Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tucepi 11.08

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sybexgroup
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 17.06.2007
Tucepi 11.08

Nieprzeczytany postnapisał(a) sybexgroup » 07.08.2008 17:49

Witam wszystkich cro maniaków.

Planujemy z dziewczyną wyjazd do CRO 11.08 na 7dni.
Bedzie to nasza 2 wizyta , w ubiegłym roku byliśmy w Baska Voda ( koniec lipca - początek siernia ) podobało nam się bardzo. W tym roku po długim namyśle i setkach przeczytanych wątków padło na TUCEPI.
W związku z tym mam kilka pytań:

1) W jaki dzień najlepiej jechać do CRO my planujemy być w poniedziałek w godzinach rannych 8-10 ( w ubiegłym roku byliśmy we wtorek koło godziny 16 oczywiście jechaliśmy w ciemno mega problem ze znalezieńiem kwatery po długich poszukiwaniach pokoik z aneksem kuchennym klimatyzacją 17m2 200m od morza za 45 EURO )
Jakie ceny są w TUCEPI i kiedy najlepiej być na miejscu by móc trochę powybierać i powybrzydzać odnośnie noclegu :D

2) Jakie ceny są w Tucepi apartamentów w tym sezonie dla 2 osób ??
( ewentualnie jak ktoś ma jakieś sprawdzone namiary na apartamenty to chętnie skorzystamy)

3) Tucepi a Baska Voda - gdzie lepiej, oraz atrakcje turystyczne oraz sporty wodne w TUCEPI ...... ??

4) Może jedzie ktoś w tym samym terminie ??


Z góry dzieki za wszystkie odpowiedzi
Pozdrawiamy
Krzysiek i Kaja
dede
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 209
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dede » 08.08.2008 15:53

Witam. W Tucepi jesli chodzi o sporty wodne masz praktycznie wszystko, myślę, że w tym terminie ze znalezieniem ap. nie powinieneś miec problemów. Jak dla mnie miejscowośc super. :lol:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 08.08.2008 18:47

Witaj,
Jedziesz w szczycie sezonu więc nie ma co się dziwić, że możesz mieć problemy z kwaterami..na pewno coś znajdziesz, ale czy będziesz mógł powybrzydzać nie sadze :D...
Po 15 sierpnia robi się już luźniej..wtedy można już zacząć przebierać w kwaterkach.
Tucepi czy Baska V. kwatery były w bardzo podobnych cenach..zależy jakie warunki i jaka odległość do plaży..
Ja jestem bardziej za Tucepi 8O :D
mtomala
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mtomala » 08.08.2008 21:22

Witaj ines,
przeglądam forum od jakiegoś czasu i widzę, że jesteś Tucepi-maniakiem :D , prawie wszędzie gdzie Tucepi - tam Ty... Przeczytałam wiele Twoich postów i wiele dzięki nim się dowiedziałam. Nie skłamię jeśli powiem, że to właśnie dzięki Twojemu entuzjazmowi zdecydowałam się właśnie na tą miejscowość przy planowaniu tegorocznego wyjazdu na riwierę makarską. Wyjeżdżamy 11 września w ciemno z dwójką dzieci (2 i 8 lat) i planujemy dojechać "na jeden raz", bez noclegu po drodze. W związku z tym będziemy na pewno zmęczeni rano podczas szukania apartamentów. Aby uniknąć niepotrzebnego tracenia czasu mam wielką prośbę do Ciebie.. Podaj proszę w której części Tucepi szukać apartamentu tak aby nie błądzić po całej miejscowości. Zależy nam oczywiście na tym aby morze było tuż obok (myślę, że we wrześniu nie będzie problemu). Może masz namiary na jakiś sympatyczny apartament. Pozdrawiam Cię serdecznie i czekam na wiadomość. Jestem pewna, że znowu pomożesz :D :D :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 08.08.2008 21:27

mtomala napisał(a):Witaj ines,
przeglądam forum od jakiegoś czasu i widzę, że jesteś Tucepi-maniakiem :D , prawie wszędzie gdzie Tucepi - tam Ty... Przeczytałam wiele Twoich postów i wiele dzięki nim się dowiedziałam. Nie skłamię jeśli powiem, że to właśnie dzięki Twojemu entuzjazmowi zdecydowałam się właśnie na tą miejscowość przy planowaniu tegorocznego wyjazdu na riwierę makarską. Wyjeżdżamy 11 września w ciemno z dwójką dzieci (2 i 8 lat) i planujemy dojechać "na jeden raz", bez noclegu po drodze. W związku z tym będziemy na pewno zmęczeni rano podczas szukania apartamentów. Aby uniknąć niepotrzebnego tracenia czasu mam wielką prośbę do Ciebie.. Podaj proszę w której części Tucepi szukać apartamentu tak aby nie błądzić po całej miejscowości. Zależy nam oczywiście na tym aby morze było tuż obok (myślę, że we wrześniu nie będzie problemu). Może masz namiary na jakiś sympatyczny apartament. Pozdrawiam Cię serdecznie i czekam na wiadomość. Jestem pewna, że znowu pomożesz :D :D :D

Mam nadzieje , że ines jest jeszcze większą Pelješacomanką :):) mtomala, sam piszesz , że jedziesz z dzieciakami i , że będziesz zmęczony... Nie żal Ci dzieciaków i nie boisz sie , że stanie sie coś w skutek zmęczenia? Ludzie znają tyle niedrogich noclegów... Pozdrav.
mtomala
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mtomala » 08.08.2008 21:37

To jest nasz kolejny wyjazd na makarską w ten sposób - wyjazd na noc, dwóch kierowców. Nie mamy problemów z dziećmi podczas podróży. Jeśli będziemy chcieli możemy zatrzymać się gdziekolwiek - to jest jeden z plusów jazdy w ciemno we wrześniu. Nie jeżdżę "na siłę" i nie za wszelką cenę.. :roll: Moje poprzednie pytanie wynika z tego, że zawsze po kilkugodzinnej jeździe człowiek jest lekko podirytowany, a to nie pomaga w szukaniu noclegu.. Dzięki za troskę i serdecznie pozdrawiam.. :D [/list]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 08.08.2008 21:43

No jak na dwoje kierowców to inna inszość :)
Choć ja i tak wolałbym sie przespać w hotelu. :)
Pozdrav i udanych wakacji. Ja pierwszy raz od 10 lat - pas...
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 09.08.2008 00:15

Sławomir Wocial napisał(a):
mtomala napisał(a):Witaj ines,
przeglądam forum od jakiegoś czasu i widzę, że jesteś Tucepi-maniakiem :D , prawie wszędzie gdzie Tucepi - tam Ty... Przeczytałam wiele Twoich postów i wiele dzięki nim się dowiedziałam. Nie skłamię jeśli powiem, że to właśnie dzięki Twojemu entuzjazmowi zdecydowałam się właśnie na tą miejscowość przy planowaniu tegorocznego wyjazdu na riwierę makarską. Wyjeżdżamy 11 września w ciemno z dwójką dzieci (2 i 8 lat) i planujemy dojechać "na jeden raz", bez noclegu po drodze. W związku z tym będziemy na pewno zmęczeni rano podczas szukania apartamentów. Aby uniknąć niepotrzebnego tracenia czasu mam wielką prośbę do Ciebie.. Podaj proszę w której części Tucepi szukać apartamentu tak aby nie błądzić po całej miejscowości. Zależy nam oczywiście na tym aby morze było tuż obok (myślę, że we wrześniu nie będzie problemu). Może masz namiary na jakiś sympatyczny apartament. Pozdrawiam Cię serdecznie i czekam na wiadomość. Jestem pewna, że znowu pomożesz :D :D :D

Mam nadzieje , że ines jest jeszcze większą Pelješacomanką :):) mtomala, sam piszesz , że jedziesz z dzieciakami i , że będziesz zmęczony... Nie żal Ci dzieciaków i nie boisz sie , że stanie sie coś w skutek zmęczenia? Ludzie znają tyle niedrogich noclegów... Pozdrav.


Riwiera i Peljesac bardzo mi się podobają, nie wiem, które z nich piękniejsze..każde jest inne, ale tak samo niesamowite i piękne..szkoda by było jeśli Peljesac zmienił by się w miejsce pełen ludzi i gwaru..jednak chyba przerzucę się na zachwalanie tylko Peljesacu, bo za Riwierę już mi się zaczyna dostawać...ostatnio coraz bardziej 8O :? :?
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 09.08.2008 00:19

Sławomir Wocial napisał(a): Ja pierwszy raz od 10 lat - pas...


8O 8O 8O
Sławek i dasz radę :D :D
Nic to - pocieszymy Cię w Firleju :D :D :papa:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 09.08.2008 01:37

mtomala napisał(a):Witaj ines,
przeglądam forum od jakiegoś czasu i widzę, że jesteś Tucepi-maniakiem :D , prawie wszędzie gdzie Tucepi - tam Ty... Przeczytałam wiele Twoich postów i wiele dzięki nim się dowiedziałam. Nie skłamię jeśli powiem, że to właśnie dzięki Twojemu entuzjazmowi zdecydowałam się właśnie na tą miejscowość przy planowaniu tegorocznego wyjazdu na riwierę makarską. Wyjeżdżamy 11 września w ciemno z dwójką dzieci (2 i 8 lat) i planujemy dojechać "na jeden raz", bez noclegu po drodze. W związku z tym będziemy na pewno zmęczeni rano podczas szukania apartamentów. Aby uniknąć niepotrzebnego tracenia czasu mam wielką prośbę do Ciebie.. Podaj proszę w której części Tucepi szukać apartamentu tak aby nie błądzić po całej miejscowości. Zależy nam oczywiście na tym aby morze było tuż obok (myślę, że we wrześniu nie będzie problemu). Może masz namiary na jakiś sympatyczny apartament. Pozdrawiam Cię serdecznie i czekam na wiadomość. Jestem pewna, że znowu pomożesz :D :D :D



Witaj,
W tym terminie nie powinnaś mieć żadnych problemów ze znalezieniem ładnej kwaterki przy plaży..
Z tego co pamiętam to dobre miejsca z kwaterami zaczynało się ok.ulicy Podgradac numery10-20 zaraz był przystanek autobusowy(jakoś między tymi numerkami była taka mała uliczka-nie pamiętam nazwy, która szło sie do plaży, na końcu uliczki po prawej stronie zaczynała się ta główna promenada, puby, kafejki, po lewej było już pusto, tylko promenada i domki) stojąc w stronę morza bardzo ładne kwaterki nad sama plaza zaczynały się od tej uliczki w lewo..czyli port po prawej, a kwatery po lewej :)
Tucepi jest nieduże więc gdzie byś nie znalazła kwatery będziesz mieć blisko do morza :D

mapka , która może pomoże:
Na niebiesko zaznaczyłam zjazd z głównej ulicy (Podgradac) do plaży..właśnie tą uliczka X.
Po prawej zaczynały się kafejki, sklepy itd, po lewej cichsze miejsca na zakwaterowanie..
Mam nadzieję, że trochę pomogłam..Jesli masz jeszcze wątpliwości pytaj 8O :D
Obrazek
Tutaj na żółto właśnie ta według mnie najlepsza cześć..mapka pokazuje więcej miasteczka
Obrazek
Przy tych domkach jadąc od strony Makarskiej w prawo skręcało się w tą uliczkę, która właśnie prowadziła do plaży.
Obrazek
Obrazek
To ta uliczka
mtomala
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mtomala » 09.08.2008 20:26

Wielkie dzięki ines, właśnie o to mi chodziło... Jestem pod wrażeniem. Twoja pasja i zaangażowanie są niesamowite. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję. :papa:
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 09.08.2008 20:55

[quote="mtomala"]Wielkie dzięki ines, właśnie o to mi chodziło... Jestem pod wrażeniem. Twoja pasja i zaangażowanie są niesamowite. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję. :papa:[/quote]

Poludniowa czesc Tucepi polecam.Osobiscie bylem na ul. Kamena 30, apartament od morza dzielila tylko promenada.
mtomala
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mtomala » 09.08.2008 21:28

Poludniowa czesc Tucepi polecam.Osobiscie bylem na ul. Kamena 30, apartament od morza dzielila tylko promenada.[/quote]

oblookałam w na stronie.. no nieźle, dom prawie na plaży.. Czy jesteś w stanie podać orientacyjnie ile kosztuje doba w apartamencie? Interesuje mnie apartament dwupokojowy (mogą to być małe sypialnie, ale koniecznie dwie)..
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 09.08.2008 22:03

mtomala napisał(a):Wielkie dzięki ines, właśnie o to mi chodziło... Jestem pod wrażeniem. Twoja pasja i zaangażowanie są niesamowite. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję. :papa:


Nie ma za co :D
Chorwacja to moja pasja, także zawsze jak mogę to staram się pomóc.
Południowa cześć Tucepi jest zdecydowanie ładniejsza :D
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 09.08.2008 22:06

Caly ten budynek ma dwoch gospodarzy.Pokoje od strony morza sa drozsze o 10 euro od tych z widokiem na Biokovo.W polowie czerwca za apartament 4 osobowy na parterze zaplacilem 40 euro. Wiem, ze na 100% maja tam pokoje 2 osobowe z widokiem na Biokovo. Jesli zas chodzi o apartamenty 2 pokojowe, to nie wiem, trzeba zadzwonc i pytac. Gdyby co, to moge podac nr tel.
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone