Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hotel Neptun w Tucepi - weekend majowy 2008

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pawelkce
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.12.2007
Hotel Neptun w Tucepi - weekend majowy 2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelkce » 15.12.2007 12:28

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Na przełomie kwietnia i maja
wybieramy się w kilka rodzin do Tucepi. Będziemy w mieszkać hotelu Neptun. Czy ktoś był w tym hotelu i może podzielić się wrażeniami - jak hotel? - jak okolica?
Pozdrawiam
Paweł
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 15.12.2007 14:05

Buber był. Opisał swoje wrażenia w relacji z wakacji. Wpisz w wyszukiwarkę forumową "hotel neptun" i zaznacz, żeby znalazła wszystkie słowa. No.
mayorbien
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 18.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mayorbien » 15.12.2007 17:54

W samym hotelu nie byłem ale z zewnątrz wygląda spoko i myślę że w środku tez jest fajny standard.
Jeżeli chodzi o okolice to sa to moje ulubione okolice w cro, więc jest super.

Sam hotel jest przy samym morzu :-)
pawelkce
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelkce » 16.12.2007 13:37

Dzięki :D Teraz już jestem pewien, że będzie miodzio :)
Pozdrawiam
Pawel
Artur.W
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 25.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur.W » 25.12.2007 09:44

Witam
Ja też na przełomie kwietnia i maja 2008 wybieram się do Tucepi (Hotel Neptun) :D.
W tym roku byliśmy też w tym hotelu (apartamentach)
Hotel jest ok.
Jedzenie bardzo dobre, kuchnia europejska.
Basen bardzo duży i dość ciepły, można też wykąpać się w morzu - jest cieplejsze niż Bałtyk w lecie. :D
Okolica bardzo piękna - góry do 1700m.n.p.m - można wyjechać samochodem.
My jedziemy w 7 osób - w tym 3 dzieci. A was ile będzie?
pawelkce
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelkce » 26.12.2007 17:06

Nas będzie minimum 10 dużych + stado małych - liczba ta może drastycznie się zwiększyć, bo chętnych było duuużo więcej, tylko cena wzrosła i nie wiem czy się zdecydują. Fajnie, że Was też trochę to w piłkę pokopiemy i barki im opróżnimy, heh...
Pozdr.
Paweł
Artur.W
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 25.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur.W » 26.12.2007 20:58

No to będzie tam niezła gromadka z Polski w 2007 byliśmy sami.
Z jakiego biura macie rezerwację?
Dlaczego cena wzrosła? :( :(
My mamy rezerwację z Niemieckiego katalogu Terra reisen , grupa World of TUI (pośrednik z Czech. :D ) i płacimy taniej niż rok temu to znaczy w 2007.

1. 1850 zł. za apartament 5 osób (2 dorosłych + 3 dzieci gratis do 14 roku)
2. 1500 zł za apartament 2 osobowy.
Oczywiście All inclusive.

W piłkę możemy zagrać , ale nas jest dwóch facetów.
Prędzej zagramy w tenisa (debla)

Pozdrawiam.
pawelkce
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelkce » 27.12.2007 13:02

Heh, w tenisa nie bardzo ... :( Ale coś wymyślimy. My płaciliśmy w TUI 1680 za 2 + 2 w apartamencie dwupokojowym (all incl.). Od zeszłej środy cena wzrosła do 2140 bodajże. Właścicielka biura ma coś jeszcze podziałać i jak da radę to po starej cenie bedzie jeszcze miała miejsca. Ale to już nie mój problem, tylko tych co się za długo zastanawiali.
Pozdr.
Paweł
Artur.W
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 25.12.2007
Hotel Neptun

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur.W » 25.03.2008 21:10

Witam
Już za miesiąc jedziemy na wczasy :D
Jak dużą grupą jedziecie?
Macie już wybraną trasę dojazdu?
Kuny kupujecie w Polsce czy wymiana w Chorwacji Euro.

Pozdrawiam
Artur
pawelkce
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelkce » 25.03.2008 22:32

Witam, jedzie nas minimum 6 małżeństw z dzieciakami (może będzie więcej, ale nie mam z tą resztą kontaktu, więc nie wiem czy zapłacili. Trasa: Katowice - Brno - Wiedeń - Maribor - Tucepi :-) Każdy jedzie sam, spotykamy się na miejscu.
Kuny kupimy trochę w PL (na autostrady i paliwo), resztę w Euro biorę - najwyżej na miejscu wymienię.
Do zobaczenia na miejscu przy chłodnym Karlovacko :twisted:
Pozdrawiam
Paweł
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 25.03.2008 23:01

pawelkce napisał(a):Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Na przełomie kwietnia i maja
wybieramy się w kilka rodzin do Tucepi. Będziemy w mieszkać hotelu Neptun. Czy ktoś był w tym hotelu i może podzielić się wrażeniami - jak hotel? - jak okolica?
Pozdrawiam
Paweł


Byłem w Neptunie 2 razy- wszystko było okay,pięknie położony,przepiekna okolica,dobre jedzenie i wyszynk przy basenie a przede wszystkim super dla dzieci i bezpiecznie.
Jesli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem.

Życzę przyjemnej zabawy i odpoczynku :D :lol:

pzdr :lol:
RAV28
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 16.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) RAV28 » 26.03.2008 02:28

Wtam, byłem w wakacje 2007 z dziećmi, ogólnie było super (baseny, plaża - szczególnie ta zatoka na prawo za opuszczonym hotelem, kierunek makarska, koniecznie park biokovo, nad hotelem - g. św. jura 1700pare metrów, a absolutne min to droga w kierunku mostaru i oczywiście sam mostar - polecam (po drodze sanktuarium) . Więcej informacji dzwoń 601997399.
Pozdrawiam RAV
pawelkce
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.12.2007
To już jutro :-D

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelkce » 25.04.2008 20:55

Bardzo wszystkim dziękuję za informacje i pomoc. Najfajniejsze jest to, że jutro wieczorkiem wyjeżdżamy !!!!
Pozdr.
Paweł

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Hotel Neptun w Tucepi - weekend majowy 2008
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone