Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plat, Riviera Dubrovnik

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
magdaola
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 20.06.2008
Plat, Riviera Dubrovnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdaola » 21.06.2008 09:23

witajcie , wiem że tutaj zawsze się uzyska super wyczerpująca odpowiedz , byłabym wdzięczna gdybyście cosik skrobnęli w temacie , interesuje mnie przede wszystkim plaża , i odległosć do fajnych miejsc , gdzie można coś ciekawego zobaczyć . cena jest fajna . AAA i jeszcze mam jedno pytanie , mam dwoje dzieci jedno 9 lat i drugie 1,5 roku , jak myślicie czy zamawiając apartament 2+1 to może byc?? ja dam sobie radę , bo mały i tak z nami by spał w jednym łóżku ale czy właściciele nie uznają że ich oszukałam?? :? będę wdzięczna za odpowiedz :papa:
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2421
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 21.06.2008 11:25

Uwazam że wogóle ich nie oszukasz .Ja byłam w podobnej sytuacji(dziecko 1 rok i 3 miesiące),i tez miałam apartament 2 os,nic nie mieli przeciwko,za dziecko nie policzyli i w dodatku miałam dla córki łóżeczko-kojec do składania i wszyscy bylismy wyspani!!!!
To wszystko zależy na jakich gospodarzy trafisz-powodzenia i miłego wypoczynku!!!!!
:papa: :D :D :D :D
magdaola
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 20.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdaola » 21.06.2008 11:56

ancia wielkie dzieki za odpowiedz

nie bedę zakładać kilku wątków bo mnie wywalicie z forum :wink: mam jedno pytanie jeszcze :
jaką miejscowość polecacie na stałym lądzie , nie chcę być na wyspach , gdzie jest najładniej , nie jest drogo . jeszcze raz wszystkim dziękuję za odpowiedz :lol: czy Makarska czy Sibernik czy Dubrovnik :?: :?:
wojtek51
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 18.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek51 » 21.06.2008 12:04

Orebić - jest dużo na ten temat na forum.
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2421
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 21.06.2008 12:41

No oczywiście że Riwiera Makarska:Makarska,Tucepi,Podgora
:D :D :D :D
magdaola
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 20.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdaola » 21.06.2008 13:06

kochani co myslicie o tym?? cena niska , interesuje mnie 2+1 , no i są wolne terminy , ancia też najbardziej podoba mi sie Makarska , najważniejsze że nie jest się odciętym od stałego lądu bo mam w planach wielkie zwiedzanie :lol: :lol:
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2421
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 21.06.2008 13:13

magdaola-to co masz juz cos zarezerwowane?
magdaola
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 20.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdaola » 21.06.2008 13:40

no własnie dziś czas zarezerwować :lol: jak myslisz ancia jest tak naprawdę tam??? jejku to wszystko w necie ładnie wygląda :? czy jechać w ciemno?? znajdę coś?? trochę się cykam bo jadę z dziecmi :roll:
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2421
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 21.06.2008 13:47

Ja w tym roku zarezerwowałam w Makarskiej apartament za 30 euro(doba).Jedziemy koniec sierpnia na 14 dni.Tutaj znalazłam to miejsce:
http://www.makarska-riviera.com
a tutaj szukałam czegoś w Tucepi:
http://www.tucepi.com/privatni/index.html
W tym roku pierwszy raz zaklepywałam miejsce bo jak dotąd jeżdziliśmy w ciemno i nie było problemu.
:D :D :D
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 21.06.2008 15:37

Witaj, tu podobne watki:)
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=192 ... ght=tucepi
ten powinien Cię zainteresować szczególnie :)

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=194 ... ght=tucepi
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=195 ... ght=tucepi
Ja polecam jak zwykle :D Riwierę Makarska(Tucepi, Igrane,Brela, jednak sama Makarska nie)lub plw.Peljesac np.Orebic:)

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone