Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wróciłam z Isrii dokładnie miejscowośc Porec...

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agulek92
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 30.07.2007
Wróciłam z Isrii dokładnie miejscowośc Porec...

Postnapisał(a) agulek92 » 30.07.2007 16:33

witam , własnie wróciłam z Cro z Isrii a dokładniej z miejscowosci Porec ..apartamenty Lanterna
jezeli ktośc chce sie czegos dowiedziec o tym miejscu lub o Puli, Postojnej , Porecu ...to sluze pomoca :)

pozdawiam wszystkich
Arteg
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 22.07.2007

Postnapisał(a) Arteg » 30.07.2007 18:59

Z nieba mi spadasz! Jedziemy tam w czwartek lub w piątek - pierwszy raz wogóle do CRO. Mam kilka pytań. Gdzie konkretnie szukać noclegów (nie mamy rezerwacji). Lepiej dojechać tam rano czy popołudniu - kiedy łatwiej znaleźć dobre miejsce. Czy wogóle jest szansa na znalezienie czegoś sensownego w tym roku jadąc w ciemno w sierpniu? Czy przy Porec są plaże piaszczyste/żwirkowe? Jaki przedział wiekowy turystów? Dużo Polaków?

Mam nadzieję, że nie zasypałem cie tymi pytaniami za bardzo. Liczę na informacje z pierwszej ręki.
agulek92
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 30.07.2007
:)

Postnapisał(a) agulek92 » 01.08.2007 10:13

Arteg napisał(a):Z nieba mi spadasz! Jedziemy tam w czwartek lub w piątek - pierwszy raz wogóle do CRO. Mam kilka pytań. Gdzie konkretnie szukać noclegów (nie mamy rezerwacji). Lepiej dojechać tam rano czy popołudniu - kiedy łatwiej znaleźć dobre miejsce. Czy wogóle jest szansa na znalezienie czegoś sensownego w tym roku jadąc w ciemno w sierpniu? Czy przy Porec są plaże piaszczyste/żwirkowe? Jaki przedział wiekowy turystów? Dużo Polaków?

Mam nadzieję, że nie zasypałem cie tymi pytaniami za bardzo. Liczę na informacje z pierwszej ręki.


Witam, fajnie ,ze jedziecie ...ja najchetniej to bym tam wrocila jeszcze raz :) bylo super ....co do noclegow to w okolicach Porecza , Nowigradu, Umagu ...jest wiele miejsc noclegowych ,sa tam pola namiotowe, campingi, osrodki i prawie na kazdym plocie informacja o pokojach do wynajecia ....w samym Poreczu i przy wjeżdzie na droge do apartamentow i campinku Lanterna jest informacja turystyczna i oferta miejsc noclegowych (duze napisy ) wiec na pewno znajdziecie ..tam Wam pomoga :) ludzie sa tam bardzo zyczliwi i pomocni no i bardzo lubia Polakow ...:) ...wiadomo,ze dojechac lepej rano bo macie caly dzien na znalezienie czegos sensownego na nocleg :) mysle ,ze w ciemno mozna tam jechac spokojnie ...chociaz ja nigdy raczej tak nie robilam..zawsze sobie cos rezerwowalam wczesniej ....
co do plaz ....to tam gdzie bylam ...było wszystkiego po trochu :) kazdy znajdzie cos dla siebie :) my akurat mielismy najblizej plaze skalista ..ale idac wybrzezem byl i zwirek i kamyki bylu i plyty byly......napewno cos znajdziecie
co do Polakow ...to nie bylo ich tak wielu ..owszem sa ale mniej niz w zeszlym roku w Dalmacji ....
przedzial wiekowy ....hihi od maluszkow do staruszkow :) najwiecej Niemcow, Wlochow, Holendrow ...mniej Slowakow, Wegrow, Slowencow .....
spokojnie mozecie mowic po polsku ( nawet wskazane jest mowienie po polsku ...tak jak juz wczesniej napisalam Chorwaci lubia Polakow ) ....i MUSICIE SIE TARGOWAC NA KAZDYM KROKU !!!!! oni sa do tego przyzwyczajeni i lubia to :) a Polakom daja specjalne ceny :)
mysle ,ze napisalam to co chcieliscie wiedziec ...jezeli macie jeszcze jakies pytania to pisz :)
pozdrowienia i powodzenia :) ...a ja mialam cudna pogode od 45 do 39 stopni i jeden dzien chlodnniejszy .....
a i jeszcze Porecz jest swietna baza wypadowa do wycieczek ...np. Pula, Postojna,Wenecja no i koniecznie Fish Picnic ......(rejs statkiem z atrakcjami )
jeszcze raz wszystkiego naj......i polecam sie na przyszlosc :)

Agnieszka
:lol:
elboybat
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 22.12.2004
Wielkie dzięki

Postnapisał(a) elboybat » 01.08.2007 14:08

Droga Agnieszko,no z nieba mi spadł ten twój opis PORECZA, tez tam jade a mój zapał ostudzili wczoraj znajomi podczas imprezki( ze nie ładne plaze itd )
Jade w ciemno i dzieki za informacje odnośnie tych kwater.
Napsiz moze jaka cena , ile płaciłas za nocleg w Euro.
Pozdrawiam
Marek
agulek92
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 30.07.2007
porecz

Postnapisał(a) agulek92 » 02.08.2007 17:06

Czesc...palze nie sa takie złe ...w okolicy Lanterny -jak juz pisalam sa rozne plaze a w okolicach Zielonej Laguny np hotel Galeb ...plaze sa super i ogolnie dostepne dla wszystkich gosci :) jadac od Porecza w kierunku Puli ..zaraz za Zielona Laguna wlasnie w Funtanie jest fajne pole namiotowe i camping.....
co do platnosci to znajomi placili 62 EUR za 3 osoby za noc ...wiecej cen nie znam :(

zycze udanego wypoczynku :) jezeli sa dzieci to tez beda mialy fajnie -w okolicy mozna naprawde poszalec na skuterach, gokardach , lotniach, nartach wodnych ( oczywiscie wszyscy moga szalec ) :)
pozdrawiam

Agnieszka
A*M*E*L*K*A
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 17.01.2008

Postnapisał(a) A*M*E*L*K*A » 21.01.2008 23:11

wybieram się od 16 czerca do PORECZA -możecie opisąc jak tam jest
-może jakieś fotki :lol: :lol:
Użytkownik usunięty

Postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.01.2008 23:25

A*M*E*L*K*A napisał(a):wybieram się od 16 czerca do PORECZA -możecie opisąc jak tam jest
-może jakieś fotki :lol: :lol:

np. TU jest coś na interesujący Cię temat.
A wiecej znajdziesz w wyszukiwarce bo w ub. roku było kilka postów o Porecu i okolicach.
:papa:
wojtek.
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 10.04.2007

Postnapisał(a) wojtek. » 22.01.2008 11:45

FAJNIE tzn w Porecu :-) polecam

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wróciłam z Isrii dokładnie miejscowośc Porec...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone