Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Makarska?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Urban
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 16.06.2008
Makarska?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Urban » 17.06.2008 01:06

Witam :)

Nazywam sie Łukasz dopiero co znalazłem to forum, ale bardzo mi się tu podoba ponieważ ludzie sobie pomagają. Otóż wybieram się z rodzicami 1 raz w życiu do Chorwacji około połowy sierpnia do początku września na 10 dni. Dużo słyszeliśmy o miejscowościach w okolicach Dubrovnika, jednak znajomy polecał nam miejscowość Makarska. Podobno im dalej na południe od Dubrovnika to pogoda ładniejsza. Czy jest duży problem żeby znaleźć apartament w rejonach Makarskiej na 3 osoby z 2 łożkami? No i żeby ceny były niezbyt wygórowane. Byłbym wdzięczny za wszelkie linki do jakiś naprawde dobrych stron z apartamentami z tego rejonu. Nie chciał bym trafić na strone jakiś oszustów, wiadomo zawsze to strach jechać 1 raz. Oczywiście nie jesteśmy w 100% zdecydowani na Makarska, interesuje nas przedewszystkim to, żeby fajnie i miło spędzic wakacyjny wyjazd.

Pozdrawiam z góry dziękuje za pomoc.
Łukasz
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 17.06.2008 01:24

Witaj,
Wystarczy poszukać o Makarskiej i okolicach było już tu wiele postów..
Dla sprostowania między Dubrownikiem, a Riwiera jest ok.200km odległości.
Pogoda jest bardzo ładna i zazwyczaj nie ma dużych różnic temperatur w okresie letnim między północą, a południem.
Apartamenty bez problemu można znaleźć; zarezerwować lub jechać w ciemno.
Riwiera Makarska(Tucepi,Brela,Podgora) TAK, sama Makarska NIE :)
Choc jeśli ktoś lubi gwar, dużo ludzi i nie zależy mu na bliskości plaży to Makarska jest akurat :)

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=184 ... t=makarska
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=194 ... t=makarska
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=183 ... t=makarska

itd:)

Riwiera Makarska( Tucepi, Brela)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
coti
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 18.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) coti » 18.06.2008 11:05

Ines to ostatnie zdjęcie to Tucepi czy Brela??
pozdrawiam maciek
magdaola
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 20.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdaola » 20.06.2008 15:43

to ostatnie zdjęcje po prostu bajka , też jestem ciekawa gdzie to jest :coool:
sirboreli
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 09.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) sirboreli » 28.06.2008 22:49

jak sie przyjże to Brela zdecydowanie :) mam pytano na marginesie nie związane za bardzo z tematem - czy miedzy brela - makarską i tucepi kursuje jakies busiki pozna nocką tak żeby wybrać sie na imprezowanie nocne w makarskiej i wrócić powiedzmy koło jakiej 2 w nocy??


ktoś wie i c zy ktos korzystał z takiej komunikacji??
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2422
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 29.06.2008 07:48

Myslę że tutaj napewno wybierzesz coś dla siebie.....
forum/viewtopic.php?t=17804
Pozdrawiam!
:D :D :D :D :D
fledgling
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fledgling » 14.07.2008 23:09

Witam.
Jestem tu nowa, ale może pomogę:)
Jestem teraz w Makarskiej :D i jest jak dla mnie super. Dodam że nie lubię tłumów, ale w porównaniu z zeszłorocznymi wczasami nad Bałtykiem w Rewalu to jest tu luz :wink:
Owszem, wieczorami po wszelakich dreptakach przewija się mnóstwo osób, ale jeśli chce się iść na plażę to wystarczy wyjść ok.9.30 i jest full miejsca :lol:
Ja osobiście polecam, mogę podrzucić też numer tel. do kolesia który ma pokoje (nie ma gwaracji że będą wolne miejsca ale miejsce sprawdzone).

pozdrav
[/img]
porto
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 256
Dołączył(a): 30.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) porto » 15.07.2008 11:40

fledgling napisał(a):Witam.
Jestem tu nowa, ale może pomogę:)
Jestem teraz w Makarskiej :D i jest jak dla mnie super. Dodam że nie lubię tłumów, ale w porównaniu z zeszłorocznymi wczasami nad Bałtykiem w Rewalu to jest tu luz :wink:
Owszem, wieczorami po wszelakich dreptakach przewija się mnóstwo osób, ale jeśli chce się iść na plażę to wystarczy wyjść ok.9.30 i jest full miejsca :lol:
Ja osobiście polecam, mogę podrzucić też numer tel. do kolesia który ma pokoje (nie ma gwaracji że będą wolne miejsca ale miejsce sprawdzone).

pozdrav
[/img]


Witam.

Wybieramy się po 20.07. w ciemno w okolice Makarskiej. Pokoje o których piszesz w jakiej są cenie od osoby, są z łazienkami ? Daleko jest do morza ? Wrzuć numer, może się przyda jeśli nic nie znajdziemy.

Pozdrawiam. Miłego wypoczynku. :wink: :wink: :wink:
janio13
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 08.07.2008
wyjazd w ciemno na Makarską

Nieprzeczytany postnapisał(a) janio13 » 16.07.2008 20:44

witam My tez planujemy wyjazd okolo 20.07 na Makarską wiec jak mozesz dać ten nr. tel ? to moze być przydatny jedziemy w ciemno z Rzeszowa mozemy sie przyłaczyc do wspolnej podrozy Janusz :P :P :wink:
janio13
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 08.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) janio13 » 16.07.2008 20:47

pozdrawiam i sympatycznego wypoczynku a Ty skąd jedziesz?? :P
gieneksz
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) gieneksz » 18.07.2008 07:45

Witam ! TeZ jadę w tamte okolice 20.07 z rana o godz. 5.00 wyjazd z Suwałk . Jadę z kolegą no i zabieramy jeszcze nasze "drzewa do lasu" :lol: Jedziemy pierwszy raz "w ciemno" jak chcecie możemy gdzieś na trasie sie spotkać i lecieć razem. mój GG 5041840
Crokuski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 09.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crokuski » 18.07.2008 08:22

A ja nieśmiało tylko dodam, że dużo podstawowych informacji o Makarskiej znajdziecie tu:
forum/viewtopic.php?t=19403
:-)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone