Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Okolice Omisza

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andrzej7336
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 05.08.2008
Okolice Omisza

Postnapisał(a) andrzej7336 » 07.08.2008 07:57

Pierwszy raz jadę do Chorwacji .Czy ktoś może był w miejscowosci Pisak koło Omisza ? , jakie wrażenia ? dzięki
Użytkownik usunięty

Postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.08.2008 09:21

Na dzień dobry proponuje wpisać słowo "PISAK" w wyszukiwarke a na 100 % znajdziesz kilka postów na temat, który Cię interesuje
swiniakk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 129
Dołączył(a): 29.06.2005

Postnapisał(a) swiniakk » 09.08.2008 21:10

duce to jest super miejsce koło omisa !!!
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Postnapisał(a) Haweł » 09.08.2008 21:28

Nemra 3 km od Omisia,tez godna polecenia...
taurus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 698
Dołączył(a): 11.06.2008

Postnapisał(a) taurus » 09.08.2008 21:52

Haweł napisał(a):Nemra 3 km od Omisia,tez godna polecenia...


Witaj

Właśnie za tydzień wybieram się do Nemiry - czy mógłbyś podać jakieś info o tej miejscowości - w necie informacje są bardzo ogólnikowe - np. zjazd z głównej drogi , czy ulice miejscowości są dobrze oznakowane czy atakować właścicieli o plan dojazdu do apartamentu??
Czy plaża jest czysta?? Ewentualnie inne użyteczne informacje.

Pozdrawiam
muchador
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 07.01.2007

Postnapisał(a) muchador » 09.08.2008 21:59

taurus napisał(a):
Haweł napisał(a):Nemra 3 km od Omisia,tez godna polecenia...


Witaj

Właśnie za tydzień wybieram się do Nemiry - czy mógłbyś podać jakieś info o tej miejscowości - w necie informacje są bardzo ogólnikowe - np. zjazd z głównej drogi , czy ulice miejscowości są dobrze oznakowane czy atakować właścicieli o plan dojazdu do apartamentu??
Czy plaża jest czysta?? Ewentualnie inne użyteczne informacje.

Pozdrawiam


Nemira to willowa dzielnica z apartamentami, knajpkami oraz sklepami. Dla mnie osobiście niezbyt atrakcyjna z powodu hałasu i zatłoczenia, ale to tylko moje zdanie. Atrakcji poza plażą nie ma żadnych, na szczęście leży w pobliżu Omisza. Trafić tam bardzo łatwo - nie można się zgubić - za Omiszem według znaków trzeba skręcić w prawo i jechać w dół. Ulice oznaczone rzymskimi numerami- taka ciekawostka- więc na pewno się nie zgubisz.
taurus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 698
Dołączył(a): 11.06.2008

Postnapisał(a) taurus » 09.08.2008 22:13

muchador napisał(a):
Nemira to willowa dzielnica z apartamentami, knajpkami oraz sklepami. Dla mnie osobiście niezbyt atrakcyjna z powodu hałasu i zatłoczenia, ale to tylko moje zdanie. Atrakcji poza plażą nie ma żadnych, na szczęście leży w pobliżu Omisza. Trafić tam bardzo łatwo - nie można się zgubić - za Omiszem według znaków trzeba skręcić w prawo i jechać w dół. Ulice oznaczone rzymskimi numerami- taka ciekawostka- więc na pewno się nie zgubisz.


Dziękuje za informację.

Mam jeszcze jedno pytanie - piszesz, że ulice są oznaczone rzymskimi cyframi - czy to oznacza , że ulica na której mam apartament - Domovinskog rata 1 - to będzie ulica nr I??

Pozdrawiam
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Postnapisał(a) mkm » 09.08.2008 22:42

andrzej7336 napisał(a):Pierwszy raz jadę do Chorwacji .Czy ktoś może był w miejscowosci Pisak koło Omisza ? , jakie wrażenia ? dzięki


Dobry wybór :D Omiska riviera jest OK. O wiele spokojniej niż na makarskiej :D Możesz też szukać w Stanici , Lokva Rogoznica , Ruskamen , Marusici , Mimice a nawet w Breli , choć to już makarska :wink: :D
muchador
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 07.01.2007

Postnapisał(a) muchador » 09.08.2008 23:29

Tak do końca nie sprawdzałem.. :cry: myśmy mieli adres ulica X broj(numer)28, a nie chcę wprowadzać w błąd
andrzej7336
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 05.08.2008

Postnapisał(a) andrzej7336 » 10.08.2008 21:02

Dzięki za odpowiedzi na temat okolic Omisza . Pozdrawiam :papa:

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone