżdżamy do Tucepi 10 lub 11 września, 4 os. dorosłe 3 dzieci (5,3 lata i 11 mieś) z jakiego miasta wyruszacie i o jakiej porze może spotkamy się na trasie lub na miejscu. My wyjeżdżamy z Opola późnym popołudniem zeby jechać w nocy, też będziemy szukać kwater na miejscu.
Pozdrawiam. aga.
miru71
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 02.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miru71 » 01.09.2008 20:22

Witam.
Właśnie jesteśmy drugi dzień w Tucepi.

TU PODZIĘKOWANIA ZA WSKAZÓWKI DLA INES!!!
Zjechaliśmy do miasta dokładnie tym zjazdem który jest na zdjęciu. Dziesięc minut szukania i mamy piękny apartament przy samym morzu. Wolnych kwater jest po prostu mnóstwo!!!! Pogoda wspaniała, morze cieplutkie. I nawet nie ma wielkiego tłłoku. W czerwcu byliśmy w Baska Voda, i mimo że było to przed sezonem turystów było o wiele wiele więcej.
Wifi działa w marinie i można sobie klikac do woli.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 01.09.2008 20:54

miru71 napisał(a):Witam.
Właśnie jesteśmy drugi dzień w Tucepi.

TU PODZIĘKOWANIA ZA WSKAZÓWKI DLA INES!!!
Zjechaliśmy do miasta dokładnie tym zjazdem który jest na zdjęciu. Dziesięc minut szukania i mamy piękny apartament przy samym morzu. Wolnych kwater jest po prostu mnóstwo!!!! Pogoda wspaniała, morze cieplutkie. I nawet nie ma wielkiego tłłoku. W czerwcu byliśmy w Baska Voda, i mimo że było to przed sezonem turystów było o wiele wiele więcej.
Wifi działa w marinie i można sobie klikac do woli.




Na koleżankę Ines zawsze można liczyć. Ładna i uczynna podróżniczka :? . Pozdrawiam
mtomala
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mtomala » 01.09.2008 21:24

Witaj
My również wyjeżdżamy do Tucepi 10 lub 11 września, 4 os. dorosłe 3 dzieci (5,3 lata i 11 mieś) z jakiego miasta wyruszacie i o jakiej porze może spotkamy się na trasie lub na miejscu. My wyjeżdżamy z Opola późnym popołudniem zeby jechać w nocy, też będziemy szukać kwater na miejscu.
Pozdrawiam. aga.[/quote]

witaj aga, wyjeżdżamy dokładnie 11.09 (z woj.łódzkiego). Planujemy przyjazd do Tucepi przed południem następnego dnia. Jedziemy na noc - 3 os. dorosłe plus 2 dzieci. Może spotkamy się gdzieś na plaży.. Pozdrawiam.
mtomala
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mtomala » 01.09.2008 21:26

miru71 napisał(a):Witam.
Właśnie jesteśmy drugi dzień w Tucepi.

TU PODZIĘKOWANIA ZA WSKAZÓWKI DLA INES!!!
Zjechaliśmy do miasta dokładnie tym zjazdem który jest na zdjęciu. Dziesięc minut szukania i mamy piękny apartament przy samym morzu. Wolnych kwater jest po prostu mnóstwo!!!! Pogoda wspaniała, morze cieplutkie. I nawet nie ma wielkiego tłłoku. W czerwcu byliśmy w Baska Voda, i mimo że było to przed sezonem turystów było o wiele wiele więcej.
Wifi działa w marinie i można sobie klikac do woli.


Witam, będziemy w Tucepi za 10 dni - jeśli możesz to podaj orientacyjną cenę za apartament dla 3 os. + 2 dzieci. Będę wdzięczna za informację. Pozdrawiam.
aagaa
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 19.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) aagaa » 02.09.2008 14:54

mtomala napisał(a):Witaj
My również wyjeżdżamy do Tucepi 10 lub 11 września, 4 os. dorosłe 3 dzieci (5,3 lata i 11 mieś) z jakiego miasta wyruszacie i o jakiej porze może spotkamy się na trasie lub na miejscu. My wyjeżdżamy z Opola późnym popołudniem zeby jechać w nocy, też będziemy szukać kwater na miejscu.
Pozdrawiam. aga.
witaj aga, wyjeżdżamy dokładnie 11.09 (z woj.łódzkiego). Planujemy przyjazd do Tucepi przed południem następnego dnia. Jedziemy na noc - 3 os. dorosłe plus 2 dzieci. Może spotkamy się gdzieś na plaży.. Pozdrawiam.
[/quote]

My chyba wyjedziemy już 10 wrzesnia, nie mogę się doczekać choć mnie martwi prognoza pogody:
http://www.accuweather.com/world-foreca ... I&metric=1
mam nadzieję, że ta się nie sprawdzi. Na deptaku czy plaży napewno nie przeoczycie naszych dzieci :) moje jeszcze w wózeczku :)
pozdrawiam i może do zobaczenia w Tucepi :)
martabartek
Croentuzjasta
Posty: 122
Dołączył(a): 02.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) martabartek » 06.07.2009 16:16

MOŻE TO GŁUPIE PYTANIE, ALE CZY W TEJ VILLI JEST JAKIEŚ MIEJSCE DO ZAPARKOWANIA ;) I GRILOWANIA ? BO JAKOŚ NA ICH STRONCE DOSZUKAĆ SIĘ NIE MOGĘ

JESTEM NA ETAPIE WYBORU MIEJSCOWOSCI W KTÓREJ OSIĄDZIEMY WE WRZEŚNIU I ZASTANAWIAM SIĘ NAD TUCEPI WŁAŚNIE ;)

DOBRZE, ŻE PRZYNAJMNIEJ REGION MAMY WYBRANY :D
grigor
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 59
Dołączył(a): 15.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) grigor » 06.07.2009 20:38

nie ma to jak sie wykrzyczeć :? do woli :evil:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone