Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

prośba - kwatera i informacje o pakostane

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andy46
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 10.02.2008
prośba - kwatera i informacje o pakostane

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy46 » 10.02.2008 22:35

Witajcie bywalcy Cro :)
Wybieram się całą rodziną (4osoby=2+2córki-nastolatki) do CHorwacji pierwszy raz-chcę pobyć tydzień czasu w Pakostane.
Bardzo proszę o info o miejscowości, może plan miejsc., namiary na jakiś fajny i niedrogi apartament.Jedziemy na poczatku lipca.Dzięki za pomoc.
Ewentualne namiary na noclegi proszę na adres: ami3op.pl. Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 10.02.2008 22:55 przez andy46, łącznie edytowano 2 razy
andy46
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 10.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy46 » 10.02.2008 22:39

Jeszcze raz :) .
Mój mail to oczywiscie adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Gdzieś mi poprzednio wcięło wredną małpę :)
I baaaardzo proszę o wszelkie info o Pakostane.
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 10.02.2008 23:03

forum/viewtopic.php?t=17588&highlight=

Tutaj opisałem trochę pobyt w Pakostane we wrześniu 2007.
Apartament miałem wspaniały, nie podam adresu--jest wynajmowany od ok 10 czerwca do 10 września młodzieży czeskiej.
Ew pytaj o konkrety.
andy46
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 10.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy46 » 10.02.2008 23:51

Dzięki Maćku za opis pobytu - trochę "blefowałeś" mówiąc,że nie potrafisz-jest extra, a zdjęcia wspaniałe. Czy mógłbyś podać mi - przeslać mailem -namiary na apartament. Chyba, że w lipcu jest on całkowicie niedostępny.
A może znasz inne?
Jak Ci się podobało samo Pakostane? Rodzaj plaży? My jedziemy w lipcu- to pewnie będzie "troszkę" większy tłok niż na Twoich zdjęciach?
Planujemy troszkę poplażować i pozwiedzać-myślę o Zadarze, Paklenicy, Krka, Kornati,..
Masz może, albo wiesz gdzie zdobyć plan miejscowości Pakostane?
Jeszcze raz dzięki....
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 11.02.2008 10:57

Plan Pakostane--w miasteczku jest kilka agencji turystycznych, w lipcu powinieneś dostać niezbędne materiały. We wrześniu różnie z tym bywało.
Namiary--tak jak pisałem, cały dom wynajmują na 90 dni licealistom czeskim. Apartament znalazłem "w ciemno", jest ich naprawdę sporo, nie powinno być problemu ze znalezieniem odpowiedniego.
Plaże--głównie żwirkowe, na campie też kamieniste, niektóre lekko zacienione, np ostatnia plaża, w kierunku północnym, barki. Często w tej okolicy bywaliśmy, widziałem tam sporo ludzi z małymi dziećmi, czyli jest odpowiednie wejście.
Wg nas, Pakostane jest dobrym miejscem i do plażowania, i do zwiedzania okolicznych miasteczek, i do podziwiania cudów natury. Dobre miejsce na wycieczki rowerowe (jeśli kondycja pozwala) , dobre miejsce na kilometrowe spacery.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 11.02.2008 19:01

Do Pakostane możesz jechać w ciemno pod warunkiem, że nie przyjedziesz w sobotę po 18-ej..... :lol: :lol: :lol:
Bedziesz mial problem, aby dotrzeć do kościołka i ryneczku, wokół ktorego odbywa się życie nie tylko nocne. Znajdziesz tam ze dwie agencję jak i apartmani po drodze. Pytanie, ile chcesz zapłacić za kwaterkę. 40-80 bez problemu. Mieścina jest the best.
Na maila wyśle Ci parę fotek, tylko nie pokazuj mego maila publicznie, gdyż wtedy od spamu nie można sie opędzić!!!!!!!
andy46
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 10.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy46 » 11.02.2008 21:36

Dzięki Fux za info i....czekam niecierpliwie na fotki.
Pozdrawiam.
andy46
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 10.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy46 » 11.02.2008 21:55

Nie chcemy być w centrum życia "nie tylko nocnego" :)
Myślalem,że to raczej mała mieścina i dlatego taką wybraliśmy-żeby być "bliżej natury".
Ale z tego co piszecie, uniknięcie tłoku raczej malo prawdopodobne.
Choć może w początku lipca nie będzie tak żle?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 11.02.2008 23:12

andy46 napisał(a):Nie chcemy być w centrum życia "nie tylko nocnego" :)
Myślalem,że to raczej mała mieścina i dlatego taką wybraliśmy-żeby być "bliżej natury".
Ale z tego co piszecie, uniknięcie tłoku raczej malo prawdopodobne.
Choć może w początku lipca nie będzie tak żle?

Międzyzdroje ani wrocławski czy krakowski rynek to nie jest.... :twisted:
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 12.02.2008 13:41

Mieścina nie jest duża, większość atrakcji skupiona w centrum, wystarczy więc wynająć mieszkanie trochę na uboczu i jest OK. Mieszkasz w ciszy, a do rozrywek masz kilka minut.
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 12.02.2008 14:38

Pakostane to ładna, mała miejscowość. Byliśmy tam ponad tydzień w połowie września 2002 roku. Mieszkaliśmy w apartamencie , obok był przydomowy kemping , 80 m od plaży. Adresu nie mam, gdzieś go posiałem. W Pakostane jest port z którego wypływają statki na całodniową wycieczkę na wyspy Kornati.

W Pakostane warto się zatrzymać :!:
andy46
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 10.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy46 » 14.02.2008 21:00

Dzieki za info. Poproszę może o jakieś zdjęcia, wrażenia z pobytu właśnie w Pakostane. Miło byłoby też aby ktoś napisał co jest godnego i ciekawego w okolicy do zwiedzenia. Poza plażowaniem (to głownie córki :) ) , chcemy też troszkę aktywnie "poodpoczywać".
Czy na zwiedzanie zbytkow i cudów natury w okolicy nie będzie w lipcu za gorąco? Proszę o wszelkie informacje- jedziemy do Chorwacji pierwszy raz :) .
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 14.02.2008 21:11

andy46 napisał(a):Dzieki za info. Poproszę może o jakieś zdjęcia, wrażenia z pobytu właśnie w Pakostane. Miło byłoby też aby ktoś napisał co jest godnego i ciekawego w okolicy do zwiedzenia. Poza plażowaniem (to głownie córki :) ) , chcemy też troszkę aktywnie "poodpoczywać".
Czy na zwiedzanie zbytkow i cudów natury w okolicy nie będzie w lipcu za gorąco? Proszę o wszelkie informacje- jedziemy do Chorwacji pierwszy raz :) .

Sibenik, zadar, Kornati, Plitvice, Paklenica, Krka szeroko rozumiane, Split. Starczy?
:mrgreen:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.02.2008 22:53

andy46 napisał(a):Witajcie bywalcy Cro :) Wybieram się całą rodziną (4osoby=2+2córki-nastolatki) do CHorwacji


Na pierwszy raz pobyt w zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link to bardzo dobry wybór, tylko czemu taka krótko.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ostatnio edytowano 14.02.2008 23:07 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 2 razy
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.02.2008 22:54

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
prośba - kwatera i informacje o pakostane
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone