Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podróż poślubna

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rosiel
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.04.2008
Podróż poślubna

Nieprzeczytany postnapisał(a) rosiel » 14.04.2008 10:22

Witam i proszę Was o pomoc w wyborze miejsca w Chorwacji na podróż poślubną.
Nigdy nie byłem w Chorwacji i proszę o polecenie miejscowości, gdzie możnaby spędzić podróż poślubną tzn takiej z malowniczą plażą, romantyczną itp.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 14.04.2008 10:51

Ja polecam wyspy (zwłaszcza małe i daleko od lądu): Lastovo, Vis, ewentualnie Mljet. Na lądzie trudno znaleźć niezatłoczone miejsce (jeśli mówimy o sezonie), a na wyspach znacznie łatwiej o odrobinę spokoju i romatyczną atmosferę...
Pozdrawiam i składam najlepsze życzenia :D
darius
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 21.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) darius » 14.04.2008 12:12

Witam,
Zgadzam sie z Kasią w pełni. Jeżeli jedziecie w sezonie i oczekujecie spokoju to tylko wyspy a jeżeli poza (czerwiec, wrzesień) to np. Tucepi obok Makarskiej. Ja tam byłem w czerwcu w podróży poślubnej i bardzo byłem zadowolony.
Pozdrawiam
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3661
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 14.04.2008 12:46

Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 14.04.2008 12:54

mirko napisał(a):Polecam wyspe N.P. Brijuni.
http://www.brijuni.hr/en/Home.aspx?Page/ID=1

:papa:

Pięknie, ale ceny powalają niestety....
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3661
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 14.04.2008 13:06

Przeciez,
Pierwsza, podroz poslubna tylko raz w zyciu :roll:
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 14.04.2008 20:32

Sam stoję przed podobnym wyborem......na szczęście to dopiero przyszły rok :wink: lubię jednak mieć wszystko dobrze zaplanowane, przeczytałem juz chyba cały internet :D ......jak na tą chwilę skłaniam się ku Santorini.....
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 15.04.2008 13:58

Juz kiedys komus w podobnej sytuacji proponowalem wyspe Lopud, do pobliskiego Dubrovnika kawalek a w jednym i drugim miejscu wyjatkowo romantycznie. http://www.lopud.eu/lopud/basis-p.htm
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 15.04.2008 21:07

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Ja polecam wyspy (zwłaszcza małe i daleko od lądu): Lastovo, Vis, ewentualnie Mljet. Na lądzie trudno znaleźć niezatłoczone miejsce (jeśli mówimy o sezonie), a na wyspach znacznie łatwiej o odrobinę spokoju i romatyczną atmosferę...
Pozdrawiam i składam najlepsze życzenia :D


No i właściwie , ta prawdziwa Dalmacja jest tylko na wyspach :wink: :D
Pozdrav.
bibinjka
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 20.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bibinjka » 20.04.2008 21:02

Ja na podróż poślubną planuję Bibinje :) Z sentymentu. Poza tym jest to mała miejscowość i niezła baza wypadowa na wycieczki. Mój mężczyzna nigdy nie bł w Chorwacji, więc nie ma, że tylko leżenie czy coś :P

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone